Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

3. 3. 2016 22:29 | Romanek

cau, no zatim jsem se tam prihlasil nic vic nevim kdyz se kouknes sem http://www.autoskola-gooddriver.cz/clanky/akademie-ridicu zjistis vic :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2016 22:10 | Frantisek

Ahoj, lidi chci se zeptat prosim ma nekdo nejake zkusenosti s akademii ridicu od autoskoly gooddriver? diky moc
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2015 12:31 | Petr 123

ZFP? Nepovažuji za profi poradenskou společnost, pokud zde mohou fungovat lidé, kteří tuto práci nemají jako hlavní činnost, mohou sjednávat smlouvy na cizí provizní číslo. Nesetkal jsem se ani s jedním poradcem, který by řešil klientovy rezervy, jde se jen po pojistkách, které jsou nejlépe provizně ohodnoceny. Navíc - předražené produkty (vysoké poplatky). To mluvím z vlastní zkušenosti, viděl jsem jejich tzv. finanční plány, zkušenost z jednání s "poradcem". Prostě prodejci produktů...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2015 13:33 | Lukáš

Dobrý den,
řeknete mi prosím více o ZFP? Váš názor na společnost, ale především na produkty, které nabízí.
Děkuji, Lukáš Müller
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2015 9:23 | aleš

Ahoj peníze.cz...web patřící konkurenci dle reklamy modrým písmem pa...ers,každý web někomu patří a je,,nezávyslý´´..ale to je jen detail.kžp asi myslel komplexní žp..pan Tom zde žíkal že nedělají jen aegon a vy se k tomu stále vracíte je to tu takové divadlo loutkových postav...nejezděte na seminář, věřte poradci, spořte si celoživotní úspory na důchod ale nezajímejte se jak to funguje-protože tomu nerozumíte....taková je dnešní mentalita, jen tak dále
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2015 14:40 | Petr 123

Dobrý den Tome, píšete, že máte v portfoliu pojišťovnu Aegon + nějaké další. Podívejte se na www.produktovelisty.cz, jak je Aegon od ZFP drahý...(vysoké poplatky, nízký bonus pro klienty, drahé fondy). Není jedno, kdo sjednává pojištění od Aegonu, nebo Flexi, atd. Tady je vidět "proklientský přístup" různých společností. Na to, jak je údajně ZFP velká firma, celkem malý výběr pojišťoven.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2015 0:14 | Petr 123

Zajímalo by mě, jak berete poradenství vážně. To totiž není jen o pojistkách...Jak byste klientovi pomohl z kontokorentů, kreditních karet, nevýhodných spotřebitelských úvěrů, drahých účtů, atd.? Pojistkou, kde si "naspoří"? Nebo mu založíte stavebko (ideálně s cílovou částkou aspoň 1 milion...)? Pokud si takto řešíte finance jen pro sebe, budiž, ale pokud si nechcete udělat nepřátele, nešiřte to mezi lidi. Časem poznají, jak "pracují peníze" - ale ne pro ně...A podle čeho poznáte, že máte "nejlepší" pojistku? Já zas díky ZFP vím, jak se dobře balamutí a škubou klienti. Rád se s Vámi o svou zkušenost podělím...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2015 0:06 | Petr 123

Hezký den,Tome, je fajn, že se tak zajímte o své finance, ale o produktech Vám na ZS toho asi moc neřekli. Proč zrovna KŽP? Píšete, že nemáte drahé produkty - podívejte se na www.produktovelisty.cz, jak má drahé produkty pro své klienty ZFP. Proč? 1. Vysoké provize pro své prodejce, které zaplatí klienti. 2. Nevyjedná pro své klienty nadstandardní podmínky (nízké náklady na smlouvy). Nepíšu zde o výši měsíčního pojiístného, ale o ukazateli PER (poplatky strhávané pojišťovnou) a TER (nákladovost fondů, např. v IŽP, KŽP). A pokud sjednáváte KŽP klientům ještě dnes, chudáci klienti. Je vidět, že se v produktech moc nevyznáte. Sjendat v kalkulačce pojistku - na to opravdu není potřeba odborník, do 500,- Kč měsíčně to namodeluje každý, ale je rozdíl, jestli si klient platí pojistku nebo je opravdu pojištěn. Neviděl jsem ještě dobře nastavené portfolio od člověka ze ZFP. Ale tady jde přece o vlastní provize, že? O odbornosti, certifikátech a zkouškách nelze ani uvažovat. Jak je možné, že "poradce" může dělat na něčí provizní číslo? Jak je možné, že "poradce" práci neděláá na plný úvazek? Pak se ale nebavme o profesionálním poradci. Nebo Vy máte zubaře, který dělá praxi jako bočák? A bez dostatečné kvalifikace? Směšné...
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 1. 2015 9:37 | michal

