Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 21 komentářů)

20. 9. 2019 16:37

zdravotn pojištovna METAL - ALIANCE už není sloučila jnou zdravvotní pojištovnou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2016 18:08 | Miroslava Pupíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zda Vaše pojišťovna přispívá na některé zubařské zákroky. Děkuji Mirka Pupíková
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2016 9:20 | Adéla chmelová

Dobrý den chci se zeptat chci si změnit pojišťovnu metal Alianz aj dvojím deckam děkuji za odpověď
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2016 13:06 | Pavel Šebestik

Dobrý dem jsem u vás pojisten a jsem z Kladna nemohu sehnat volného zubaře mohli byste mi dat nějaké kontakty může bít i Slaný děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2015 13:16 | Věra

dobrý den poslala jsem děti na tábor, každého jinam a chci se zeptat jestli tato pojišťovna něco na tábory přispívá a popřípadě jaké dokumenty musím mít sebou. Děti jsou u pojišťovny 205 děkuji za odpověď Tejmarová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2015 16:31 | Ladislav Hradecny

Prosim vas potrebuji poradit .Jsem nyni v Anglii na praci skoro 5 let kdyz jsem odjizdel odhlasil jsem se ze zdravotni pojistovny Metal alians ted se chci vratit zpet domu a potreboval bych vedet co potrebuji na znovu obnoveni meho pojisteni za doklady zatim mam Insurance number v anglii
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2013 9:14

A už ani nedají, zkrachovali
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 10. 2012 17:08 | Judita Brejzová

Dobrý den, chci jse zeptat, jestli Vám už dali odověd na Váš dotaz. Já mám taky zájem,ale nic jsem nezjistila.Byla bych Vám vděčna za nějakou informaci.Děkuji Brejzová.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2012 8:11 | Tereza Šafářová

Dobrý den už je to tak 2 měsíce co jsem vám dávala papír na proplacení očkování mé malé Adrianky a do tet mi nic nepřišlo můžu se zeptat kdy mi to dojde? děkuji za odpověd
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2012 22:27

Citace - MIROSLAV / 30.09.2012 22:24

kOLYK PRIZPIVA metal aliance na ockovani PROTI RAKOVINE DELOZNIHO CIPKU PRO CCA °16 LETOU HOLKU POJISTENOU U METAL ALIANCE
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 9. 2012 22:24 | MIROSLAV

kOLYK PRIZPIVA metal aliance na ockovani PROTI RAKOVINE DELOZNIHO CIPKU PRO CCA °6 LETOU HOLKU POJISTENOU U METAL ALIANCE
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2012 12:38 | Jarda

Dobrý den.rád bych se zeptal na spoluúčast při provedení keramické náhrady zubní protézy,či jiné.Kde se o tomto dozvím více?Děkuji
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2012 19:23 | Svatava

Dobrý den ,mám prosbičku.Přispíváte na matrace?Děkuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2012 11:57 | MARIE ŠURÝNOVÁ

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na proplácení cesťáku na auto.Moje pani doktorka mě to nechce napsat,že je to jen pro těžké pacienty.Jezdím asi 90km na různá vyšetření,jsem vždy z vlaku hrozně unavená,léčím se z angínou pektoris,astmem a jsem po onkologické operaci.Děkuji za odpověď.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2012 11:01 | Kateřina Hálová

Dobrý den, mám na těle 4 mateřská znaménka, která bych chtěla odstranit. Je možné od pojišťovny získat ne tento zákrok nějaký příspěvek. Jsem vaším pojištěncem již takřka 20 let.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2012 9:12 | Mäsiar Lubomír

Dobrý den,
mam dotaz, jakou částkou se podílí-nebo hradí Pojišťovna Metal Alianc při zhotovení nového chrupu, v mém případě zhotovení zubní protézy. Jsem ročník 1954. Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem
Lubomír Mäsiar
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2012 19:17 | Eva

Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik by u vás stalo pojištění do Turecka.Letím tam na 8dní.Děkuji Fialová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2012 19:43 | radek

dobry den jsem z kutné hory a chtěl bych se zeptat na blyšší informace o solné jeskini kolik proplacite nebo jak to je
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2011 13:36 | Jana Chottová

Dobrý den . Chtěla bych vědět zda přispíváte na polohovací postele pro ležícího a kolik . Děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2011 16:13 | vimrová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Zde píšete o příspěvku i na školy v přírodě,ale na pobočce my bylo řečeno,že nepřispíváte. Děkuji za odpověď Vimrová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Helena Fibingerová

koulařka a podnikatelka

Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Helena Fibingerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services