Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 183 komentářů)

26. 3. 2019 17:28 | Overview - Bing Ads

Citace - Mira / 28.11.2017 22:48

Typický příklad Phishingu, to nemá s čmss nic společného. Jen se za ně vydávají. Nereagovat, případně nahlásit čmss.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 3. 2019 18:52 | Karla

Jakoukoliv jinou banku než ČMSS, co taky čekat za serióznost od firmy, která spolupracuje s Olejarem, jenž figuruje v různých pochybných státních zakázkách. Komunikace také o ničem. Bacha i na jejich poradce, za prpvizi navykladaji hory doly, po provizich je už nezajímate. Zlatá reifka.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2019 20:44 | Stanislav

Šílený. Před šesti lety jsem s nima naivně podepsal smlouvu, a teď se nestačim divit. Abych se nedostal do finančních problémů, rozhodl jsem se prodat byt. A co ČMSS na to? "Nejde, nelze".....teď si představte situaci kdy vám opravdu teče do bot, ale máte možnost se z toho dostat. A nemusí to být jen o penězích, stačí rozchod, nebo stěhování. A ČMSS má stále na byt zástavní právo, o ukončení smlouvy nechce ani slyšet, takže s bytem nemůžete nakládat. Jako třešničku na dortu mi letos neráčili ani poslat výkaz z účtu kvůli daním. Na můj dotaz proč se tak nestalo mi jen odpověděli že muj email nemají vedený jako kontaktní. Přitom si ode mě na pobočce brali před půl rokem občanku a nechali si nadiktovat kontakt. Na mojí námitku ohledně kontaktu mi pochopitelně neodepsali a dopis na daně, který předtim pět let po sobě normálně zaslali, letos zřejmě prostě nedostanu. Shrnutí: v dnešní době smlouvu s ČMSS podepíše jen nenoromální nebo neinformovaný člověk
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2018 23:44 | Jana

Lidi..ctete a nepodepisujte ty zlodejsky smlouvy. Po podepsani jste uz jen ostroky a nemate zadne odvolani
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 10. 2018 16:00 | Barča

Zdravím, jsem vděčná za to, že existuje internet a možnost sdílet své zkušenosti. Díky tomu jsem byla opatrná a včas jsem zjistila, jak to v lišce chodí.. Potřebuji půjčit peníze na rekonstrukci, a tak jsem se obrátila na lišku skrz doporučení finanční poradkyně, že mohu čerpat výhodný meziúvěr. Hovořila jsem s několika poradci této společnosti a byla jsem ujištěna, že během meziúvěru mohu vkládat libovolné částky na spořící účet a zkrátím si tak dobu meziúvěru. Nabídka vypadala lákavě. Paní na pobočce mě přesvědčila, abych si půjčila co nejvíc..Nakonec jsem kývla na částku 600 000 Kč, podepsala žádost a čekala na smlouvy. Smlouvy přišly domů, moc jsem jim nerozuměla popravdě..Mezitím se mi podařilo půjčit si 100 000 Kč v rodině, tak jsem šla za poradkyní, aby mi částku snížila na 500 000 Kč. Velice se bránila a byla nepříjemná. Poté, co mi přišly nové smlouvy na 500 000 Kč jsem pochopila proč..odměna ji klesla zhruba o 3.500 Kč. Jelikož jsem měla stále obavu zda mi podala správné informace dala jsem do vyhledávače dotaz na lišku a ejhle co mi vyjelo..docela jsem žasla kolik lidí má s liškou špatné zkušenosti..začala jsem být opatrná..Oslovila jsem jiného poradce od lišky, aby mi spočítal o kolik by se mi zkrátil úvěr, kdybych vložila jednorázový vklad vyšší částky cca 20.000 Kč. A čekalo mě nemilé překvapení, meziúvěr by se zkrátil ani ne o třetinu. Řekl mi, že nezáleží kolik vložím, protože peníze musí určitou dobu na účtu ležet v mém případě téměř půl roku, takže bych vlastně zaplatila ještě více než kdybych dávala každý měsíc pouze poměrnou část..poradkyně mi navíc zatajila, že se platí za změnu tarifu, v mém případě 8. 000 Kč, natož pak, že zrovna mají nějakou akci, že mi poplatek bude prominut a to jsme spolu žádost sepisovaly 2x. Prý zapomněla..Zvláštní, že.. Na lince v Praze mi řekli, že mě mela s akcí seznámit před podpisem smlouvy..Mi přišlo, že se paní snažila co nejrychleji shrábnout prémie a abych ji smlouvu co nejdříve podepsala, přestože ve smlouvě stojí, že má klient čas na rozmyšlenou 30 dní... Dnes jsem poslala odstoupení od smlouvy.. prý je to bez sankcí..tak jsem zvědavá, jak to dopadne, protože má drahá poradkyně už na mě začala tlačit...Přeji Vám, abyste nenaletěli..a sdílím, aby jim to neprocházelo..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2018 21:01 | Martin

