Diskuze - Finanční plánování dle OVB - jak co nejvíce vyděla

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 212 komentářů)

15. 8. 2005 9:53 | lukas

nadpriemerné
-15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2005 2:08

jeho plán je hlavně mnohem lepší než jeho vystupování. Na jeho místě bych se propadl hanbou. Ukázka smluv je normální - bylo to přes referenci a nakonec ty smlouvy ukazovat nemusíte. Těch 10 doporučení není pro klienta povinné, stejně jako hned podepisovat smlouvy. Jak jsem již psal, vše se dá ověřit a i když Vám poskytl špatné poradenství, proč chcete jeho služeb využít?!
Mimochodem to není agent, aget je OVB nikoli její spolupracovník
sebb2000@seznam.cz
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2005 1:56

Návrh poradce ovb je na vysoké úrovni!!! Na daňovém odpočtu ušetří to, co do toho již vrazili! To stavebko nebylo ihned důležité řešit, protože staré podmínky stejně přestanou platit. Poté poradce navrhne řešení, vhodné k dalšímu spoření nebo úvěru. Jinak stavebka jsou také dobře placená. Výnos penzika se mění stejně jako vláda v Itálii a proto nemá cenu moc spekulovat. Vyjmo toho je tak málo placený, že se tím kvůli zisku moc zajímat nebude. Prioritou KPŽ je pojištění nikoli spoření. Takže abych to shrnul, poradce poradil dobře a to jak pro sebe, tak i pro klienta. Jinak IŽP má vyšší výnos než obligační fondy.
sebb2000@seznam.cz
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2005 1:56

Návrh poradce ovb je na vysoké úrovni!!! Na daňovém odpočtu ušetří to, co do toho již vrazili! To stavebko nebylo ihned důležité řešit, protože staré podmínky stejně přestanou platit. Poté poradce navrhne řešení, vhodné k dalšímu spoření nebo úvěru. Jinak stavebka jsou také dobře placená. Výnos penzika se mění stejně jako vláda v Itálii a proto nemá cenu moc spekulovat. Vyjmo toho je tak málo placený, že se tím kvůli zisku moc zajímat nebude. Prioritou KPŽ je pojištění nikoli spoření. Takže abych to shrnul, poradce poradil dobře a to jak pro sebe, tak i pro klienta. Jinak IŽP má vyšší výnos než obligační fondy.
sebb2000@seznam.cz
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2005 1:50

já už jsem zrušil tolik kpž, trvající dva roky, že si to už nepamatuji. Třeba taková kooperativa nebo perfektní dynamik ČP, to je lepší peníze nacpat do státní kasy. Klienti nejsou negramotní a vše si můžou ověřit, takže kdyby poradce lhal, má u klienta útrum. Jinak práce na ŽL je pro tuto činnost ideální. sebb2000@seznam.cz
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2005 1:45

to bylo na toho pomluvače ovb
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2005 1:44 | sebb2000@seznam,cz

idiote (s prominutím), podívej se na první stranu u analýzy!!! Než napíšeš takovou hovadinu!!!! To je prví souhlas s použitím osobních údajů, ten druhý je podobný!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2005 17:11

Co se týká osobních údajů - myslel jsem, že to je max rodné číslo (možná datum narození, nevím). Ještě by mě zajímalo od koho jiného se dá to rodné číslo zjistit. O ozvání se s kriminálními praktikami 100pro shouhlasím u jakékoliv společnosti, ale kvůli tomu je sem tam dobré se pod článek třeba i podepsat. Pak to totiž vidím jako laciný pokus konkurence znevěrohodnit třeba i úspěšnou firmu (což OVB imho dokázala v téměř celé Evropě, narozdíl od jiných)na základě něčeho, co ani není schopen doložit. Jelikož se autor příspěvku opírá o zákon 101/2000 a o zákonech možná něco ví, pak bych totiž tu jeho anonymitu i pochopil :)))))
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 10. 2004 13:37 | Anonym

OVB Allfinanz je zločinecká organizace. Vede databázi osobních údajů lidí z řad široké veřejnosti, aniž by k tomu získala souhlas Úřadu na ochranu osobních údajů. O tom, že by ty lidi třeba požádala o souhlas, ani nemluvím, takže evidentně porušuje zákon 101/2000. Tyto údaje následně zneužívá k tomu, aby se lidem vnucovala se svými službami např. tím, že je obtěžuje volání na jejich soukromá telefonní čísla (honosně se tomu říká telemarketing). Kdo máte s kriminálními praktikami této firmy zkušenosti, nenechávejte si to pro sebe. Nebojte se jít ani cestou trestního oznámení.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2004 20:26 | Patrik

