Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 619 komentářů)

19. 9. 2015 22:22 | Romanek3

To je take hodne dulezite, nebavi me kdyz mi clovek neco vnucuje a tlaci..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2015 0:46 | nov

Dobrý den, mohl bych s Vámi mluvit o FINNEM? Děkuji. VN
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 9. 2015 23:20 | Karel Pokorný

Potvrzuji a přidávám svůj pohled: Pan Mifek je pravděpodobně vzhledem k věku postižen nějakou chorobou, je to na léčení :-/ Projev při jednání jako člověk na drogách, neustálé omílání toho samého, to není rozhovor, ale bezpředmětné žvanění. Věřím, že se mu již blíží zasloužený důchod a nebude již v tomto oboru dělat ostudu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 9. 2015 21:12 | IZ

Záleží vždy na konkrétním makléři. Dobrou zkušenost mám s makléřem Milanem Škodou z realitní kanceláře Finnem.Dovede Vám poradit, do ničeho Vás netlačí, má přehled o realitním trhu. Pomůže s financováním i s řešením právních problémů. Doporučuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 8. 2015 9:04 | Franek

Hledal jsem hodne bytu v hodne realitkach, ale nikdy jsem nenasel nic takoveho pekneho u parku protoze mam psa.. a nechci aby mi vedle v baraku dunela napr diskoteka :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2015 21:21 | Barman

Byt je fakt krasny jak pises :), problem s lokalitou nemam krasna Praha, parky okoli pecka ! nemam si na co stezovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2015 13:22 | Jan Sůva

Chybí tu regulace trhu. Vy chytráci, kteří sem píšete, že realitky jsou na nic, tak pak kolikrát do takový realitky jdete dělat, nemáte vzdělání, praxi a většinou si myslíte, že jste mistři/mistryně světa. Pak Vás ty ostatní, co to ještě nezkusili začnou drbat, jak jste neseriózní, kradete a že jste zbytečné existence. Začnete reagovat tím, že pak potají chválíte svou rk, nebo tu v které pracujete. 'Nebo jste to opět Vy, v branži jste neuspěli a zhrzeně si leštíte své bezvýznamné a malé ego. Celé to není jen o realitkách, ale o hlouposti a čecháčkovství nás všech. Přitom je největší vtip v tom, že nejvíce podvodů se stává tam, kde rk není a chybí. Pokud bychom dokázali !seriózně! přistupovat jeden k druhému, hned by se lépe dýchalo. A teď ta regulace a proč - velké realitky zaměstnávají spoustu z Vás, absolutních joudů, brouků pytlíků, mániček, kteří tomu vůbec nerozumí. Z toho se pak kupí problémy. Avšak neexistují portály, kde byste si početli o tom, jak dva kamarádi něco upekli a jeden druhého napálil, kde si paní našla soukromý inzerát a prodávající ji obral o prachy (protože paní si myslela že ušetří za provizi), nebo se snažila marně do bytu 6 měsíců po zaplacení nastěhovat, protože ji prodávající nebral telefon. Jen nechápu, proč si spousta z Vás myslí, že tím, že něco nezaplatí, vlastně ušetří. To se musím normálně popadat za břicho. Pak teprve všichni hledáte pomoc, až v tu chvíli, co se Vám něco stane.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2015 21:19 | Franek

Barmane, vsechno v pohode ? byt krasny v pohode ? zadne problemy lokalita ok ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2015 21:44 | fropa

Dobry den nema nekdo zkusenost dobrou ci spatnou s RE aliance?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2015 14:20 | Jitka Malá

Já si dovolím pochválit OPENREALITY z Brna. Pronajímala jsem si přes ně byt a vše vpořádku. Prohlídku bytu jsem absolvovala hned druhý den. Ještě v ten den co jsem jim potvrdila, že o byt mám zájem jsem podepisovala rezervační smlouvu. Další den jsem už měla v emailu návrh nájemní smlouvy. Byli přítomni i u předání bytu. Jelikož jsem si již v minulosti nějaké byty pronajímala tak na mě udělali opravdu velmi dobrý dojem. Za sebe je doporučuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2015 17:01 | Jaruska 6

Pozor na realitní a DRAŽEBNÍ společnost Faltys a Partner z Prahy - speciálně na makléřku Irenu Kučerovou. Měli jsem pronajatý byt, nevrátila nám z kauce ani korunu, na všechno má argument, je velice nepříjemná a nevyřídí vůbec nic, klasická alibistka.Měli jsme v bytě problémy a nehodlala je vůbec řešit , majitelka v zahraničí, tudíž nemáte nikde odvolání.Opravdu hrůza jednání.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2015 16:26 | TOminek3

