Diskuze - Lehman Brothers: investoři za hodinu zchudli o 300

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

16. 9. 2008 21:24 | Dizzy

S nákupy bankovních akcií bych raději chvíli počkal, protože problémové hypotéky ještě neřekly své poslední slovo...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2008 10:41 | Jan

Dalo se to očekávat. Podívejte se na film Peníze jako dluh. To objasňuje jak je to s financema. odkaz je na blogu Komoditní věstník v článku Jak funguje FOREX. Stojí to za to. Adresa http://futures.blog.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2008 9:39 | Mario

ja si myslim, ze to upekli uz driv. proste to byl jeden z pripravenych scenaru, a kdyz zkrachovala jednani o lehmanech, vytahli merilla
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2008 8:49 | Jan Dvořák

Můj názor na převzetí Merrill Lynch:


Nemohu se zbavit dojmu, že převzetí Merrill Lynch je jen naoko, pro uklidnění trhů. Že cílem je dát trhu nějakou dobrou zprávu za účelem omezení paniky. Tvrdí, že jednat začali až po krachu jednání Bank of America s Lehmany. Upéct převzetí banky v hodnotě 50 mld USD za pár hodin?


Nevěřím.Podle mne bude převzetí po uklidnění největší paniky spojené s krachem Lehman Brothers zrušeno. Zřejmě převzetí nevěří ani trhy, jinak by se akcie Merrill Lynch obchodovaly mnohem blíže k ceně převzetí 29 USD.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2008 4:17 | Siemens

Výborně, zase jsou dnes lepší nákupní kurzy akcií Citigroup, Bank of America, Barclays, Royal bank of Scotland, Santander a Bilbao. Všechno rating STRONG BUY. George Soros by ale mel jít uz do duchodu, kupoval pro jeho fond Quantum od 1.4. do 30.6. za kurzy 25$ az 45$ blázen 9.5 milionu akcií Lehman Brothers a jestli vcas se ztrátou neprodal, spadly mu 15.9. na 0.15$. A AIG pojistovna, ta muze Americanum na nejaký cas zkrátit duchody na 300 dolaru plus nájemné z bytu, kdo platí, pak na tom budou stejne dobre jako Nemci se sociální pomocí.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2025

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vyzkoušejte si, jak znáte auta, která bychom dneska mohli označit označit za ikonická....více

Dvacet nejprodávanějších léků v Česku. Projděte si letošní žebříček

Dvacet nejprodávanějších léků v Česku. Projděte si letošní žebříček

Které léky Češi nejčastěji kupovali v prvním čtvrtletí roku 2025? Přinášíme přehled 20...více

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde teď přibývají

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde teď přibývají

Na konci září se otevírá téměř 15 kilometrů dálnice D6. Kde přibydou další úseky dálnic...více

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Největší web o osobních financích v Česku je tu s vámi už 25 let. Zveme vás na výlet zpátky...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Luděk Sekyra

podnikatel, Sekyra Group

Tomáš Březina

podnikatel, Best

Luděk Sekyra
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Březina
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services