Diskuze - souboj-osobnosti

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 94 komentářů)

29. 9. 2012 19:11 | Eva

Proč v duelu není Paroubek a třeba také Rath nebo Duka ajiní. Eva
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2012 1:13

to bys chtěl ,aby ho lůza vyklikala ?????? to je opatření proti tomu !!!!
-121
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2012 0:32 | Podvod

Kalousek si to zařídil i tady :-( tomu se ubírají body jen po jednom!
-33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2012 11:49

Pepek Vyskoč? V redakci asi nemají fotku. A použít podobiznu od Lady se asi bojí, to je určitě protiautorskoprávní.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 9. 2012 0:30 | Bartoloměj

Proč jste vymazali všechny hlasy!!!? Proč jste dosud nepřidali nové osobnosti?
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2012 2:18 | Nevýstižné

Docela jsem se zarazil, už to vidím, napsal jsem tam i pana Janotu, omlouvám se..
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2012 22:58

Jo. A přidat Daniela Landu!
-51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2012 22:58

Dobrý, ale mrtvé bych vynechal.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2012 18:56 | Rada

Navrhuji přidání Jiřího Pospíšila.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2012 23:02 | Nevýstižný

Návrh na další osobnosti:
Ilona Švihlíková - ekonomka a akivistka Alessandro Pasquale - podnikatel a manažer Bohuslav Svoboda - politik Martin Říman - politik a manažer Radek Šmerda - manažer a politik Vladimír Šiška - manažer Petr Hampl - ekonom a sociolog Margareta Křížová - podnikatelka Vojtěch Filip - politik Richard Háva - podnikatel Karel Peterka - producent a podnikatel Libor Michálek - manažer Michal Babák - politik a podnikatel David Michal - právník, manažer a aktivista Václav Skala - podnikatel Jan Bárta - manažer Jan Mládek - ekonom a politik Lubomír Zaorálek - politik Jaroslav Haščák - podnikatel Marie Bohatá - ekonomka Jaromír Drábek - politik Eduard Janota - ekonom Jiří Schwarz - ekonom Vladimír Pikora - ekonom Josef Tošovský - bankéř, ekonom a politik Patrik Tkáč - podnikatel
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2012 18:36 | garde

Nestačím se divit, jak jeden člověk má na svědomí všechno,a my tu vůbec nekradem, nelžem a hlavně pracujeme naprosto poctivě! To všechno ON...... Když dnes okrádá školu i její ředitel ....kde to jsme?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2012 11:42 | Jiří Bílek

1) souhlasím, že Kalousek je mnohem větší notorik 2) já to nemyslel zle, všimněte si, že jsem napsal "TROCHU" 3) ta pověst vznikla jeho přiznanou láskou k Becherovce - on sám si udělal takovou reklamu - objímat stromy ho taky nikdo neviděl, a přece se to o něm tvrdí, ne? :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2012 22:14

Prošel jsem část těch vašich duelů - a musím konstatovat - nuda. Neměli byste někde v mediokracijním rukávu mediálně atraktivnější ksichty? Neříkám, že jsou pro mne všechny vaše nabídky neakceptovatelné... Ale přece... Což takhle postavit proti sobě opravdu, ale opravdu, dva silné rivaly, např. Václava Klause a Josefa Vyskočila? To by byl duel!!! Já osobně bych hlasoval pro Josefa Vyskočila (řečeného Pepek Vyskoč!) Tolik můj názor. Děkuji.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2012 9:30

Trochu mne zaráží, jak se svorně tvrdí, že "Zeman je opilec". Kde na to chodíte? Vždyť to je totální nesmysl. Kalousek na ministerstvu obrany válel totálně opilý v kanceláři a opilcem ho nazýval pouze Rath. Zemana opilého neviděl nikdo a má nálepku opilce. To se nedá pochopit.
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 5. 2012 2:30 | Jiří Bílek