V takovych klidnych lokalitach jsou skoro vsechny byty uz zabrane ! ja mel stesti a s manzelkou jsme si poridili v praze klidny krasny byt !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2015 11:13 | Lojza

Musis si vybirat klidnou a normalni lokalitku ne zadny bronx :DD
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2015 19:42 | Franta

Tak je snad jasne ze kdyz si byt prijdu prohlednout tak bude vsude klid pak se nastehujes a uz to zacne :D vsechno se najedou spusti
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2015 9:42 | FK

Jo jo, už nechte té reklamy na donnareality. jste fakt nenápadný.
btw. skryté vady? a jak by se o nich makléř dozvěděl, když jsou skryté? makléř je často odkázán jen na informace majitele + přidá vlastní poznatky. ale nekempuje v bytě aby zjistil, jeslti tam ve čtyři ráno nejezdí sanitky nebo neřvou cikáni pod oknem. Neznám váš případ, takže nevím o jaké problémy se jednalo. Ale když už si něco pronajímáte, tak si to máte taky pořádně zkontrolovat-ty věci co vás zajímají a každého zajímá něco jiného. Předpokládám, že makléř svou část dohody za provizi splnil - tedy absolvoval prohlídky, připravil smlouvy, předal byt a sepsal předávací protokol, převedl energie. O jaké SKRYTÉ vady se jednalo?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2015 22:39 | Roman

skryte vady a nedostatky jsou caste chyby pri vyberu bytu u neoverenych a spatnych realitek. u donnareality se ti tohle nestane mam od nich bytecek a super jsem velice spokojeny s moji drahou polovickou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 6. 2015 15:05 | Andrea

Dobrý den všem :o), chtěla bych upozornit na makléře O.Pačese z r.k.Středočeské reality spol.s.r.o. Přes tuto r.k. jsem si pronajala byt,který byl plný skrytých vad a nedostatků, které samozřejmě makléř O.Pačes,záměrně zatajil(aby dostal svoji provizi!!!!). Dala jsem výpověď z nájmu ale makléř O.Pačes(který je mimo jiné jednatel r.k.) odmítá vrátit poplatek za zprostředkování nájmu a jeho 2.společníci:Patrik Kubeš a Milan Mattanelli mi odpověděli,že( za 1.den) prošetřilil celou záležitost a neshledali žádné pochybení r.k.ani kolegy.Na můj dotaz co konkrétně prošetřili jsem dostala odpověď ať je neobtěžuji,že za celou situaci je zodpovědný ""pouze""makléř.Tak nevím co si o tom mám myslet ??? Určitě se všichni shodneme na tom,že když už zaplatíme nemalou provizi(10 000,-)makléři, tak očekáváme určité záruky a né jenom výsměch. NEDOPORUČUJI !!!! makléře O.Pačese a jeho r.k.Středočeské reality spol.s.r.o.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2015 20:43 | Janicka

No v praze.. uz jsem dlouho hledala az mi kamaradka doporucila donnareality :) a vse super!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2015 14:30 | T. Rejpal

Nikdo ze zúčastněných moc nerozumí tomu, proč pana Jiskru nešoupli rovnou do vazby. Prachy na jeho BÚ přišly a on si je nechal a jen dělá obstrukce při vyšetřování a zatahuje svou manželku do své nezákonné činnosti.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2015 12:00 | Zdeněk

Jestli vás bude někdy kontaktovat paní Andrea Jiskrová z Nové Paky (bydliště: Kumburská ulice) s nabídku spolupráce na realitním obchodu, tak sakra opatrně. Nejlépe, když ji pošlete rovnou do háje. Ona ve skutečnosti nic nedělá, ale jen navenek zastupuje svého manžela (Jan Jiskra), který zpronevěřil spoustu peněz zákazníkům a roky si žil nad poměry za cizí peníze a teď ho stíhá krajská hospodářská kriminálka. Je to tenhle z těchto reportáží:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/215452801080408 (Makléř II, od 7:24)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/214452801081009/
http://jicinsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/ze-zasahu-policie-podvodnik-si-zil-nad-pomery-20150313.html
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zbyněk Frolik

podnikatel, Linet

Miroslav Jakubec

podnikatel, Servis Climax

Zbyněk Frolik
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miroslav Jakubec
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services