Uver nebo sporeni si od CMSS vezme snad jen blazen. Jsou to pekny zlodeji. Nema cenu se o tom ani psat.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2018 16:06 | Veronika -73 let -invalidní vdova.

...zrovna zítra jsem chtěla zajet (za zdravotních důvodů s nutným doprovodem) do ČSSM - zaplatit hotově překlenovací úvěr (prodala jsem domek a chystám se do domova seniorů...) " TO " -co jsem se zde dočetla je pro mě zdrcující !!! stejně tam zajedeme- napíši- jak jsem dopadla... Kolegy v neštěstí zdraví Veronika.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2018 16:04 | Veronika -73let

...zrovna zítra jsem chtěla zajet (za zdravotních důvodů s nutným doprovodem) do ČSSM - zaplatit hotově překlenovací úvěr (prodala jsem domek a chystám se do domova seniorů...) " TO " -co jsem se zde dočetla je pro mě zdrcující !!! stejně tam zajedeme- napíši- jak jsem dopadla... Kolegy v neštěstí zdraví Veronika.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2018 10:07 | Anna

Hezký den, chtěla jsem se zeptat zda ještě přijímáte nové spolupracovníky děkuji za odpověď.Zachařová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2018 8:24 | Marek

Mám u čmss stavební úver. Ten sloužil na koupi nemovitosti. Na začátku si společnost vyžádala veškeré podklady.Samozřejmě všechno muselo poštou. Je velký problém v 21. století využívat email. Popřípadě internetové bankovnictví jako u jiných ústavů. Problém nastal v okamžiku kdy jsem chtěl dát úvěr do daňí ve smlouvě totiž není uvedeno k jaké nemovitosti se úvěr vztahuje ( i když si vyžádali veškeré podklady). Pokud ve slouvě není uvedeno k jaké nemovitosti se úvěr vztahuje nelze jej do daňí použít. Obratil jsem se tedy na čmss kde mi po vyplnění papíru který musíte opět zaslat poštou. Poslali dopis s se všemi naležitostmi ale za poplatek 500 Kč. Tento poplatek mi přijde amoralní tak jako spousta jiných poplatků, které mam tento ústav zavedené. Pokud možno tak ČMSS se vyhýbat obloukem!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2018 13:25 | Martin Válek

Čmss již nikdy více. Komunikace při řešení problému nulová. O své vlastní finance žádáte písemně, něco neskutečného. Odpovědi se člověk nedočká. nedoporučuji, zloději a podvodníci. Doufám,že s tímhle přístupem brzo zkrachují. M.V.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2018 23:41 | Kredlova

Ne,pokud vam uver nebude poskytnut zadny poplatek neplatite a navic u cmss je max poplatek 15.000,-
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2018 11:00 | Pichertová Lucie

Dobrý den, naprosto to stejné je mi teď stalo u pí. Hausmanové v Litvínově. Volala mi několikrát denně abych se ihned dostavila, že musím něco podepsat. Na pobočce mi sdělila, že mi končí smlouva a že ji můžeme prodloužit, bohužel jsem byla naprosto pitomá a souhlasila jsem. Paní mi navýšila spořící částku bez mého vědomí a při podpisu, jelikož mají stránky obracecí shora tuto kolonku schovala. Doufám, že si provizi alespoň užila. Na centrále ČMSS se tmou stížností nikdo nezabývá..
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2017 22:48 | Mira

