Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

11. 2. 2014 16:19 | Tomáš

Nechápu stěžujete si že vám někdo něco špatně uzavřel trochu dementní názor když clověk jede na seminář proto aby se to naučil sám a hlavně kdo vám dá provize toto jen svěčí o idiotismu lidí kteří se ničemu učit nechtějí a jen pindají na netu jste TRAPNÝ
-13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2014 20:14 | PAvel

Že jde ZFP do kytek zjistíte následovně. Podívejte se, kolik jezdilo na sobotní semináře seminaristů - dva, tři roky nebo nejlépe min 5 let zpět:-) A kolik jich jezdí teď! Dále se informujte, kolik kvalitních lidí ZFP opustilo, z řad manažerských i ředitelských pozic. Možná se právě nemohli dívat na to, jak právě ZFP s financemi svých lidí zachází... Uzavírání lidem životní pojistky na spoření, mladým lidem PP, uzavírání stsp na nesmlyslné cílové částky...nemluvím o tom, kdy spousta domácností má od ZFP 3-6 smluv na rodné číslo-jenom proto, že se to kdysi hodilo do zázračné kombinace:-D holt, každý máme jiný názor jak zacházet s financemi...
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2014 22:44 | Jiří

Dobrý den Zajímalo by mě kde k těmto informacím přicházíte. Že ZFP jde do kytek? Trochu směšný. Můžete mi poradit kde se tedy můžu dozvědět jak správně si sepsat smlouvy? Jak mám správně zacházet se svými financemi? Předveďte se! Poraďte!
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 11. 2013 10:55 | PAvel

Na Vás je jasně vidět, že jste mimo realitu. Nevím, jak dlouho ve společnosti působíte. Já tam již nepůsobím, ale znám desítky kvalitních lidí, kteří tam působili, dosáhli v kariéře zajímavých pozic, od manažerských pozic až po pozice ředitelské. I nyní se na mě valí z dalších stran, že ZFP opustili další manažeři a ředitelé... Nemůžu si pomoct, ale ZFP jde opravdu do kytek. Tu největší slávu má již za sebou...
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 11. 2013 20:39 | Pavlicová

Na Vašem případě je jasně vidět, že jste na našem semináři nebyl, vím, že jsme trnem v oku všech pojišťováku, že učíme lidi, jak správně zacházet s financemi, a že Češi celkově ve finanční gramotnosti jsou jedni z posledních ve Světovém žebříčku a společnost ZFP Akedemie pomáhá rodinám, nikoliv neškodí a případy, které tu píšete jen špína a lež. Já jsem na semináři byla, a již během prvního měsíce jsem si srovnala rodinné finance v rodině a pomohla i svým známým a rozhodně s žádnými problémy jsem se nesetkala. Styďte se.
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 10. 2013 13:49 | galaXXX

