Čerpejte nový úvěr na bydlení u ČMSS

PR článek | rubrika: PR Článek | 6. 10. 2008 | 2 komentáře
Koupili jste si dům či byt? Uvažujete o přeúvěrování půjčky? Srovnejte podmínky s úvěrovou nabídkou ČMSS

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2 komentářů)

23. 3. 2012 20:31 | Martin

Mám dosti podobnou zkušenost s žádostí o úvěr a s čerpáním zase v JE. Pan V.F. mi na začátku vykládal jak má 16 let zkušeností s úvěry a jak ví co kde jak funguje a co se dá a nedá a když jsem mu kývnul, zahrnul mě povinnostmi (které akceptuji) sehnat podklady jako doklad o příjmu a další běžné dokumenty. Když jsem mu je rychle cca do týdne všechny dodal ujistil mě, že bude vše v rychlém sledu vyřízeno. Za dva týdny to začlo. Nejprve mu nevycházela bonita, protože spočítal soukromé závazky i se závazky mě jako podnikatele. Potom jsem mu musel opatřit výpis bankovního registru, aby si mohl "ověřit" jak to s těmi závazky je. Byl normálně zvedavej. Vše odeslal do prahy na schválení a do týdne maximálně měla být odpověď. Za tři týdny přišel dopis z ústředí čmss, že výše zastavované nemovitosti je nízká vzhledem k požadované částce. buď jsem měl snížit výši úvěru, nebo dozajistit jinou nemovitostí, což nešlo protože jinou nemám. Pan V.F. to nechápal a ihned se na to podíval. Ihned byl týden. Zjistil že "jsme" špatně zadali výši úvěru!!! To MY mě rozsekalo!!! chtěl jsem 2,5 M, nemovitost měla odhad 3M a on zadal do žádosti že požaduji 3M. To samozřejmě nešlo, protože spořitelna půjčí 80% z ceny nemovitosti. Tak znovu předělat žádost a v rychlém sledu to už musí být, znovu mě ujistil. Měsíc nic nebylo...Neustále jsem ho urgoval a psal mu mail, telefonoval, smskoval pořád že se čeká, že to pořád sleduje a nic. Když už to bylo skoro Dva měsíce, zavolal jsem na telefon z dopisu z centrály čmss. Zde jsem požadoval vysvětlení co se děje. Tam mi paní řekla, že ji nedorazily podklady k žádosti, že má jen elektronickou formu žádosti, ale příjem a všechny ty doklady co jsem sehnal prvně v ruce neměla. Okamžitě jsem kontaktoval V.F. aby mi vysvětlil o co jde. Ten se vymlouval, že vše odeslal a že teda pokud to tam nemá, tak ji to pošle znovu mailem, aby to měla a znovu kopie dokladů poštou. To mě už nasralo!!!Opět jsem volal paní do prahy, ta mě ujistila že opravdu neobdržela za dva měsíce ani jeden doklad z mé strany a že by následující den (za minutu dvanáct) zastavila a zrušila žádost. To by samozřejmě protáhlo všechno a to tak, že hodně. Pan V.F. mi na to, že paní z ústředí opravdu nemá žádný podklad, že dva měsíce čekám a protelefonovávám peníze a zbytečně řekl, že tam mají bordel, že nevědí co dřív a že teď už to bude. Bylo to jakmile odeslal mailem podklady, o čemž mě informovala i paní z prahy. Žádost byla do dvou dnů vyřízena. A i schválena. tak kde je problém ??? V čmss to jde docela rychle, ale jejich "agenti" stojí za kulový - ne všichni teda ale V.F. na dvěsta procent. V současnosti mě opět šikanuje nesmyslnými doklady za vyčerpané dávky peněz z úvěru, kdy mu musím dokladovat i způsob platby - například pokud uhradím fakturu převodem na účet stavební firmy, požaduje nějaký důkaz, že jsem to zaplatil. Logický argument, že pokud mi firma vystaví fakturu a já ji neuhradím, firma přestane stavět, ho nezajímá. Ve smlouvě nic takového není, ale on to pořád nějak okecává a mě už to nebaví. A to ani nemluvím, jaké všechny možné pojistky a připojištění mě a manželku nabuntoval podepsat, kvůli bonitě ... Pokud budete na severu moravy chtít od čmss úvěr, dejte si majzla na lišku podšitou s iniciály V.F.!!!! je tu jen jeden
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2011 14:01 | Petra

S ČMSS mám hroznou zkušenost, obzvlášť s jednáním paní Brožové z ČB. Na začátku sliby o rychlém schválení a rychlém čerpání peněz, po podepsání žádosti o úvěr, ze které má paní Brožová provizi, už se všechno táhlo, nezvedala telefon, kdybychom to neurgovali, nemáme peníze doteď. Doporočoju si informace ověřit z více zdrojů, protože konkrétmě paní Brožová jen slibovala, aby dostala provizi za úvěr a pak se na všechno vykašlala. Peníze byly skoro o 2 měsíce později, než slíbila.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Stoklásek

podnikatel, Agrostroj Pelhřimov

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Lubomír Stoklásek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services