Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 619 komentářů)

24. 8. 2016 12:09

musím reagovat na tento příspěvek. Mám úplně opačnou zkušenost a několikrát jsem jako klient s Mělnickou dražební a realitní, s.r.o. spolupracoval a vse bylo dle dohody a tak jak má.MOHU ZA SEBE JEN A JEN DOPORUČIT. Píbil Martin
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 8. 2016 13:45 | RomanHrbaty

Nespolupracovat s ni :D prodavej na vlastni pest a budes mit x tisic na vic..
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 8. 2016 12:48 | Tom

To ano Rene, ale někteří si od těchto lidí drží odstup. Já spolupracuji s donnou a jsem nadmíru spokojený.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2016 23:17 | Bukala

Lidi, nikdy realitku, jedině právníka, on má za svojí práci zodpovědnost, realitka nemá žádnou. Když někoho podvedou, oberou, tak si změní název a jedou dál. Přesně, jedině bez rk. Vlastní zkušenost. Bohužel s realitkou velmi špatná. Už nikdy více, jsem ponaučený do smrti.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2016 20:43 | Kotva

Prodat či koupit, jedině bez realitního makléře. S právníkem a mnohem levněji, toho můžou při podvodu aspoň vyřadit z Advokátní komory a už by se nechytl. Už by nemohl podnikat. Ale makléř-podvodník podníká dál a dál, dokud o něm nebudou psát na internetu nebo vysílat reportáž v tv.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2016 12:11 | Miroslav Unger

Dobrý den všem, je pravda, že podvodníků makléřů je spousta - jsem realitní makléř a s podvodníky bojuji prakticky každý den. Pravda je taková, že nejhůře jsou na tom ti, co se rozhodnou prodat nemovitost bez RK a pak se nechají "lovit" makléři, protože každý makléř do 5ti minut zjistí nový soukromý inzerát a jde lovit. Osobně mám řadu spokojených klientů a je fakt, že tyto klienty jsem neoslovil já, ale přišli sami na doporučení nebo si mne vybrali sami. Pokud se člověk nechá ulovit makléřem, kterého nikdo nezná, nemá s ním zkušenosti, tak je velice pravděpodobné, že to bude buď amatér bez zkušeností, nebo podvodník. Tohle lidi bohužel nevědí a tak se nechávají takto lovit. Je mi velice líto, že je v této oblasti tolik podvodníků, ale proto by měli lidé věnovat více času výběrem spolehlivého makléře a nenechat se ulovit podvodníkem. Dokonce své klienty na začátku naší spolupráce upozorním na nejčastější podvody, aby je po dobu naší spolupráce nikdo nemohl ulovit. Realitní makléř, Miroslav Unger
-21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2016 19:29 | Alfonzo Reneto

Ráda bych napsala pár slov o mé zkušenosti s odkoupením nájemní smlouvy. Rozhodli jsme se o odkoupení nájemní smlouvy a věřili jsme - realitní kancelaři, Premium reality Praha, která ponukala najemní smlouvu nejdřive za 90 000 a pak, když byla zložená záloha tak se cena pořád zvyšovala jako na tržnici.Pořád jsme slyšeli jenom samé výmluvy a do dnes se nic nevyřešilo.Záloha síce byla vrácená, ale k odkoupení nájemní smlouvy nedošlo.Nechápu tenhle neprofesionální přístup ke klientům kdýž mají z toho provizí a je to jejich vizitka.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2016 12:28 | Alois

Děkujeme za zkušenosti s realitkama, určitě to pomůže zveřejňovat, kdo a jak se ke klientům chová. Je to jejich reklama a vizitka. A když se někteří chovají s prominutím jako dobytek, tak musíme ostatní před takovými varovat, aby neprodali ani boudu pro psa. pak skončí.
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2016 23:42 | naštvaný, okradený klient

MAKLÉŘI = ZLODĚJI, nikdo mi to nevymluví, podle jednání, podle toho jak jsem dopadnul, přišel o peníze, o majetek ze strany rk. Nejlepší je vzít si právníka bez rk a sám si vše vyřídit. Hnus, odnese to vždy slušný pracující člověk, který pracuje a počítá každou korunu. Koukněte, jak si žijí makléři. Luxusní domy, auta, to samé jejich děti, rodiny a další děti. Makléři si dokáží zabezpečit finančně celé generace potomků. A hlavně donutit stát zbavit nás podvodníků. A hlavně o tom veřejně mluvit, pokud je to pravda, žádný právník realitky nic nezmůže, aby tvrdil, že je to jen hloupá pomluva. Pokud máte pravdivé důkazy, piště, nemusíte se bát, nejde o pomluvu a takové rk brzy skončí. A to je jen dobře. My těm podvodným realiťákům musíme udělat reklamu, tak jak se chovají ke klientům, jen to popsat. Nikdo k nim pak nedá nemovitost. Přijdou o zákazníky. Jejich vizitka. Vizitka zlodějů.
+188
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2016 23:30 | Zlodějny na slušně pracující lid, můj názor....co