Pani která mně natlačila do této společnosti, Podstrčila několik papíru podepsat na neosvětleném parkovišti. O několik dni později mi dala smlouvy a stvrzenky od pojištení, protože ona už to za mně zaplatila, a žádala ode mně uhrazení. Zuřila jsem, že co to dovolila. Ona mi ale řekla, že žádne obavy, spolupráce se ZFP mi tohle několikanásobně vrací. Nakolik ze spolurpáce se mi nepodařilo vydělávat, přestala jsem s tým. Na to mně zavolali do místní kanceláře ZFP. Když přestaneš spolupracovat, přestanu se k tobě mluvit s úsměvem, a udělají z tobě debila. Byla tam tá pani, plus několik dalších spolupracovníků ze struktury. Říkali, mně že je to pracovní schůze. Schůze vedl vedoucí místní kanceláře, a ten se do mně pustil, že proč mám taký slabý výkon. Já jsem mu řekla, nakolik se nacházíme v zaostalém regionu, a moji známí nejsou žádní boháči, a tak jsi rozmyslejí, že kam utratí své korunky. Na to mi odpověděl, že proč pak nenabídnem jim smlouvu na druhý penzijní pilíř, že on s tým vydělával hodně, a jiný spolupracovníky mají 50 000 mésíčne jen z toho, a že to nemusí být ani zaměstnaní lidi, a ty lidi ani za to platit nemusí. A to byla lež jak jsem to zjistila o několik měsíců později. Provize jsem nedostala, protože za všechny ty slmouvy jsem musela zaplatit odvody za tí lidi. A já jsem o nic takovém nevěděla, i když jsem ptala „nadřízených“, že klienti dostávají výzvu k zaplacení od pojišťovni. Oni mi řekli, že klid, to se brzy vyřeší. Za měsíc mi volala pani, ať se dostavím do místní kanceláře. Tam mně dali seznam s číslem účtu a variabilnými symboli, a řekli mi, že nebudem mat provizi z těch smlouv, jestli ty odovody za klienti nezaplatím, a taky mi hrozí hromada třestních oznámení od klientů. Odvody jesm zaplatila, minula jsem všechno co jsem do té doby vydělala ze ZPF, ale ani to nestačila, takže jsem musela brat i půjčku. Jenomže provize jsem nedostala ani tak. Bylo mně zaplaceno za pouhých osum slmuv, i když jsem odevzadala a zaplatila přes sto. Dostala jsem později informaci, že ostatné mé smlouvy ukradl někdo z nadřízených ve struktuře. Dokázat to neumím, ani to, že mně „nadřízení“ podvedli, nepravdivými informaci. Na to jsme už zrušila svou Kombinaci (smlouvy které jsem méla od ZFP). Když jsem šla do místní kanceláře udělat rámus, pak ješté vedoucí kanceláře a jedna spolupracovnice začali mně napadat, že proč už několik měsíců nedonesla žádnou novou smlouvu, a že když jsem uzavírala smlouvy na druhý penzijný pilíř, pak jsem šla pouze na rýchlé peníze. Pamatuješ co jsem psala výše? Oni na mně tlačili, ať takové smlouvy mám dělat víc. A ještě byla řeč o tom proč jsem nenatlačil další spolupracovníků do ZFP. Po těch podvodech ještě mám zavolat k spolupráci někoho jiného? Zabouchla jsem dvěře. Na nejbližší semináři jsem o situaci řekla ředitelovi obchodní sítě. On to řekl, že mi pomůže, pak jesm mu dala své číslo mobilu a e-mailovú adresu. Já taky jsem ptal na jeho číslo mobilu, on ale řekl mám mu volat do kanceláře. Představ si nikdy mně nazavolal. Celý další měsíc jsem volala do jeho kanceláře, ale sekretárka vždy řekla, že není přítomen. To byl konec mé trpělivosti. Napsala jsem list na centrálu společnosti generální ředitelke o situaci a taky o nečinnosti ředitele obchodní sítě (Odpověď nemám ani dnes a uplynulo už několik let). Několika dnů po podáni listu mi zavolala tá pani která mně do ZFP natlačila, a ptala se proč jsem to musela udělat, že vedoucí místní kanceláře už s ní nechce mluvit kvůli mému chování, a já jsem ji poalala do prdele, že kvůli něj jsem v zoufalé situaci, a ať mi už dál nikdy nevolá. Malý dodatek: Sekretářka z kanceláře ředitele obchodní sítě mi mezitím volala. S potěšením mi oznámila, že mám možnost převzít certifikát v Bílovicích. A já jsem ji odpověděl, že kdo mně odveze do Bilovic, a jestli ZFP mi hradí ubytování v hoteli, když už jsme povinná cestovat. Ona řekla, že to mám vyřešit na vlastní náklady. Na to jsem ji řekla, že ať ten certifikát pchala ředitelovi do prdele, a že vypovídám smlouvu o spolupráci. Takže provize nemám, dluhy jsem platil více než rok. To byly mé zážitky s ZFP.
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2013 10:34 | Dagmar J.

co to tady máte za sprosťárny? V ZFP podepisují smlouvy pouze lidé zapsaní u ČNB po náležitých školeních a zkouškách, tak jako všude jinde. Asi to musím vědět, působím tam rok a čtvrt, ručím vždy za svoji osobu, ne za to, co dělá kdokoliv kdekoliv jinde. Viděli jste někdy, že by na stránkách ZFP byla jakákoliv zmínka nebo dokonce štvavá kampaň proti jiným firmám?
-32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 9. 2013 19:18 | ALAN

Já jsem byl na základním semináři minulý rok a byl jsem velice mile překvapen.Sjednal jsem si doporučené programy a vůbec se mi to nezdá drahé! S programy jsem spokojen, jsem perfektně pojištěn a šetřím na stáří, protože už snad všichni víme,že stát mít na důchody nebude!
-12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2013 22:39 | Blanka

