Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

20. 4. 2011 23:32 | Renáta

Ve čtvrtek 14.04.2011 ve 21.oo hod. jsem viděla v televizi zajímavý pořad SumaSumárum na kterém se podílí ZFPakademie a společnost, která takto vystupuje v televizi, nemůže být plná podvodníků. To by se o ní mluvilo v úplně jiném pořadu např. Černé ovce. Pořad mně velice zaujal a už se těším na čtvrtek na další pokračování.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2011 23:28

Já jsem se základního semináře zúčastnila a jsem spokojená. Sice jsem to využila jenom pro sebe a rodinu (mám svoji práci, která mě naplňuje a na tohle nezbývá čas), ale dala jsem si smlouvy dokupy a aspoň vím co mám doma.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2011 23:13 | jarda

Vím. A to je to nejmenší zlo, jsou i daleko větší. . http://www.trinec.cz/diskuze/id214/ Martin D. 20.04.2011 23:05 pc255-178.opanet.cz Proboha . To je právě ten problém, všechny "své" lidi ZFP láká na peníze. Jaké charaktery to asi přiláká, budou to opravdu poctiví lidé, jež budou podávat přesné informace? Dělám přímo jako zaměstnanec jedné pojišťovny a smlouvy po ZFP opravuji denně! Když se klientů ptám, proč podepisovali takový blábol, odpovídají: To dělal bratranec, já jsem mu věřil :D Nejhorší však je, že některé smlouvy už ani opravit nejdou, tedy pokud bych klienta nechtěl poškodit podobně jako ZFP...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2011 22:21 | Pavla

Znám spoustu zadlužených lidí, kteří pracují pro ZFP, hlavně vydělávají na to, aby zaplatili auto, který mají na dluh. Dělají , že mají spoustu peněz, ale pujčuji si všude možně. Jardo, jestli musejí vracet více než dostali, je to obohacování a je to trestné.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2011 18:39

Díky Jardo.....sám bych to neřekl lép,a hlavně se mi už nechtělo něco někomu vysvětlovat!!!!!!!Díky Ti PS:a vy ostatní si z toho něco vemte.....E
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2011 18:08 | jarda

I toto je o vzdělání. O příčinných souvislostech, o logice. Na manipulativních seminářích naslibují modré z nebe, v neděli se vecpou do rodiny /pokud je nadšení nekritické/ a pouzavírají s vidinami rychlých zisků kombinace nejen spolupracovníkovi, ale i ostatním členům rodiny /zjevně nezákonně, protože nelze uzavírat pojistné smlouvy bez naplnění požadavků zákona/. Jenže ty smlouvy je třeba platit, a ono není z čeho. Takže se dostane rychlokvašný seminarista do patové situace, a jde bez skurpulí obtěžovat své okolí. ZFP je dávno svými zločineckými praktikami profláknutá, a tak je to obtížné, nikdo se po objasnění podvodných praktik nechce zapojit do těchto klamání a podvádění. A i když nějaké smlouvy těm, kterým to buď moc nemyslí, nebo se naladí na strunu chamtivosti, uzavře a klient to časem pochopí - smlouvy vypoví, a jsme u storen. A storna jsou postavena v tomto MLM tak, že postoupí do vyšší pozice a vrací více, než dostal. A majitelé se blaženě usmívají, další zmanipulovaný oblbnutý podvedený se podílí na financování jejich dovolených a jejich nemovitostech. Další "blbec" naletěl. A hledá další, aby předal štafetu, aby i on měl podíl na klamání, zavádění a podvodech. ... na pochopení by mělo stačit i IQ nad 60. :) Pokud se někdo z těch dluhů vyhrabal, tak na úkor své rodiny /širší/, svých přátel a kamarádů. Stačí doopravdy více číst a více přemýšlet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2011 15:32

vůbec nevíte...........!!ale je mi to jedno, dělejte jak myslíte :) Radim
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2011 9:12 | Tomik

Naprosto souhlasím se Silvií. V dluzích se člověk může ocitnout ani neví jak, ale že by viníkem byla ZFP akademie, to jsem ještě neslyšel. Naopak mám mnoho příkladů o opaku, kdy díky ZFP akademii se lidé z dluhů vyhrabali. Myslím, že by lidé měli hledat nejdříve chybu u sebe, ale samozřejmě chápu, že je daleko jednodušší vinu shodit na počasí, na vládu nebo na ZFP.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2011 9:01 | silvie

Že se někdo dostane do dluhů, to chápu, ale proč to svádíte na ZFP akademii, to nechápu.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 17:30

Opravdu neuvěřitelné. Podvody s důchodovou reformou, je toho plný internet. Podvádění vlastních lidí. Odchod ředitelů a lektorů. Klamné informace o kombinací a samostatných programu. Špatné zkušenosti lidí. Soudy, vydírání, manipulace, falšování podpisu, neoprávněné služby tipařů atd. Ale někteří v tom problém nevidí. To že někdo napíše, že je spokojený s kombinací je opravdu úsměvné. Protože být spokojený s něčím co neznám do hloubky a nevím o tom, že jsou lepší možností, je spokojenost neinformovaných lidí. Taková spokojenost je nanic, lidé by se měli více informovat. Ale podle toho co jsem zde přečetl, sem píšou lidé, kteří pro ZFP pracuji. Každý klient by se logicky zamyslel a začal by pátrat. Pokud koupím malému dítěti hračku a na internetu by se psalo spoustu let, že je hračka závadná, okamžitě bych hračku ověřil i přesto, že je dítě spokojené. Spokojenost neznačí že je vše v pořádku.......Michal
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 17:09

