Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

17. 12. 2021 15:49 | Jan Čermák MUDr.

Bohužel musím konstatovat zcela neprofesionální přístup.... více radši nebudu komentovat, musel bych být vulgární.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2021 19:05 | Kochan

Dobrý den. Můžu říct že vůbec nejsem spokojený s touto leasingovkou! Když člověk po nich něco chce úplnou banalitu tak je to pro mě nemožný.Tvrdí že věc vyřídí do 42 hodin ale po týdnu nic! A když už tam voláte třeba po druhé po týdnu tak s vama mluví jako by jste byl uplne ..... nic zítra tam zájezdu a jsem Zvedavy jak budou mluvit. Třeba to tam někdo odnese za drzost!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2021 10:14 | Petr

Opravdu katastrofální přístup a komunikace. 14 dní se snažím o kontakt v rámci řešení totální škody na autě na něhož mám u nich úvěr. Opravdu se vyhýbejte této "společnosti".
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2020 8:25 | Petr

Unicredit leasing láká podnikatele na nulový úrok. Po zkušenostech s touto formou financování u této leasingovky si to raději rozmyslete. Je určité, že nabídka platí pouze za podmínky, že neporušíte podmínky smlouvy. Jenže těch podmínek je tolik, jednání s UCB nevstřícné a průběžně zjistit stav nemožné, že je porušíte téměř určitě. Šetřete si nervy, běžte si vzít raději nějaký spotřebák kdekoliv jinde na nízký úrok, je to levnější, než ten nulový u UCB leasing.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2020 16:58 | Franta

I v době Corony nemají problém posílat urgence a upomínky. I když jsem zaplatil splátku, poplatek z upomínky si znova započetli s další upomínkou, takže z původních 350,-Kč udělali rázem 850,-Kč a k tomu počítají ještě úrok z prodlení. Je to odporný, neetický hnus. Víckrát u této společnosti ani trojkolku.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2020 14:02 | Karel Soukup

Dobrý den všem, bohužel musím potvrdit velmi špatnou zkušenost UniCredit Leasing CZ, a.s. Komunikace velmi omezená, jen prostřednictvím emailu a musí se jednat o věc, která nějakým způsobem v jejich obch. prospěch. Pokud člověk chce řešit věcně nějakou reklamaci, nebo stížnost, tak potom Vám bude zasílána následující potvrzení:
Dobrý den, Váš požadavek byl předán na vyřízení. 
S pozdravem Lucie Taxová Klientské centrum UniCredit Leasing CZ, a.s. Lucie.Taxova@unicreditleasing. cz
Nikdy nedostanete odpověď na Vaší stížnost / reklamaci apod., jen toto potvrzení výše!
Moje osobní velice negativní zkušenost se týká Vrácení vozu HONDA Civic, 2 roky v užívání (65 ujetých km). Vše probíhá přes společnost CAR-BACK, spol. s r.o. Vždy se chovám k zapůjčeným věcem, tak jako k vlastním. Pokud se někdy uvedené auto ve firmě dále prodávalo, vždy ho po mě každý chtěl. Mělo to svůj důvod. Mám rád čistotu, pořádek, nekuřák atd. Od uvedené společnosti jsem si poprvé ve svém životě využil nabídku operativního leasingu. Před ukončením jsem emailem kontaktoval společnost. Zpětně mailem jsem obdržel instrukce, tzn v PDF manuál Průvodce vrácením vozidla a nabídku na odkoupení stávajícího vozidla, nebo prodloužení stávající smlouvy. Pročetl jsem si pečlivě uvedený manuál a zadal jsem přes systém termín vrácení vozu u společnosti CAR-BACK, spol. s r.o., které byla smluvně najatá pro UniCredit Leasing CZ, a.s. Dne 10.3.2020 proběhlo vrácení vozu a dne 11.3. jsem zaslal na UniCredit Leasing CZ, a.s. stížnost na celý průběh (aroganci) a jasné NE k Protokolu Inspekce vozidla - nadměrné opotřebení. Do dnešního dne žádný tel. kontakt, ani email apod. Dne 30.3. jsem obdržel rovnou fakturu v částce 21 666,- Kč bez DPH za nadměrné opotřebení, bez informace v jakém autorizovaném servisu byly práce prováděny, ani seznam položek, jen uvedená částka! Ten samý den jsem reagoval vše sepsal, tzn, že vše předávám svému právníkovi a obracím se zároveň na finančního arbitra. Opět jen email s potvrzením,
Dobrý den, Váš požadavek byl předán na vyřízení. 
S pozdravem Lucie Taxová Klientské centrum UniCredit Leasing CZ, a.s. Lucie.Taxova@unicreditleasing. cz
Kontaktní údaje:
karel.soukup@21gmail.cz karel.soukup@vigmajordomus.cz
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2020 10:57 | Mirek

Neochotný a neosobní přístup ke klientům.Telefonní operátoři jsou tam zbyteční - stačil by automat který by sdělil,že máte posílat vše mailem.Potom reagují 10 den od odeslání. Něco mají v Praze,něco na Slovensku,takže velký techničák dojde z Prahy a na plnou moc k přepisu stále čekám.Jedním slovem katastrofa.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2018 13:57 | Nela

Mám osobní zkušenost s leasingem od Unicredit. Je absolutní katastrofa něco vykomunikovat. A je to jak píše pán přede mnou. Standardně posílají faktury emailem, ale za nějakou - bůhví jakou pokutu - ji najednou poslali jenom poštou s krátkým datem splatnosti a jelikož jsme byli na dovolené a dopis si nemohli vyzvednout, tak mezitím poslali další fakturu s upomínkou za 350 Kč. Když jsem se s panem na infolince dohodla, že poplatek za upomínku hradit nemusíme a potvrdili jsme mu to emailem, vzápětí nám naúčtovali poplatek 500 za upomínku z upomínky. Až na několikerou prosbu jsme konečně obdrželi původní fakturu a také dopis od policie za pokutu. Nikdo ze zaměstnanců není ochoten řádné komunikovat a není vstřícný, pokaždé komunikujete s někým jiným a ten Vám podá jiné informace a slíbí, že se Vám ozvou, ale neozvou. Emailem nejsou schopni nikdy napsat ani odpověď, pouze pošlou po desáté prosbě fakturu, bez vysvětlení nebo omluvy. Kdyby to šlo bez sankce, ihned od smlouvy odstoupíme a najdeme leasing se solidnějším a vstřícnějším jednáním k zákazníkům.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2003 15:30 | Pavel Pafka

Velcí frajeři, hrají si na velké borce a skutek utek. Lidé jim nejvíce naletí na jejich reklamní řečičky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2002 13:10

Firmy které poskytují leasing jsou pouze pro podvodníky kteří neplatí . Ten kdo by chtěl začít npříklad s autodopravou a má malý základ je pro ně nezajímavý a vůbec se s ním nebaví tak ať jdou do .............
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Jiřičná

architektka

Markéta Šichtařová

ekonomka

Eva Jiřičná
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Markéta Šichtařová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services