Základní seminář se ZFP akademií jsem absolvoval v roce. 2009. Využila jsem KOMBINACI v celé rodině a stále mi funguje. Přestože jsem moc nevěřila, že získám ze svých programů i slíbené provize, přesvědčila jsem se, když mi na účet byly připsány. Provize, ale nejsou to nejdůležitější. Důležitější je možnost získávat další informace na bočních školeních a porozumění kombinaci a programům.
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2014 22:46 | Jiří

Dobrý den Četl jsem článkyU o ZFP. Tato společnost, respektive můj kamarád mě nabídl abych také zkusil ZFP. Cena základního semináře byla 2100kč. Na základním semináři jsem se dozvěděl všeobecné informace o financích a ještě mi bylo řečeno jak si prostřednictvím ZFP vydělat. Na to jsem moc neslyšel, chtěl jsem se hlavně dozvědět něco o financích. Přišlo mi to hodně zajímavé a hlavně jsem se chtěl zbavit dotěrných zprostředkovatelů nebo poradců, jedním slovem HYEN, kteří když s vámi něco uzavírají tak se snaží jen aby měli co největší provize a je jim jedno co člověk ve zkutečnosti chce. Bohužel takové zkušenosti mám s poradci. Po základním semináři jsem navštívil další školení o komplexním životním pojištění. Toto školení mě přišlo na 200kč, směšná cena. Po tom to školení jsem nahlédl do svých smluv a zjistil jsem že mé pojištění je tak dobré, že kdy by se mi něco stalo tak bych nedostal skoro nic a kdybych, nedej bože zemřel, moje rodina by dostala suchý z nosu a to mi nastavovala kamarádka. Jak jsem dál postupoval? Zjistil jsem si na pojišťovně kolik mám na smlouvě naspořeno, pak jsem si vypočítal o kolik peněz bych přišel, když bych ji zrušil a na základě výsledku, jsem ji zrušil. Sám jsem si nastavil svoji životní smlouvu, sám jsem si ji uzavřel a ještě jsem zní pobral provizi. Nezlobte se ale kde je co špatně? Navíc když budu chtít na smlouvě něco změnit, tak jen na svém PC načtu moji smlouvu. změním si co chci změnit a z pojišťovny mi přijde dopis o změně. Podotýkám z pojišťovny u které mám smlouvu a ne ze ZFP. Poté co jsem zjistil že to funguje jsem dále navštěvoval kurzy ZFP a dnes můžu říct že jsem o žádné peníze nepřišel Díky ZFP a hlavně rozumím financím a nepotřebuji žádnou HYENU která by šla jen po provizích. Mimo to využívám systém kombinace a od státu si beru to co mi náleží. Lidi. Dobře ZFP nejsou svatouškové. V této společnosti je spoustu lidí a vždycky se najde někdo kdo je chamtivý a HYENA. Proto se pak oběvují různé články o tom jaký to jsou šmejdi ale když si to člověk udělá sám tak není na co nadávat. Mimo to je 21.století a ten kdo nerozumí financím tak přichází o peníze. Nejhorší je to že na to doplácejí celé rodiny. Příklad : Rodina má hypotéku na 1500000kč. Nejvíce vydělávajícím je muž (manžel, táta). Přijde do domácnosti zprostředkovatel a jakmile vstoupí, tak se ho rodina jen tak nezbaví. Rodina mu ukáže smlouvy. On začne strašně vykládat jak jsou špatné a tak zvaně opije rodinu rohlíkem. Rodina neví jestli má pravdu nebo ne. Oni tomu nerozumí. Rodina se zděsí a dají svolení na zrušení smlouvy aniž by tu šila že můžou přijít o peníze. Zprostředkovateli to je jedno. Jeho cíl je co nejvíce získat provizi pro to tam je. Udělá rodině novou smlouvu. Ve smlouvě je takový čtvereček kde udělá křížek, pojistník (muž) se ochotně pod něj podepíše a rázem ztrácí jakékoliv odvolání, dovolání. Pod křížkem je totiž napsáno že pojistník se vším souhlasí a vše mu bylo vysvětleno. Zprostředkovatel odejde z provizemi. Za rok muž má auto nehodu a na následky zranění v nemocnici zemře. Rodina vytáhne pojistku a v ní má zaškrtnu to že muž byl pojištěn na smrt následkem úrazu. Jen že on zemřel následkem nemocí a rodina nedostane nic. Proč ten zprostředkovatel ho nepojistil na smrt obecnou?? Protože mu to bylo jedno a rodině to ani kloudně neřekl a nebo o tom ani nevěděl. Myslíte si že banka u které rodina měla hypotéku jim dluh odpustí když jim zemřel živitel a žena(manželka) není schopná svým příjmem splácet hypotéku. Na to si odpovězte sami. Tak se ptám kde mohla rodina získat informace o tom jak se pojistit? A jen za 2100kč a dále za 200kč každé školení, které mohli opakovaně již zadarmo navštívit a ještě k tomu pobrat si za svoje smlouvy provize? Zajímala by mě odpověď. Já ji znám ZFP AKADEMIE. Mějte se.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2013 21:47 | Astrid

