Diskuze - EMBGN

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 36 komentářů)

14. 12. 2013 17:08 | Domino

Ja mám 1000 leva a v banke mi ich nechceli zmeniť že už sú neplatne . Neviete mi poradiť kde ich zmením ? :(
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 10. 2013 0:20 | Leo

Neda bankovky pred rokem 1999 jsou jiz neplatne..
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2013 12:16 | bulgarian

nabízím 240 BGN (12 bankovek po 20 leva) zbylých z dovolené za cenu dle kurzu ČNB viz http://www.cnb.cz/cs/financni_trhy/devizovy_trh/kurzy_devizoveho_trhu/denni_kurz.jsp bulharské leva má pevně vázaný kurz na euro - 1€=1.95583BGN tel. 721345122 Praha
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2013 19:48 | veronika

Dobry den mam 2000 leva, z roku 1996 muze mi prosim nekdo napsat jestli se to da smenit a za kolik?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2013 13:47 | Petra Voříšková

Dobrý den potřebuji poradit kolik si vzít EURA pro tři lidi do Bulharska, máme all inclusive stravu. děkuji Petra
+82
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2013 17:25 | lucka

Chci se zeptat, letíme do Bulharska, kde je lepší měnit peníze?? Tady v ČR nebo v Bulharsku a mít sebou EUR a nebo v Bulharsku vybrat z bankomatu?? Mám KB. Díky za radu
+78
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2013 8:10 | Martin

Vrátil jsem se v neděli, vybíral jsem z bankomatu na letišti 200 za kurz 13,80. Čili jsem ztratil oproti kurzu České spořitelny 74 Kč, ale zase jsem nezaplatil žádný poplatek a měl s tím méně starostí. Navíc asi nemá cenu řešit stokorunový rozdíl u dovolené za desítky tisíc. Takže kdo chce, po velkých útrapách si třeba smění mnohem výhodněji než já, mě to za to nestojí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2013 11:27 | Chatul

Byl jsem tam před třemi lety a nejlépe vycházelo si prostě až na místě vybrat z Bankomatu. Snad se nic nezměnilo. :-)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2013 20:33 | olga

děkuji za info,snad se nám to vydaří :-)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 6. 2013 20:30 | olga

moc děkuji,ale jsem o 500 km dále,škoda,.....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2013 21:16 | Josef Fr.

Jezdíme do BLR již 20 let.Měnu si vezmete jenom v eurech,dají se směnit i dolary.Na český penize zapomeňte,je to velice špatný kurz. Můžete počítat tak 13.50 Kč 1 euro.Kurs je ale 1 euro ku 1.95 leva ,ale v bance.Pozor na takové pouliční směnárny a nebo takový kluci co měnějí na ulici.Jsou to darebáci,ukážou vám leva jak má být a potom když vám je dají do ruky tak je leva nahoře a vespod a mezi tím papírky a oni utečou,jo a taky psal bytnej že docela podražilo v obchodech,a zatím je tam v této době proti minulým rokům málo turistů.Tak vám všem přeji pěknou dovolenou a hezký počasí.Moře ma momentálně 24 stupňů.Jo a taky kdo jede do Černomorce tak ta městká pláž má už majitele a bude se tam platit ale je to pěkně udělaný,bytnej poslal fotky.Hlavně aby nezapomněli na záchody jako vždy. Čauky všem od Josef.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2013 15:09 | Milan Hrubant

Dobrý den Olgo, pokud máte zájem a jste z Prahy, nabízím vám cca 40 leva z loňské dovolené, které mni zbyly, za velmi výhodný kurz 10 Kč/leva (běžný kurz cca 13Kč/leva). Kdyžtak se ozvěte. M.Hrubant, 604 220 590
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2013 10:53 | olga

letím příští týden do Bulharska,je lepší vzít sebou eura nebo leva?
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 8. 2012 10:42 | honza

Na sto procen eura Jiřiku ! Výjde to i o něco levněji.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 8. 2012 11:06 | Jirka

jsem v podobné situaci jako paní Dana, kde se dají Leva sehnat??? Ví to někdo, Jsou vůbec potřeba, není lepší euro?
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2012 15:05 | Dana

cestuji do BLR. Sdělte mi, kde v Praze lze koupit leva a jaký je kurs. Dík Dana
+64
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Jančík

politik a podnikatel

Milan Teplý

podnikatel, Madeta

Milan Jančík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Milan Teplý
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services