Diskuze - Rodinný stav: registrované partnerství

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 22 komentářů)

11. 4. 2016 20:12 | Maczh

Chtěl bych upozornit, že homosexualita byla ze seznamu nemocí již vyškrtnuta a to v roce 1990..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2015 21:19 | Lucie

Před "xxxxx" lety byla homosexualita zcela bezna,mezi zvířaty,mezi lidmi..Posléze přišel někdo vlivnější a označil to za nemoc,dále "nenormální".. Vysvětlete mi někdo prosím,jak je asi možné,že mezi zvířaty stále běžně dochází k homosexuálním stykům a vztahům a jejich počínání nikdo nesoudi,nikdo se nestará... ? Jakto, že veterináři nemají v seznamech zvířecích nemoci " homosexualitu" a lidé ano? Podle mě jsou tyto diskuze bezpředmětné..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2015 15:29 | Kristyna

Lidi, děláte si legraci? Kde jste vzali, ze je normalni příklad muz a zena?? Kdyz uz nejste dost tolerantní a nestarate se jen o sebe, tak si nekdy pusťte televizi. Videl tam nekdo z vas, ze by se pozabijel homosexuální par? Nebo snad jen napadnul? Nebo nekomu ublížil??? Neviděli!! Vzdy jen heterosexuálové, kteří spolu nejsou schopni žít a to hlavne pro svou odlišnost! Vzdyt chlap a zenska jsou úplne jiní tvorové.. Chlap si nejvice rozumi se stejným pohlavím v hospodě u piva a zena nekde u vina s kamarádkou. Videla jsem malo hetero páru, kteří byli parťáci.. A tohle je příklad pro deti??? Premyslejte hlavou a ne....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2010 17:13 | Dana Hilská

Jsem pro registrované partnerství a homosexuálním párům bych umožnila i adopci dítěte. Pro dítě je určitě lepší vyrůstat v prostředí láskyplného partnerského vztahu dvou osob stejného pohlaví než v děcáku nebo sice v heterosexuální, ale nefungující rodině, kde je dítě zneužíváno, týráno, rodiče jsou alkoholici atp.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2006 19:56 | Jarmila

Občas se i vzájemně sežerou (kudlanka nábožná po aktu klíďo sežere kudlaňáka) nebo nepotřebného vyženou (včely trubce, aby je nemusely živit přes zimu, na jaře se narodí noví).
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2006 8:53 | Fana

Kromě věty "Koho by si pak vzali, když jsou jich (naštěstí) jen 4 %" zde ale nevidím moc zavádějícího. To procento bude asi 0 (protože se ani nemohli vzít) a navíc ty registrace možná poletí teď možná rok a pak se zas budou soustředit na to, aby šli s tou dobou, teda neuzavírali žádné oficiální svazky.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 21:20 | The Dark

Když z jakéhokoli důvodu přijde dítě o tátu, jeho normální matka má také své normální potřeby a určitě se bude snažit, aby dítěti našla nového tátu a sobě nového manžela. Takže není nikde napsané, že dítě bude vyrůstat bez táty celý život. Ha, ha, ha!
-48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 21:12 | The Dark

To jsem fakt netušil. Na co tedy ten cirkus s registrovaným partnerstvím? A ještě aby mohli děcka adoptovat? Doufám, že se všichni, kteří by i byli pro rozšíření jejich práv, konečně probudí a přestanou si hrát na schovívanou. Tolerance a schovívavost odsud potud.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 21:07 | The Dark

Jo, jasně. A adoptují si tučňata, delfíňata a další mláďata.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 16:30 | Bob

Já mám z dětství malé trauma z toho, když se spolčí dvě ženské, to když jsem upadl do péče mamky a tety a taťka nebyl zrovna po ruce. Obě samotné fajn, spolu jak dvě saně. Lituji předem takové děti, co by měly mít jen dvě "maminky", nebo jak to nazvat. Mít pouze dva "tatínky" nemusí být vůbec lepší. Trvám na tom, že existuje mužská a ženská psychika a ideální je, když se doplňují podle klasického vzorce (táta náročnější, máma laskavější). Nevím, proč tady chce zase někdo vymýšlet něco extra.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 16:18 | Bob