Jak už jsem psala...."každý si tu hubu asi musí nabít sám...." jinak už nevím jak to napsat.To víte ,že i já jsem byla spokojená cca 2roky a další 3r jsem to nechtěla vidět :)....a taky se mi to vymstilo, hlavně na nákladech!!!ale co moje blbost!!!! Jen nedělejte stjnou chybu jako já :).Fanatická fakt nejsem,jen pak nebrečte,měte hezký zbytek týdne E.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 14:45 | jarda

Tak dej dotaz podvedeným, okradeným a ještě i nezákonně soudně stíhaným spolupracovníkům o peníze, které si nezákonně přivlastnili majitelé firmy a jejich nohsledi. Zeptej se i pozůstalých po obětech zločineckého běsnění majitelů a jejich nohsledů. I rodiny, které zakladatel to nezvládnul a předposlední štědrý den se oběsil, protože jim také věřil, a protože začali nahánět i jeho vzdělané přátele o peníze, které jim sami ukradli, a chtěli je ještě jednou. Takže nejde o 4 procenta v prospěch spolupracovníků, ale o stonásobně větší jejich ztráty, pouze se Tě to ještě nedotklo. Ale brzy dotkne :)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2011 12:07 | Michal

Dobrý den, u ZFP mám uzavřenou kombinaci a jsem velmi spokojen. Záleží asi také na tom, jak k němo kdo přistupuje. Mimořádný účet u životního pojištění na 4% mi opravdu vyhovuje. Všude jinde se na 4% jen velmi těžko dostanu. Každý by si měl názor udělat sám a ne z internetových fór. Hezký den:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2011 22:42 | jarda

Kolikrát je třeba říkat, aby si ti nevědomí prošli netová fóra, informovali se u podvedených a okradených a stíhaných zakládajících a řídících spolupracovníků, lektorů... semináře nejsou o informacích, ale o oblbnutí a přepojišťování. Já jsem byl po dobu 5 let na každém sobotním semináři na území SR a ČR, znám majitele a řízení firmy osobně, a i tak mně podvedli. Dluží Slovensku zmařené životy spolupracovníků, podvod na důchodové reformě, náhradu podvodů ve výši mnohonásobně převyšující jimi nakradené peníze /chcete to platit Vy?/. . Nevidíte žádný problém, takže jste stále oblbnutá seminárními bláboly, ani já jsem to delší dobu neviděl. Ale už to končí, závěrečná. Exit podle zákona na státní náklady, a spodek 10 roků :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2011 22:32 | swon

Já bych dodala, že jsem také byla ZS uZFP akademie. Moje spokojenost je velka. Postarali se mi o všechno a poradili. Nebylo to jen o kombinaci, ale životní pojištění mam investiční s dynamickou strategii, penzijní je dle mého názoru také v pořádku (nejsem z těch kteří tvrdí, že se důchodu nedožiju) a kromě toho po 15 letech si můžu na půlku peněz šáhnout, stavebko s CČ 150000,- což odpovídá. Dále mi pořešily a výrazně zlevnili pojistku na auto i dům. Investování vyřešeno jak pro mě tak dítě do produktu Conseq což je TOP PRODUKT v ČR na trhu. Nevidím v tom žádný problém, a lidé byli vstřícní, ochotní a nápomocní.Dle mého názoru je problém když má někdo objektivně hodnotit svou konkurenci. Pan Jiří a pan Jarda mají právo na svůj názor, ale myslím že ho nemusí nutit všem lteří napíší kladný komentář. Trošku mi to zavání až fanatismem (hlavně ať si nikdo nemyslí nic dobrého když já mám negativní názor). Takže já za sebe všem doporučuji navšívit ZS a získat informace.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2011 11:33 | Jiří

Pro všechny, kteří si myslí, že jsou české penzijní fondy výhodné. http://www.novinky.cz/ekonomika/230954-ceske-penzijni-fondy-jsou-nejmene-vynosne-ve-stredni-evrope.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2011 13:46 | Jiří

Určitě, můj E-mail podvod.cz@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2011 16:08

No to určitě "konkurence" .....sami píšete ,že u nich začínáte....znáte to -když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají......!!!!!!!já už jsem si u nich něco odžila,, ale jak říkám pak nebrečte že jste zadlužení, že nemáte kamarády atd......asi si hold každý musí tu ubu nabít sám......!!!Jinak pro Jiřího....-třeba můžu taky něčím přispět!! Hezky den E.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2011 10:00 | Jiří

ZFP to je velký paradox, připravuji zpětnou vazbu teto společnosti, opravdová lahůdka. Podvody, klamaní,vymývání mozku, odchod nejlepších spolupracovníku, zdrbaná důchodová reforma na Slovensku, nevyvážená SD2, zkušenosti podvedených, nekvalitní servis a spoustu jiných zajímavých postřehů. Proč? Protože korupce nemá v ČR co dělat. Navíc ZFP se tlačí do televize, politiky a to už se překousnout opravdu nedá.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2011 22:31 | michal

přesně tak konkurence :)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Bém

politik

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Pavel Bém
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services