Tak kutil Přemek, ani Šichtářová už v desítce nejsou, a toho Zemana celkem chápu - možná je to trochu komik a trochu opilec, ale jako jeden z mála se ve funkci nezměnil, nekradl, nebral úplatky a hlavně nepodlehl pocitu, že je něco víc, než my.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2012 3:44 | Jiří Bílek

Protože právě prezident je přímo esencí patologických vlastností, které jsou na hranici psychiatrické diagnózy: 1) JÁ mám vždycky pravdu - a, bohužel, taky moc - a bude po mém, i kdyby se všichni stavěli na hlavu (viz. kauza Kaplického Chobotnice, ne-jmenování soudců, neustálé vměšování do politiky ODS, ...), a pokud nebude po mém, neboť někdo má větší moc, tak si lehnu a budu kopat nohama (viz. nekonečný příběh Klaus x EU) 2) JÁ jsem kariérista a pragmatik, takže nesnáším všechny disidenty a bojovníky za svobodu a vůbec lidi, co nastavují zrcadlo mé připosranosti (viz. postoj v kauze Mašínové, kauze Hučín, nenávist k Havlovi, doprošování komunistů při volbě prezidentem...) 3) Morálka mi nic neříká (tisíce privatizačních kauz, opoziční smlouva, mrtví sponzoři ODS, zvolení prezidentem díky komoušům, milosti pro korupčníky, ...) 4) JÁ jsem nejlepší ekonom na světě, otec kupónovky, mám milion čestných doktorátů a tvrdím, že TRH je důležitější, než PRÁVO, takže jsem tuhle zemi přivedl tam, kde je. Zkurvil jsem morálku, zazdil porevoluční optimismus, zvoral ekonomickou transformaci, roztrhl republiku (no, to bych mu ani tak nevyčítal) a dělám ostuduvšude, kam přijedu ... to vám přijde málo??? TAHLE ZEMĚ SE BUDE DALŠÍCH 20 LET VZPAMATOVÁVAT Z TOHO, ŽE TADY 20 LET ŘÁDIL PROFESOR KLAUN!
+58
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2012 3:06 | Jiří Bílek

Tak nějakou výpovědní hodnotu ty výsledky asi mají, je vidět, jak jsou lidé nazlobení na současní vládnoucí politiky, ale trochu mi vadí dvě věci: 1) redakce by měla každého aspoň dvěma větami představit, protože spousta lidí nemá páru, co je kdo zač, hlavně u ekonomů (jakou zastávají doktrínu) a u podnikatelů (jakou firmu vlastní, resp. v jakém oboru podnikají) a 2) lidi, chápu, že hlasujete proti Kalouskovi, Klausovi, Nečasovi a spol., ale proboha, největší zloději a mafiáni by i přesto měli skončit až za nimi: Krejčíř, Pitr, Tykač, Kožený, Grossovic a Kočkovic famílie, Železný... a nezapomeňte na starý časy: Pilip, Dlouhý, Tlustý... jak mohou být tak vysoko???
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2012 12:40

Ano, krade propisovačky a umožnil kupónovou privatizací - jedinečným experimentem - rozkradení Našeho majetku
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 5. 2012 11:41 | Petr

Vzhledem k tomu, že to není nijak omezené, stačí pár hodin klikání a dostanete výsledek jaký chcete. Nedivil bych se, kdyby to někdo zneužil ve svůj prospěch nebo naopak škodil někomu jinému. Spíš bych se divil, kdyby to nikdo neudělal. Výsledky takové akce jsou naprosto irelevantní. To není o oblibě osobností ale jen o síle klikačů, alespoň u některých individuí.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 5. 2012 17:02 | Jozef K.

Tak tohle se moc nepovedlo . Trio Zeman, Premek Podlaha a blabolici Sichtarova. To je opravdu vysmech (nebo zmanipulovane vysledky).
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Prouza

ekonom

Petr Pithart

politik

Tomáš Prouza
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services