Dobrý den, já se tedy musím přidat k těm, kteří nedají na ZFP dopustit. Na základním semináři jsem byla, mám ekonomické vzdělání, tedy slovy některých to byla ztráta času, ale pro spoustu lidí to je přínosné (mluvím o vlastní zkušenosti z rodiny), byla jsem tam s maminkou a ta si vše tak hezky sesumírovala, aby některé souvislosti lépe pochopila. Na mě to nepůsobilo, že někdo někoho do něčeho nutí. Po pracovní stránce s nimi nespolupracuji, ale co se týče smluv, které máme v rodině (i v příbuzenstvu), tak s těmi jsem spokojená (a rozhodně jsem se zajímala i o podobných produktech u jiných pojišťoven a dalších společností). Myslím, že stačí používat selský rozum, mít svůj názor a nenechat se natlačit do něčeho, co nechcete. Vždy mi poradili a vše vysvětlili. Takže já za sebe můžu jen doporučit.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2013 8:50 | Míša

Vůbec nechápu jak něco takového můžete říct, nikdo nikoho zmanipulovat nechce, lidé jsou svéprávný a umějí se rozhodnout sami, lidé většinou ,,cpou,, peníze do programů, kde jsou buď mizerně zajištění nebo z nich nic mít nikdy nebudou. Proto je tu přeci ZFP, je to Vaše věc, jestli půjdete na seminář nebo ne, cena 2100,- je podle mě fajn, jsou i dražší semináře a tady je to s letitými lektory , občerstvením, materiály a obědem, co si ještě přát?
Co se týče těch dětí, tak to byste měl taky ubrat, nikdo nikoho nezneužívá, nikdo je do nikoho nenutí a pokud chtějí brigádu, je to dobrá cesta a mohou se i vypracovat na vyšší pozice.
Je to každého věc, jak se rozmyslí, já jsem se ZFP spokojená, stále jsem s nimi v kontaktu. Můžu je jen doporučit a pokud lidé zajímá budoucnost, tak je to pro ně nejlepší cesta...
-13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2013 15:19 | Liborek

Pokud se podíváte do obchodního rejstříku a po zadání "ZFP" na vás vyjede hned 43 společností - např. "stará známá" ZFP akademie s přílepkem pokuty od ČNB, nová ZFP Group, ZFP Develeper I - XVI (Poliak mladší) a další. Takže MLM v oblasti tzv. pojišťovnictví jde opravu do kytek....
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2013 19:18 | IVETKA

Mám se ZFP a lidmi, kteří zde pracují jen ty nejlepší zkušenosti. Konečně mi někdo dokázal vysvětlit podstatu důchodového spoření ve II pilíři, tak abych to pochopila a zjistila, že je to pro mne opravdu velmi výhodné. Jsem spokojena a děkuji.
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2013 19:10 | Jarka

ZFP není finanční poradenství a nechápu proč to pořád všichni tvrdí....Je to vzdělávací společnost a zároveň zprostředkovatelská společnost, takže porovnávat ji s ostatníma firmama na trhu nemá smysl. Jiné firmy nemají svůj vzdělávací systém a akreditaci od MŠMT. A hlavně je to o lidech, tak jak najdete dobré lidi v ZFP tak najdete špatné, takže stěžovat si na celou firmu je úplně špatně. Základní seminář je velmi poučný,ale nedělá z lidí poradce což nikdo nechápe.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2013 20:58 | ALENA

Na ZS jsem byla již v roce 2007 a od té doby využívám kombinaci a jsem velmi spokojená. Tenkrát vypadala trochu jinak, než nyní. Minulý měsíc jsem navštívila znovu ZS a opravdu dost se změnilo. Je vidět, že v ZFP akademii jsou schopní lidé, kteří rychle reagují na změny a novinky. Především se mi moc líbí, že i po 5 letech mám tu možnost za pouhých 200,- Kč si ZS opět poslechnou a dozvědět se tak vše nové.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2013 15:04 | Pavel