No tak nevím jestli je to o naštvanosti nebo o tom kdo se o Vás stará ,musím řici že mám velmi špatnou zkušenost s panem Petrem Čapkem srk 106 a paní Rohlíkovou , samozřejmě souhlasím s tím že je to na pokraji zneužití lidí .Nicméně již jsme podali trestní oznámení a pořád nás přibívá !!!Nic nepodepisujte !!!To je varování pak budete mít klid jak to podepíšete už se vezete .Něvěřte jim !!!mohu Vám detailně popsat i nahlednout na audio a video .klidně pište máme v ruce podložené důkazy o praktikách !!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2015 18:09 | tom

Dobrý den chtěl bych jen podotknout že zfp nemá jen aegon,spolupracuje i s jinými asi 5různými pojišťovnami co se týče žp. aegon má cenu pro určitého klienta s ohledem na jeho rizika stejně jako každá jiná poj. umí něco jiného. A navíc se najdou i jiné programi jak spořit-IŽP je asi ta nejhorší...možná pro velice,velice konzervativního klienta...v ZFP používáme KŽP která chrání před riziky a spoří se jinde to mám ze ZS na kterém jsem byl cca pul roku....ale ano pomlouvejte...potřebujete aby jste měly hloupé klienty....kterým neco nakukáte a oni vám to sežerou......a pokud řeknete že máme drahé produkty jak to tak většinou bývá........tak mohu ze své zkušenosti říci že nemáme......díky diskuzím na různých forech jsem měl také nedůvěru...a proto jsem si s nabídkou od ZFP zašel do různých pojišťoven na přepážky a zjistil srovnatelnou cenu při zajišťení danných rizik a plnění....a mám kvalitní pojistku z onoho výběru pojišťoven asi nejlepší--byl jsem jen u 4v mém okolí.....díky zfp vím jak má kvalitní pojistka vypadat..pobral jsem si za sebe provize a pokud budu něco řešit tak přes zfp a poberu zas,pač každý rok alespoň 1*neco řeším
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 9. 2014 20:24 | Petr 123

Hezký den, asi se zde bavíme o různých oblastech. Souhlasím, že nejlepším poradcem ve financích je každý člověk sám sobě, ale rozhodně nemůže suplovat práci profesionálního poradce (nemyslím toho, kdo umí sepsat pojistku nebo sjednat stavební spoření). Nebo si spravujete zuby sami? Operujete se sami? Na elektriku si taky zavoláte elektrikáře. Je to jako s každou jinou profesí. A na semináři nemá šanci získat takové zkušenosti a praxi jako profiporadce. Nebo mi snad někdo chce říct, že jej bude např. banka pravidelně informovat o změnách sazeb, akcích v hypotékách, že bude mít zkušenosti investicemi, že bude mít čas pravidelně sledovat finanční trh? Jak získá zkušenosti s finančním trhem člověk, který "poradenství" dělá po návratu z fabriky? To je jen hra na "poradce", ve skutečnosti jde o PRODEJ produktů. Mám zkušenosti s "poradci" ze ZFP a i s jinými - když jsem se zeptal na opravdu odborné věci, zůstali paf - holt, nebylo to na základním semináři. Nezavrhuji myšlenku ZFP o vzdělávání veřejnosti, ale ať si nehrají na profesionální poradce a necpou lidem předražené produkty. Navíc na semináři zazní tolik nesmyslů - ale to laik nepozná... PPZ pro mě není parametr odbornosti, to přece poradce získá praxí a neustálým vzděláváním se (certifikáty - ne u jedné společnosti, odborné zkoušky, atestace, atd.).
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2014 11:47 | Petr 123

Jak můžu považovat ZFP za profesionální poradenskou společnost, když se tam dá pracovat na jiné provizní číslo, jsou tam lidé bez maturity (ne že by byli horší než ti s maturitou, ale svědčí to o úrovni ZFP), nemají povědomí o tom, jak fungují IŽP - mimo to, že se dají vydělat prachy na daňových úlevách :-) a ve spořící složce....už za lži o Kombinaci dostala ZFP pokutu od ČNB, pojistky vydávají za spořící produkty (ČNB už vydala stanovisko, že takto teda NE), účet pro mimořádné pojistné vydávají za spořící účet!!!!!, kde to jsme? To jsou profiporadci?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2014 16:00 | Petr 123

