Diskuze - Věštění z burzovních křivek prý funguje i v době k

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

14. 1. 2012 16:03 | Janusz Martynek

Citace - Janusz Martynek / 14.01.2012 16:01

Chci aby se zavědlo pro ekonomiké před krizi 2012/13-Závěst diamántový fond a výhledat stáre dlůhi z roků 1989/92 až po teráz se nenášlo od privatizáce bank IPB (Investiční poštovni banka.)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 1. 2012 16:01 | Janusz Martynek

Chci aby se zavědlo pro ekonomiké před krizi 2012/13-Závěst diamántový fond a výhledat stáre dlůhi z roků 1989/92 až po teráz se nenášlo od privatizáce bank IPB (Investiční poštovni banka.)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2008 17:39 | Milton F.

podle mého názoru technická analýza je prospěšná v silně trendujících titulech. předpokladá, že minulost se bude opakovat. má hodně spoustu užitečných ukazatelů, testů atd. v turbulentním období jako je toto však můžeme hodit rady analytiků do koše, protože trh se teď spíš řídí psychologií davu, ekonomickými vysledky a opatřeními státu ve snaze pojistit vklady atd.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2008 15:16 | zvedavec

Jak může někdo, kdo se svými financemi neobchoduje, radit jiným? Jeho žena by radit mohla -a její rady bych bral, protože by měla stejné ztráty jako já. Ale on mi radí, co mám koupit a sám nekupuje? Radí vodu a sám pije víno? Proč nekupuje, když je to tak výnosné? Děkuji, už dlouho jsem se tak nepobavil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2008 14:12

Marek Hatlapatka, analytik společnosti Cyrrus: Jak se říká, pod svícnem je největší tma. Nemám čas se starat aktivně o své peníze, nechávám to na manželce. Nemám čas sám investovat a ani neinvestuji, není tedy žádná strategie, kterou by bylo nutné měnit kvůli finanční krizi. Moje manželka se drží velmi konzervativního přístupu. V dnešních Lidovkách :(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2008 23:30 | bredy.vyletnici.net

Zatím se mě spíš potvrzuje pravidlo "nevstupovat pokud nemusíš". Jinými slovy, není hamba nemít žádné pozice otevřené a jen sledovat graf. On se ten trend najednou ukáže.... :-) Pak už stačí jen málo, a případně nezapomenout zaklikávat jisté zisky (zvedat stop loss)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 10. 2008 22:09 | cedr

Technicka analyza je jen napoveda. Co doopravdy funguje a vydelava penize je - a ted bude asi 99% lidi, co si prectou muj prispevek totalne zklamano:) - je money managament a jasne urcenej vystup bez emoci. Nic vic, nic min. Zdanlive smesne jednoduche, ale jen potud, pokud clovek opravdu dokaze zvladnout ty emoce. Na tom, kdy clovek vstoupi do trhu, vubec nezalezi, to je nejvetsi tajemstvi tradingu. Ale co. Uspesnej trader tohle uz vi, a ze zbytku mi to stejne nikdo neuveri.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2008 19:14 | Dave

Jste nás denní spekulanty zase pobavil pane....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 10. 2008 12:47 | bredy.vyletnici.net

Technická analýza funguje zejména na dvou základních principech ze sebe vycházejících. 1) princip nabídky a poptávky, 2) fakt, že technickou analýzu provádí spoustu spekulantů. Takže například nákupem se zvyšuje cena, která podporuje trend, který zvyšuje ochotu nakupovat, která opět zvyšuje cenu, atd... až do nějakého bodu, kdy z technické analýzy začne vyplývat, že další nákup je rizikový. Pak se čeká na korekci, klesá poptávka, cena se zastavuje a v určitém okamžiku začnou spekulanti uzavírat pozice a prodávat, což podporuje trend pádu ceny a další prodeje. A jen vnější vlivy pak mohou v širším měřítku podporovat větší možství nákupů i prodejů. Technická analýza funguje, jen to chce mít dobrý odhad a štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2008 10:06 | pje

Pokud radíte hráči odpovědnému pouze za sebe, pak nemám nic proti. Pokud ale technickou analýzu doporučujete jako cestu z krize nebo jako příležitost v krizi, pak vidím, že jste nepochopil princip ocenění aktiv a odpovědnost každého prvku systému, který systém využívá. No nic, nejste sám, bohužel...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Endrle

podnikatel, Geewa

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Miloš Endrle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services