To jsi na těžkém omylu. Je prokázáno, že u homosexuálních vztahů bývá střidání partnerů výrazně častější než u hetero.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2006 16:15 | Bob

Rodina bez tatínka není OK. Rozvodovost je z hlediska zájmu dítěte skandál č. 1, homorodina skandál č. 2. Nechci vidět skandály č. 3 a další.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2006 23:58 | Petr

Tučňáci, delfíny, ... Spousta tvorů udržuje stejnopohlavní svazky.
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2006 23:57 | Petr

Takže rodina, kde třeba není tatínek je OK, protože dítě má od mala vzor, že všechny děti mají jen maminku. Ha ha...
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2006 22:51 | The Dark

Oni se nerozvedou. Statisticky u nás nevykazují tyto svazky velké procento rozvodovosti. Koho by si pak vzali, když jsou jich (naštěstí) jen 4 %? Budou žít odděleně, je to totiž moderní. Oni totiž jdou s dobou.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2006 22:27 | ady

a co když se rozvedou? co pak budou mít v občance jako rodinný stav? ODREGISTROVANÝ ? :)
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2006 21:51 | The Dark

O církev ani tak nejde. Jde o zákon přírody. Když se potkají dva psi, maximálně se porvou ale nikdy nespáří. Když se potkají dvě feny, očichají se, ale ani z tohoto štěňata nebudou. Všechno v přírodě je založeno na bipolaritě. Kocour mňouká na kočku, tetřev toká na tetřevici, kráva bučí na býka... Pardon, některé druhy hmyzu mohou být výjimkou.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2006 21:32 | The Dark

To je fakt super! Co to s vámi všemi je? Tak se mi zdá, že společnost je už nějak moc tolerantní a možná i zmatená, že neví, co je normální. Co bude příště? Někteří lidé mají rádi zvířata, žijí s nimi, co kdyby si je mohli i vzít za zákonitého ženu nebo zákonitou manžela? Když spolu chtějí žít, klidně, je to jejich věc, na co by se měli brát a úplně tak zhanobit svátost manželského svazku! Co to je za blbost, že nemají právo se dozvědět o stavu svého "partnera"? Když chtějí, řeknou mi/ji to sami. A to by ještě chtěli adoptovat děti! Chudáci! Dovedete si je představit jak zapadnou do kruté dětské společnosti? Pokud adopce projde, bude to porušení lidské svobody, protože dítě v útlém věku nemá žádný rozum a je nemorální vnucovat mu homo-rodiče a tedy tím pádem i sexuální orientaci, protože rodiče jsou nejdůležitějším a největším vzorem. Chcete udělat ze společnosti homogenní hybrid? Pak bych chtěl vidět,jak byste odpovídali na typickou dětskou otázku: "Kde se berou miminka?" Ale naštěstí už vymysleli klonování, takže bude po problému...
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2006 20:58 | Simona

Podle mě je rozhodně lepší, když je dítě vychováváno v homosexuální rodině než v ústavní péči. Osvojování dětí by se těmto párům povoit mělo. Dokonce si myslím, že dítě vychovávané dvěma slušnými (osvojit si dítě nemůže ledajaký pár) homosexuálními rodiči by mělo obecně lepší životní standard a lepší péči než dítě žijící v rodině čítající jednu osamělou matku a dalšího sourozence. V této rodině milující biologická leč s časem a penězi neustále bojující matka těžko svým dětem dopřeje to, co rodina čítající 2 rodiče. kromě shánění peněz na základní potřeby svých dětí nemá čas ani peníze na to je vzít třeba každý měsíc na pěkný výlet...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2006 19:54 | Roman

Já osobně si nemyslím, že by to osvojování dětí ta dítka nějak zvlášť poznamenalo, ale myslím si, že na tento krok ještě není u nás zralá doba. Společnost nedospěla. Myslím, že ty děti by trpěly ne kvůli orientaci svých "rodičů", ale kvůli reakcím okolí, hlavně z hlediska těch bludů, co hlásá církev a její ovečky se podle toho řídí. V tom bych viděl problém.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Bakala

podnikatel, BXR Group

Luděk Sekyra

podnikatel, Sekyra Group

Zdeněk Bakala
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Luděk Sekyra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services