Oni jsou totiž realitní makléři vyškolení něco jako jsou šmejdi na důchodce. Nejprve vás dokáží oblbnout, přesvědčit, jak všechno dokáží, zařídí, nemusíte se vůbec angažovat, což v dnešní uspěchané, hektické době, kdy každý pracuje a nemá čas si po úřadech ověřovat spoustu listin, dokumentů, výpisů z katastru. Oni vlastně všechny tyhle služby nabízí za provizi, Ta provize je většinou i 10% z ceny nemovitosti. Klient si rád za službu zaplatí, ale ono se mu jí většinou nedostane. Jakmile složíte zálohu nebo kývnete a podepíšete kupní smlouvu, pak se chovají jinak. Pak jenom spláčeme nad výdělkem. Ještě vyhrožují, berou si proti nám právníky, i když oni podvedli nás. Nestydí se za svoje neetické amorální chování. Jde jim jen o zisk za každou cenu. Pak řeknou, že jste si vše měli ohlídat sami a vzít si svého právního zástupce. Platit si služby realitní kanceláře a ještě znova právníka? K čemu potom taková rk je? A proč to stát a zákony dovolí? nechápu, proč existuje organizace jako je Realitní komora, mají tolik stížnosti na realitní kanceláře, na jejich nekalé praktiky, vědí o nich,lidi je tam píšou, přesto nic neudělají, nevyřadí je ze své prestižní organizace, protože někdo tu bandu v realitní komoře musí živit, a to je živí příspěvky a různé výhody pro rk. ale věřte, ze zkušenosti vím, že kdo je členem Realitní komory, z 99% bude nebude jednat čestně. Tato jmenovaná organizace, která by měla chránit podvedené klienty před realitkami které udělali levou na klienta, tam se opravdu spravedlnosti nedočkáte. viz www.reko-beroun.estranky.cz. To je ostudná rk, která se neštítí za prachy dostat skoro do exekuce. TAto Rk je v realitní komoře, i rk potvrdila, že rk pochybila a tím to skončilo. Podvodná rk pracuje dál. je to ostuda tohohle systému nastavenému proti pracujícím slušným lidem. Ty nikdo nechrání. Ale podvodníky v realitách nikdo do basy nepošle. A co slýchávám realitky jsou stejně jen organizace na praní špinavých peněz.
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2016 19:48 | Florián Majcher

Dobrý den,přišel jsem o rezervační poplatek ve výši 40000kč,měl jsem domluvenou koupě bytu,ale špekulanti z realitní kanceláře RANDORI se sídlem v Šenově,mě podvedli a nemám ani byt ani rezervaci.Na 40000kč abych si je poctivě vydělal pracuji několik měsíců a špekulanti s RANDORI je mají za pár dnů v kapse...Nedoporučuji tuhle špinavou realitku...Je třeba na tyhle krysy si posvítit
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 7. 2016 21:47 | Rene

To jo.kor v dnesni dobe kdy je na kazdym rohu podvodnik.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2016 21:52 | Tomino

To ano, ale vyber si :D v dobe lzi a pomluv je tezky si vybrat. musis dat na rodinu nebo blizke kteri mi ti nelhali o nekterych ktery za to nestoji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2016 21:41 | Roman

Divej fakt zalezi jakou si vyberes, dost jich slysi jen na penize ale je i par poctivych..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2016 15:21 | b

Dobrý den, marně na "reprezentativních" stránkách Realitní komory hledám informace k velice závažnému problému "Vaší" makléřky z realitní kanceláře REKO Beroun, Jany Kučabové, ID 108458, o kterém jste byli opakovaně informováni a nejen to. Dokonce požádání o zjednání nápravy, a to vše ve smyslu Vašich pravomocí, povinností i kodexů. Jmenovaná svoji vlastní nedbalostí nebo podvodným jednáním prodala nemovitost, které chyběly právně validní náležitosti. Poškození majitelé nemovitosti na tento stav přišli až po digitalizaci obce, kdy paní podnikatelka, nad kterou svoji nečinností tedy držíte ochranou ruku a mj. schvalujete toto jednání mající znaky, když ne nedbalostního tr. činu, tak podvodu - odmítá jakoukoliv odpovědnost. Naopak. Dotyčným vyhrožuje, pod svým jménem, ale i pod cizí identitou a dokonce učinila i oznámení na policii, pro údajnou pomluvu, ze strany poškozených. Toto oznámení bylo samozřejmě kvalifikováno jako nedůvodné, takže se paní "podnikatelka"z Berouna kolem sebe tzv. kope dále a v podstatě se tak dopouští i psychické újmy, zejména na poškozené paní, která je jmenovanou doslova terorizována.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2016 12:56 | ladislav

http://www.realitnikomora.cz/clenove/realitni-kancelare/REKO_630
http://www.realitnikomora.cz/clenove/makleri/Kucabova-Jana_108458


Nejlépe nahlédnout na stránky Asociace real. kanceláří a Realitiní komora ČR. tam píší svoje zkušenosti klienti, podkud nejsou smazány.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2016 20:03 | Romanek

Pres co prodavas aliku nemovitosti teda ? diky za odpoved
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 6. 2016 19:52 | tom

Kazdy ma svoji da se rict strategii. nekdo prodava sam nekdo pres realitku. Ja radeji pres realitku. Jsem za to rad ze takova sluzba existuje :)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2016 15:47 | Dostál

Můžete mi doporučit nějakou dobrou realitku? Snažím se prodat pozemek už docela dlouhou dobu a marně,tak jsem se rozhodl využít služeb nějaké,budu moc rád za tipy děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2016 21:48 | tomaš.p

Areality Vysočina. Ráda bych upozornil všechny na RK - Areality Vysočina na podvodné praktiky realitní kanceláře a katastrofální přístup po té co složíte zálohu. RK jedná velice podezřelým způsobem. Provize této kanceláře je šílená stejně tak i přístup k zákazníkům. Jmenovitě Lucie Lojdová, Olga Belunek
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Eva Jiřičná

architektka

Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Eva Jiřičná
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services