Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 36 komentářů)

19. 12. 2012 15:58 | MP

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli u Vasi pojistovny prispivate na operaci zvetseni prsou.Dekuji za odpoved
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2012 17:06 | ulman milan

Citace - Kveta Slavikova / 05.06.2012 14:55

Dobry den,chtěla jsem se zeptat,jestli přispivate nějakou častkou seniorum na plenkové kalhotky .Děkuji za odpověd.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2012 22:22 | Pavla Seidlová

Dobrý den, prosím o sdělení informace o možnosti pracovního umístění u Vaší pojišťovny, popř.kdo mně podá takové informace nebo kde jsou vypisována VŘ. Děkuji Seidlová
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2012 14:51 | Antonín Obluk

Jak lze u vaší pojišťovny,získat výpis osobního účtu pojišťěnce.Děkuji.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2012 6:43 | Lenka Hájková

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli HZP nějak přispívá na očkování proti rakovině děložního čípku.Díky za odpověd.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2012 13:58 | Renáta Pryszczová

Dobrý den,
přispívá Vaše pojišťovna dětem na chrániče a přilby a pokud ano, tak do jaké výše? Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2012 14:55 | Kveta Slavikova

Dobry den,chtěla jsem se zeptat,jestli přispivate nějakou častkou seniorum na plenkové kalhotky .Děkuji za odpověd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2012 10:56 | Marketa Barnova

Dobry den chtela bych prejit k vam s detma na pojistovnu muzete mi poradit dekuji.Barnova Marketa
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2012 15:34 | Erika Kunčarová

Prosím,potřebuji změnu adresy trvalého bydliště,jak mám postupovat. Děkuji za odpověď.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2012 15:34 | Erika Kunčarová

Prosím,potřebuji změnu adresy trvalého bydliště,jak mám postupovat. Děkuji za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2011 10:36 | Ladislav PALARCZYK

Dobrý den, chtěl bych informace, proč mi byly iž druhý krát předoperačni lézně zmitnuty. Podle dr. Gavlička proto že jste mu sdělili H pojištovna že jsem čtyři kilapřibral a jsem obézni. A ja se Vás ptám Má v našem zdavotnictvi šanci i otylý člověk na lázenskou péči. Ještě na zdůvodnění proč jsem přibral: Pravé koleno mám již pět roků po operaci v levém koleně mám neskutečné bolesti travím celédny doma tak jak mám zhubnout??? Prosím o vyjadření. L.PALARCZYK OSTRAVA.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2011 0:56

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda mohu po operaci histerektomii a lymfadektomii opakovat lázenskou léčbu v komplexní léčbě a kolikrát mám na ní nárok aniž bych si jí hradila. Na operaci jsem byla v r 2009 a ve františkových lázních v roce 2010 1 krát,slyšela jsem,že na opakování lázenské léčby mám nárok celkem 3krát.Mužete mi prosím napsat jak to tedy je a po jaké době mohu opakovat lázenskou léčbu? děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2011 8:23 | petr.kakadu123@seznam.cz

s tímto mám problém i já a né malej mužete mi prosím poradit kde v opavě seženu zubaře je to akutní jelikož díky tomu že zubaři neberou já budu muset pod narkozu mám tam zánět a který doktor mi třipravý na tento zárkok dokumentaci. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2011 13:05 | LUBOMÍR HUSÁR

DOBRÝ DEN.CHTĚL BYCH SE PŘIHLÁSIT K VAŠÍ POJIŠTONNĚ,JSEM SLOVÁK OSVČ PLATIL BYCH MĚSÍČNĚ 1670KČ DÁVÁTE NĚJAKÉ VÝHODY.DĚKUJI
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2008 11:52 | Markéta Milerská

Prosím Vás hledám zubaře v OV-Zábřehu,ale všude už neberou nové pacienty.Můžete mi nějak pomoci?Je to akutní chodím pořád na pohotovost.Děkuji Milerská M.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2008 7:47 | 13.11.2008 Emílie Filipová

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda hutnická pojišťovna přispívá nějakou finanční částkou např., na dioptrické brýle, některé zubní protézy nebo korunky apod., případně vyšetření prsu u žen st. 50ti let nebo na různé přípravky na regeneraci kloubu. U Hutnické pojišťovny jsem registrovaná od r. 1990. Děkuji za odpověď a přeju krásný den
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Jana Bobošíková

politička

Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services