Hezký den pane Jiří, zřejmě Vám nikdo na seminářích nevysvětlil, jaké rozdíly jsou mezi smlouvami, které nabízí různé společnosti. Zřejmě jste nikdy neslyšel o ukazatelích nákladovosti TER, PER, TANK, kde má ZFP jedny z nejhorších ukazatelů. Proč? Vysoké poplatky a vysoké provize prodejcům. Je totiž velký rozdíl, zda např. IŽP Aegon sjedná člověk od ZFP anebo od jiné zprostředkovatelské společnosti. Nikdo Vám zřejmě neukázal nezávislý poradenský web www.produktovelisty.cz. Zkuste se tam podívat, jaké produkty má ZFP. Opakuji - jde o NEZÁVISLÝ web analytiků a finančních poradců.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2014 13:50 | Michal

Dobrý den pane Jiří, normálně na diskuze nereaguji ať jsou jakékoliv ale Vašemu příspěvku jsem neodolal. Jsem členem ZFP Akademie už 2 roky (tím chci říct že se pořád ještě učím i když mám mnohé za sebou) a vzhledem k tomu, že sem si prošel i jinými společnostmi zabývající se finanční problematikou tak mám hodně otevřené obzory a i možnosti. Teď už ale k věci, Váš příspěvek na mě udělal opravdu velký dojem a přijde mi že jste člověk co ví co chce a je mu naprosto jasné jak se má v této skupině chovat. I když ta poslední pasáž s tou auto nehodou se Vám moc nepovedla tak naprosto chápu co jste tím chtěl říct. Každopádně to jak jste popsal svojí situaci, tak to je naprosto správné využití myšlenky ZFPA a takto by to mělo být. Bohužel spousta lidí toto nechápe a nechá se ovlivnit těmito rádoby pisálky, kteří jsou od nějaké "konkurenční" společnosti a ani neumí napsat správně jméno společnosti o které píšou natož aby se sami přesvědčili o úrovni ZS. Chtěl bych Vám za tento příspěvek poděkovat protože mi udělal ohromnou radost. Vždyť kdo jiný rozumí svým penězům lépe a kdo nejlépe zná situaci dané rodiny? Z prvně jsem si myslel opak ale ale zkušenost mě přesvědčila že právě rodina sama rozumí svým penězům nejlépe a nikdy nějakému FP neřeknou úplně všechno, natož když se situace v rodině změní a FP by tam musel jet přes půl republiky kvůli úpravě z které nemá ani korunu. To je potřeba si uvědomit. Na víc vše je jen o lidech, znám spoustu dobrých finančních poradců ať jsou v jakékoliv firmě ale znám i spoustu FP kteří jsou špatný a bohužel tací jsou i v ZFPA. Na štěstí po nabytých informacích tuto chybu můžu změnit protože cíl je aby každý rozuměl svým penězům sám ale to vy jste tady velice dobře popsal. Každopádně ještě jednou díky za Váš příspěvek a hodně štěstí na Vaší cestě k finanční nezávislosti.
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2014 17:58 | Kuba

Jestli můžu jen doporučit, dejte ruce co nejdál od téhle "firmy", je to jen stroj na peníze, nezáleží jim na spolupracovnících a už vůbec ne na lidech, kterým dělají smlouvy, jsou to všechno jen předem vypočítané mašinérie, nejezděte na ZS, nenechte si vymýt mozek, provize, o kterých vám vykládaji, že si může vzít zpět...kašlete na to, až dnes po těch letech chápu, že lidé v bankách, spořitelnách atd. si je opravdu zaslouží :)
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2014 11:48 | Pavel

Není nic důvěryhodnějšího, než si otevřít výroční zprávu a podívat se na vývoj ZFP. Rok 2013 byl pro ZFP příšerný. Odchod několika ředitelů, velký pokles v produkci. Stačí se podívat do minulých let a uvidíte, že mnoho ředitelství co v ZFP působilo, tam již raději není...Byli tito lidé neúspěšní, jak s v ZFP mnohdy říká??
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2014 14:18 | BlbáBlondýna

Jen doufám, že tou rodinou nemyslíte už i potomky! Tiše doufám abyste byla prolhané stvoření v té své fámu lidi pouze vy!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2014 22:14 | Simona

ČNB licenci dala a je otázka času, kdy ji ZFP vezme. Slušní odchází jinam a ti, co tam zůstávají, dělají a přikrývají černotu. Chování a úroveň na nule, takže do kytek to jde a to hodně rychle.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2014 11:12 | Pepik

A to říká někdo kdo je odsouzený podmínečně za vloupačky :)) :D
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2014 20:51 | PAvel

nejde o pochybeni jendotlivce , jde o pochybení celého systému. Cílem semináře je podat informace, které jsou pouze prospěšné pro manažery a ředitele tohoto MLM- o informacíh je seminář tak z 10%, zbytek se jedá pouze o výplachaby si lidé ještě ten ted něco na sebe sjednali, když jsou v té euforii
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Fischer

politik

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

Jan Fischer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services