Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 619 komentářů)

27. 11. 2021 8:40 | Iva

Vážený pane Tome, firma nezprostředkovává prodej zadlužených nemovitostí, ale nabízí poradenství v oblasti získání nemovitosti s právní vadou. Jestliže chcete do svého vlastnictví nemovitost, na jejichž LV jsou zapsaná omezení, je lepší si najmou ty, kteří tomu rozumí, než se následně několik let soudit. Protože tuto problematiku neovládá každý, je bohužel firma Precis Consulting terčem negativních recenzí a to hlavně ze strany konkurence. Tyto obchody nejsou pro každého a pokud nemáte k tomuto způsobu nabytí nemovitosti důvěru, potom použijte služby klasických realitních společností. Pěkný den
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2021 0:40 | Šmoulinka

Dobrý den, ráda bych se zeptala na zkušenosti s realitní konzultantkou Denisou Mühlhandlovou / AmiriLaura s.r.o. / amiriconsulting sídlící v Brně? Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2021 13:40 | Evžen

Dobrý den, podařilo se Vám prosím něco zjistit? Na jejich inzeráty jsem také narazil. Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2021 10:36 | Cejnarovi

Tuto společnost můžeme jen doporučit, kupovali jsme přes tuto společnost dům s manželkou, vyřídili veškeré smlouvy, advokátní úschovy, vše nám vysvětlili. Nyní přes tuto realitní kancelář budeme kupovat i dům od dlužníka, vše je nám vysvětleno, a vše probíhá dle naší dohody. Opravdu doporučujeme
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 11. 2021 20:05 | Tom

Dobrý dne máte prosím někdo zkušenosti s firmou Precis Consulting s.r.o.? Zprostředkovávají prodej zadlužených nemovitosti a nabízí celkový servis. Včetně prodeje před samotnou insolvenci.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2021 8:41 | Daniel

Dobrý den. Ma nekdo zkusenosti z Jaroš reality?Dekjji za odpoveď
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2021 10:29 | David Konečný

Chtěl bych se podělit o velice dobrou zkušenost s realitní kanceláří Krása bydlení. Spolupráce byla skvělá a mohu jen doporučit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 7. 2021 8:03 | Pryč od nich

O této firmě mi nemluvte, od nich co nejdále to jde. Přečtěte si tohle http://ratata-investments.webnode.cz/
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2021 7:45 | Iva

Prosím má někdo zkušenosti se společností Ratata Investment ? Pokud ano jaké?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2021 12:31 | Lenka

Prosím o názor na RK Remax Professional Partners
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2021 15:18 | Martin

Stejná manipulace jako Ratata Investment - více o mém příběhu tady https://ratata-investments.webnode.cz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2021 15:16 | Martin

Já mám zkušenost naprosto šílenou a to se společností Ratata Investment. Koupil jsem přes ně byt na chomutovsku a nestačil jsem se divit, jak si se mnou .... víte co. Sepsal jsem svůj příběh zde zde https://ratata-investments.webnode.cz.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2021 17:59 | Lída

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s realitkou Felix Reality. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2021 17:32 | Dana

Pokud někdo víte, jak a nebo kdo by mi pomohl, prosím pište na mail:1cohousing@seznam.cz Je to moje srdeční záležitost a moc se obávám, že o tuto nemovitost po rodičích přijdu... Předem díky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2021 17:24 | Dana

Edox reality - jen samé marketingové keci!!! Máme plno zájemců o koupi 2+kk, bohužel si zájemci musí vyřídit hypotéku. V dnešní době přetížení bank 3-4 měsíce. Potřebuji okamžitě půjčit hotovost na odkup nemovitosti po rodičích, do doby odprodej. Opět jen keci, že myslí na tyto případy a půjčí bezúročně do 5M.Nepůjčí ani korunu a nevyřeší vůbec nic!!!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2021 12:06 | Lenka

Dobrý den,na mne byl makler této realitni kanceláře sprosty ,velice sprostě mi nadával,přičemž nedodrzoval termíny smluv,no profesionalita naprosto v háji,vše jsem sepisovala sama,ale provizi jsem zaplatit musela a navíc i svého právníka Tak asi tak.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2021 20:41 | Petr Šlíz

Jo to je normální když už realitkám teče do bot. Hlavně prodat a nasmlouvat co jde, když už bublina praskla a ceny jdou pomalu dolů. Ale samozřejmě bych si raději nechal poradit od někoho z rodiny třeba, když sám tomu třeba moc nerozumím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2021 15:00 | Katerina

Dobrý den.Má někdo zkušenost s AK reality? Prosím o zprávu na 602339551.Dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2021 17:48 | Petr

Realitni kancelar Remax nikdy vice. Jak asi muze fungovat realitka kam se ani nedovolate a kdyz uz se dozenete tak jen sliby. Chtit cokolov od Remax je nadlidsky vykon. Nikd si od nich nic nekoupim. To bych byl blazen.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2021 18:56 | Stanislav Šimek

Realitní agentka Mgr. Miroslava sedmilhářka Bauerová - Velmi neseriózní jednání. Dejte si na ni pozor!
Na prohlídce domku slibuje, že první zájemce ho dostane. Žádné jiné podmínky řečeny nebyly. Tak já už na prohlídce říkám, že se mi líbí, že ho koupím, ať pošlou, co je třeba podepsat. Několikrát během prohlídky zaznělo z úst paní Bauerové, že její slovo platí, že jsem první, tak je domek můj.
2 hodiny po prohlídce už slovo paní Bauerové neplatí, a prý přednost dostal zájemce, který měl hotovost. Lidé, kteří nemají na účtu 5 000 000 v hotovosti, jsou podle paní Bauerové zřejmě nějaká nižší kasta, a s těmi se nejedná.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Mládek

politik

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services