Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 17 komentářů)

12. 9. 2018 18:17 | Zdenek

Vůbec nic neřešit s bankou, snaží se z lidí vytahat peníze. Chtěli po mě abych zaplatil o něco více a pak mi to zpětně připíší na účet. Jsou to jen vymahači peněz. Nebrat a nic s nimi nezařizovat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2014 23:26 | Josef Přikryl

Po řadě leasingů u jiných společností, jednoznačně nejhorší...naúčtují vám poplatky za úplně všechno... úroky z prodlení za opožděnou splátku o několik dní i když máte potvrzení, že za chybu může banka, která neposlala z tech. důvodů peníze včas. Pokud chcete doplatit celou částku najednou, tak podmínky jsou takové, že je lepší si to rozmyslet. Komunikace...bídná, nevstřícná, neochotná a vše neuvěřitelně dlouho trvá. Doporučení...tyhle zloděje lichvářský nebrat !!! Stejně to brzy zabalej, protože ten odliv klientely musí být smrtící. Santander = shit ! Tak fakt bacha.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 12. 2012 16:28 | zany

Jsou to lichváři. Kdybych se upsala dáblu tak to vyjde levněji....
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2011 10:32 | nebrat

Santander už NIKDY! Dostal jsem se do financni tisne, rikali mi, at aspon neco platim abyl sem dohodnuty, ze to za 2 mesice zaplatim cely. Jenze beuplynuly 2 mesíce a zacala me nahanet vymahaci agentura u mych rodičů a pak po mne chteli zaplatit o 10.000 navic za naklady vymahaci spolecnosti. Za predcasne splace taky dalsich 10. S jinou bankou kdyz komunikujete, vzdycky se nejak dohodnete. Tohle je spolecnost, ktera absolutne nevyjde vstric a jsou to lichváři, ty uroky jsou hrozny! Davejte si pozor.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2011 18:57 | Mylda

Napíšemi někdo kdo má zkušenost s nedoplaceným leasingem a vráceným autem.Nějako mi ty podmínky nejdou do hlavy-vrátím auto-prodáno ve dražbě údajně za 70000kč po roce používání-leasing cca 250000 splaceno po ročním splácení 84000kč akontace 60000kč.Po 9 letech se mi ozve jejich nějakej právník a stim že mám na splátkách doplatit 195000kč. Můžete mi někdo poradit co se dá dělat? věc žalovat? Napište te mi
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2009 14:38 | Hugo

Za jednu chybně převedenou splátku Ti nikdo nic neveme, pošlou ti nejméně 2-3 upomínky, takže tu pohádku vykládej někde malým dětem a nebo to uveď na pravou míru.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2005 18:34

Platím trvalým převodem pravidelně už 2,5 roku, na výpisu z účtu mám odeslanou na jejich účet celou částku, a od CCB mám upomínku, že mám nedoplatek 500,-Kč. Kam se ty peníze vypařily?
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2005 10:23

NELZE UKONČIT ÚVĚROVOU SMLOUVU. UŽ DVA MĚSÍCE SE O TO MARNĚ POKOUŠÍM.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2004 18:01

CCB? Už nikdy, radši budu chodit pěšky. Důvod? nechtěli pochopit, nebo slyšet, že jsem splátku platil, ale kvůli jednomu chybnému číslu učtu, se to nepřevedlo z banky na jejich učet. Po všech možných telefonech, faxech, dopisů, prosení, omlouvání - oml. dopis, od jedné nejmenované banky. Výsledek? auto fuč, 70.000 akontace v prdeli, 13 450 za splátky v prdeli, a to ještě čekám na vyůčtování. Takže vyjádření k CCB? Katastrofa!!!! děkuji
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2004 11:51 | martin

No nevim ,ale ja si dopsud nemuzu stezovat...musim zaklepat na drevo:-)) potreboval jsem na technickou velky TP, poslal jsem jim vecer v nedeli email a v utery dopoledne uz jsem mel tp na poste, po nehode jsem potreboval doklady pro pojistovnu a servis, a po 3 minutovem telfonu byly za 15 minut na mem faxu ...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 1. 2004 12:34 | Josef

Zakaznicky pristup maji naprosto hrozny - jakoukoli infomraci infolinka nemuze sdelit takze musim na kazdou malickost posilat faxem zadost a odpoved jim trva mesic. Cekal bych trochu privetivejsi jednani...
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2003 10:32 | Radek Černý

Škoda, že přes ně dělají i AAA. To je spojení s někým, koho dost lidí nemá rádo.
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2003 15:26 | Pavel Pafka

Celkem slušná společnost, na rozdíl od GE-Capital Leasingu.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2003 11:54 | tomas

Mám od nich levný leasing - je to lepší ne GE capitale leasing
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2003 11:09 | Tarantule

Mají fakt docela zajímavé podmínky. Viděla jsem, že dělají leasing, ale i splátkový prodej (letáky někde ve Scontu, myslím).
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2003 9:18 | Jan Žitný

Obecně nemám půjčky rád, ale CCB nabízí velmi slušné podmínky, třeba oproti Multiservisu je to nesrovnatelné...
+38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2002 16:21

Není uvedena žádná kontaktní adresa
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Sýkora

bývalý hokejista a investor

Jiří Rusnok

ekonom a politik

Michal Sýkora
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Rusnok
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services