Přesně tak,je to v lidech a těch,kteří je takto vedou.Vyloženě tuto popsanou praxi dělají lidé z určitých struktur a tím poškozují dobré jméno "OVB".
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2004 8:58 | 14.3.2004 imre

Myslel jsem si že jsme "homo sapiens",ale jak se zdá jsme pouze "homo zlobiens",čili "člověk zlý český!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2004 8:49 | bonbon

Někdo Vám ublížil,že se takto projevujete?Budu Vám říkat pan ZLÝ!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2004 8:42 | Albín

Už jste si všimli,že když si přečtete jakýkoliv názor,v kterékoliv rubrice,je jedno jekého zaměření,všude se objevuje pouze zlost,nevraživost,závist a další podobné negativní vlastnosti,které jsou přímo příznačné pro nás.Co s tebou ČESKÝ NÁRODE?Dědictví minulých dob stále v nás přetrvává,jak dlouho ještě?Nemůžu si pomoct,chce se mi z toho všeho zvracet.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2003 14:01 | Pepa

omlouvám se ale ono to samo :-( mělo tam být ještě dostávat ty dávky když já umřu
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 13:57

zpětná změna šmarjá :-( mám pocit, že do 26 let je tam procento navíc, takže když mi je 25 tak se mi další smlouva určitě vyplatí. díky za pomoc (hlavně Lady) a jestli můžu dotaz ohledně penzijního připojištění: budu zakládat novou smlouvu k PFKB, zaměstnavatel mi dá 900 měsíčně, já 600 což je optimum, ale co mám vyplnit ve smlouvě https://pfkb.finance.cz/secure/smlouva/smlouva.php Smluvená dávka: starobní penze prej musím, mám zvolit všechno a oni mi pak dají vybrat? A kde vyplním která osoba to bude dostávat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 13:57

zpětná změna šmarjá :-( mám pocit, že do 26 let je tam procento navíc, takže když mi je 25 tak se mi další smlouva určitě vyplatí. díky za pomoc (hlavně Lady) a jestli můžu dotaz ohledně penzijního připojištění: budu zakládat novou smlouvu k PFKB, zaměstnavatel mi dá 900 měsíčně, já 600 což je optimum, ale co mám vyplnit ve smlouvě https://pfkb.finance.cz/secure/smlouva/smlouva.php Smluvená dávka: starobní penze prej musím, mám zvolit všechno a oni mi pak dají vybrat? A kde vyplním která osoba to bude dostávat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 13:57

zpětná změna šmarjá :-( mám pocit, že do 26 let je tam procento navíc, takže když mi je 25 tak se mi další smlouva určitě vyplatí. díky za pomoc (hlavně Lady) a jestli můžu dotaz ohledně penzijního připojištění: budu zakládat novou smlouvu k PFKB, zaměstnavatel mi dá 900 měsíčně, já 600 což je optimum, ale co mám vyplnit ve smlouvě https://pfkb.finance.cz/secure/smlouva/smlouva.php Smluvená dávka: starobní penze prej musím, mám zvolit všechno a oni mi pak dají vybrat? A kde vyplním která osoba to bude dostávat
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 12:49 | Pan Karel

Co to je "oblaklov" ? Je vidět, že si nejste schopen přečíst ani diskutovaný článek, ani svůj příspěvek sám po sobě. A prozraďte nám něco o tom "pozadí", vy paranoidní konspirátore z OVB.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 12:38 | Lady

Já bych to neřekla tak drsně, ale Pepa by jistě přišel o víc: 1. zmíněné 1 % úroků (to může být celkem dost) 2. přechod na nové podmínky podle spořitelny, některé neměnily jiné ano, s tím, že tato změna je u většiny zpětná!!!! 3. poplatek za navýšení cílové částky - 1 % z rozdílu Nové a Staré cílovky 4. od přespříštího roku se nejspíš změní i podmínky ohledně výše státní podpory, takže pokud navyšovat, tak radši ještě letos a pouvažovat, zda není lepší uzavřít novou smlouvu. 5. pokud nevíte co je lepší pro Vaši smlouvu, zkuste se zeptat v místní poradně nebo se podívat na předchozí dotazy.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2003 12:17 | Nick

Tak si o tom předtím zkuste něco zjistit, než začnete plácat. Zvýšením cílové částky jste automaticky převeden na aktuálně platné - a tedy výrazně nevýhodné - podmínky.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Michl

ekonom

Josef Jeleček

podnikatel, Tedom

Aleš Michl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Josef Jeleček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services