Typický příklad Phishingu, to nemá s čmss nic společného. Jen se za ně vydávají. Nereagovat, případně nahlásit čmss.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2017 20:47 | Ema

jsou to sprostí kalkulanti, mému synovi jsem spořila jako samoživitelka spoustu let a oni ho donutili změnit smlouvu, ale šiška v Plzni mu napsal cílovou částku 3mil(takový nesmysl) a strhl si za uzavření smlouvy 15500, což je celé moje roční spoření. doufám, že se to tomu zmetkovi někdy vrátí. 3 miliony by šetřil 140 let!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2017 17:24 | Michal Kopl

Zdravím všechny jenom bych chtěl upozornit kdo si chce vzít úvěr od Lišky tak ať si to pořádně rozmyslí.já jsem si vzal uvěr od Lišky 500 000 je to asi dva roky. už bylo divné že poslali jenom 495 000 kde byl poplatek za poskytnutí uvěru.v unoru tohoto roku jsem zjistil že měsíční urok je bez pár korun 3000 .a to je jenom urok.zažádal jsem o předčasné splacení a ukončení smlouvy.po měsíci mi poslaliPapír kolik mám zaplatit.a teď to začalo:poplatek za předčasnou výpověď 2750,vratka státní podpory4000,úroky z meziuvěrú8625,uhrada za předčasné splacení2500.všecho jsem to zaplatil plus částku kterou dlužím a čekal jsem že bude klid ale nebylo.přišel další papír kde mám zaplatit 2875 že prý to jsou uroky z uvěru.a dnes mi přišel mejl že ještě dlužím 5000 na meziuvěru.už jsem bezradný!to už přece není možné!je to největší zlodějina.když jsem volal na bezplatnou linku tak mi řekli že je tam prostě nedoplatek a jestli tomu nerozumím tak si mám sehnat finančního poradce.Lidi zamyslete se než si vezmete uvěr od ČMSS s Pozdravem Kopl Michal koplikov@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2017 6:59 | Martin Hiža

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak dlouho u CMSS trvá vyčíslení zbytku úvěru pro jeho předčasné vyplacení.Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2017 16:12 | Jana Nova

Mám s CMSS hrozné zkušenosti.Účet jsem tam zrušila.Komunikace otřesná s klienty.Už s nimi nechci nic mit.Nikdy.Zaspali dobu, asi tak o 20 let
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2016 11:39 | Jita

Syn si před 17 lety uzavřel stavební spoření u ČSSM. Po dvou letech se odstěhoval do USA ( Florida).Spořit přestal. Před dvěma lety mu přišlo že mu ukončují smlouvu, z důvodů neplacení. Nyní má tedy u této stavebky určitou čásktu, kterou se mu nedaří vybrat. Do Česka nejezdí, a žádný účet u nějaké banky tu nemá. ČMSS trvá na tom že vybrat si to musí jedině osobně. Nyní už vyhrožují že mu částka propadne. Tohle se už táhne několik let. Zkoušeli jsme se domluvit že by si peníze nechal převést na náš účet, připadně jestli by mu to neposlali tam. ale ani dokonce dopisy které mu chodí tak nepošlou tam ale chodí sem k nám. Vypadá to že syn se asi k penězům nedostane.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2016 13:32 | Šárka

Dobrý den, mám dotaz snad někdo bude vědět a poradí. Na úvod chci říct,že s touto spořitelnou už nikdy nechci nic mít. Nejsem spokojená s jejich službami a prostě ničím. Ale teď k problému. Minulý týden mi přišlo vyúčtování za předchozí rok 2015. V dubnu jsem vypovídala spoření po 6 letech. Ve vyúčtování jsem nikde nezaznamenala nárok na poměrnou část státní podpory. Mám přeci nárok za dobu od ledna do 28.4. 15 než mi byla připsána naspořená částka na účet. Mohu do 14 dnů vznést reklamaci a tak mě zajímá zda když budu požadovat tu poměrnou část státní podpory za r. 2015 jestli na to mám vůbec nárok. Moc děkuji všem kdo mi odpoví. Šárka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Pavel Turek

manažer a podnikatel

Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Turek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services