Rád bych se touto cestou podělil o své více jak pětileté zkušenosti se společností ZFP Akademie, čímž bych chtěl varovat před spoluprácí s touto firmou. ZFPA pod záminkou vzdělání v oblasti finanční gramotnosti využívá neznalosti občanů k vlastnímu obohacení a systém vzdělání je účelně nastaven tak, aby účastníci seminářů nabyly dojmu, že prezentovaná kombinace životních pojištění, penzijních fondů a stavebního spoření jim přinese nadstandardní zhodnocení vložených peněz. Cílem je, aby si prostřednictvím ZFPA tyto produkty sjednaly. Jediným účelem je získání provizí, z nichž sice účastník semináře část dostane, ale z dlouhodobého hlediska to má ZFPA chytře vymyšleno tak, aby dlouhodobě nemalá část provizí plynula do kapes vedení společnosti, především ze sjednaných životních pojištění na vysoké částky. Výše provize se totiž odvíjí od sjednaného pojistného, proto jsou seminaristé motivováni k tomu, aby si pomocí životního pojištění „spořili“, což je z finančního hlediska ta nejhorší forma zhodnocování peněz. Bez ohledu na to, jak je pojistná smlouva nastavena, tak vždy veškeré vložené peníze za první 2 roky zůstávají pojišťovně, klient z nich nikdy nic nedostane, tedy trvá značně dlouhou dobu, cca 15 až 20 let, než se vložené peníze alespoň rovnají hodnotě smlouvy. O zisku se nedá mluvit a nesmíme zapomínat na inflaci. Systém provizí je nastaven tak, že při sjednání smlouvy dostane účastník pouze 70% provize, kterou pojišťovna vyplatí a zbylých 30% se vyplácí až po roce, pokud smlouva nebyla zrušena. Těchto 30% již zpravidla účastník semináře nedostane a zůstávají v ZFPA, protože podmínkou výplaty této provize je, že účastník semináře musí být tkzv.. provizně aktivní, tedy musí každý měsíc vykazovat pravidelnou produkci, jinak na následné 30% provize nemá nárok. Protože statisticky 9 lidí z 10 se této práci aktivně nevěnuje, plynou do ZFPA každý měsíc značné sumy peněz. Za jednu smlouvu životního pojištění na 1.000 Kč měsíčně vyplácí pojišťovna provizi cca 18.000 Kč. 12.600 Kč ihned po zaplacení první platby + 5.400 Kč po roce. Z této provize dostane čerstvý absolvent semináře 4.200 Kč, zbylých 8.400 Kč se rozdělí do struktury MLM + do ZFPA. Z následných 5.400 Kč již zpravidla absolvent semináře nemá nic, protože pokud neplní pravidelnou produkci sjednaných smluv, po roce již není provizně aktivní, aby mu mohla být provize vyplacena. Za cca 15 let trvání společnosti ZFPA a počtu sjednaných produktů si můžete představit, jak vysoká částka nebyla seminaristům vyplacena. Další kapitolou je finanční poradenství, které ZFPA prezentuje. Na seminářích se dozvíte, že nejlepší forma spoření na stáří je penzijní připojištění, nyní ještě „vylepšené“ důchodovou reformou, státní příspěvek je prezentován jako velká výhoda, již se nehovoří ovšem o negativech, zejména o dlouhodobě nízkých výnosech, které nepokryjí ani inflaci, natož aby klienta zabezpečili na stáří. Cílem ZFPA není nic jiného, než získání provize za tyto produkty, z finančního hlediska, zejména mladším ročníkům tyto produkty nic nepřinesou. Existují mnohem výnosnější a vhodnější formy zabezpečení na stáří. Stavební spoření po snížení státní podpory nepokryje z hlediska zhodnocení ani inflaci a systém kombinace, který ZFPA prezentuje není k ničemu, zejména z toho důvodu, že popírá jakoukoliv diverzifikaci vkladu, vše je investováno pouze v ničím nekryté peněžní hodnotě, kde veškeré úspory mohou být v krátké době zlikvidovány hyperinflací nebo měnovou reformou. Jedinou smysluplnou formou zhodnocení peněz jsou investice do akcií, nemovitostí a cenných kovů. Od tohoto jsou ovšem účastníci seminářů zrazováni s tím, že toto s sebou nese riziko ztráty. Přestože toto je jediná cesta jak se zabezpečit a vytvořit finanční rezervy, ZFPA toto prakticky nenabízí, protože zpravidla za tyto investice jsou výrazně nižší provize. Vedení ZFPA prezentuje svojí kombinaci jako nejlepší formu spoření, ale vězte, že oni mají peníze jinde, nikoliv ve stavebním spoření nebo penzijních fondech. Oni zhodnocují své peníze více než 8% ročně a na seminářích mluví o kombinaci SS, PP a ŽP s výnosem 3%. Vedoucím obchodních struktur nejde o Váš profit, ale jen a jen o svoje provize. Toto platí zejména o obchodní struktuře Jiřího Čapka a Zdeňka Mládka v Praze. Důrazně všechny varuji zejména před finančním poradenstvím poradců z těchto struktur.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 12. 2012 12:51 | Podvodník zdokladovaně rozhodnutím ČNB

? rozhodnutí České národní banky č.j. 2012/2896/570 ze dne 3. dubna 2012 ve znění rozhodnutí bankovní rady České národní banky o rozkladu č.j. 2012/1774/110 ze dne 14. června 2012, sp.zn. Sp/2010/158/573 ? rozhodnutí České národní banky č.j. 2012/2896/570 ze dne 3. dubna 2012, sp.zn. Sp/2010/258/573 I. Společnost ZFP akademie, a.s., IČ 263 04 805, se sídlem 17. listopadu 12, 690 02 Břeclav (i) jako pojišťovací zprostředkovatel v období od 27.1.2009 do 27.5.2011 vyžadovala od osob, které pro ni měly v pozicích obchodních zástupců zprostředkovávat pojistné smlouvy třetím osobám, uzavření tzv. kombinace finančních produktů sestávající z investičního životního pojištění, penzijního připojištění, stavebního spoření a kapitálového životního pojištění tedy vyžadovala od osob, které se měly podílet na její zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví, složení vstupního poplatku jako podmínky nezbytné pro výplatu příštích odměn za tuto zprostředkovatelskou činnost, čímž se dopustila správního deliktu podle § 26 odst. 2 písm. c) zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích (ii) při propagaci a prezentaci produktů penzijního připojištění a životního pojištění v rámci modelových příkladů obsažených v příručce nazvané ZFP v kostce, se kterou byli seznamováni potenciální spolupracovníci a zájemci o finanční produkty v období od 9.10.2009 do 27.5.2011, uváděla zavádějící informace o výnosu těchto finančních produktů tedy porušila povinnosti vykonávat svoji činnost s odbornou péčí dle § 12 odst. 5 písm. b) zákona o penzijním připojištění ve spojení s ustanovením § 21 odst. 1 zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích čímž se dopustila správního deliktu podle § 43b odst. 4 zákona o penzijním připojištění
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2012 18:48 | Přemýšlejte

Slovák Poliak Čech, to je o tom, co otevŕelo lidem na Slovensku oči, a šli pryč ze ZFP. A je to i v ZFP Info blábolech. A že nemůže být tlustá paní z Žiliny ředitelkou, protože je tlustá, tak dí majitelka, která veřejňe mluví jen o sexu a o tom, že neřeší obtěžování manželek svým liblingem, vesnickým hospodským, který ji také oblapkává, prostě vesnický bordel. Vzdélaná paní musela přepsat nemovitost, protože na ni uvalili dluh v milionech, které mají oni, aby se také neoběsila. ZFP bordel v akci s podporou takzvaných advokátů ze Slovenska, a dělí se o přízeň, Či?
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2012 20:18 | Jen se pokutě vysmívají

Dobrý den všem...podělím se s Vámi o jednu perličku...:-) Moji klientku navštívila její kamarádka, která pracuje pro společnost ZFP, když viděla mé jméno na smlouvě, kterou se mnou klientka podepsala, prý z toho byla velmi nervózní..a teď příjde to finále: Nabídla klientce, že když si uzavře smlouvu přes ní, tak jí z provize dá 2500 korun..kam až to ZFP zachází...:-) Další perličkou bylo, že tu ze ZFP osobně znám...a tak mi to nedalo, abych ji nenapsal sms, co si myslí o té pokutě, kterou ZFP od ČNB dostala? Cituji její sms: "Pokuta byla na drobnustky"... Myslím, že toto hovoří za vše... Lubomír...
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Pelcl

podnikatel, GZ Digital Media

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Zdeněk Pelcl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services