Diskuze - Jak funguje společné jmění manželů

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 44 komentářů)

18. 1. 2022 21:38 | petra

Jednotlivci Nabízím půjčku ve výši 5 000 až 5 000 000 Kč všem lidem, kteří ji mohou splatit s úrokovou sazbou 2% z jakékoli požadované částky. Dělám to v terénu - Půjčka na párty - Finanční financování - hypotéka - Investiční úvěr - Půjčka na auto - Konsolidace dluhu - splácení úvěru - Osobní půjčka - Zasekli jste se Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420723691859
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2022 21:37 | petra

Jednotlivci Nabízím půjčku ve výši 5 000 až 5 000 000 Kč všem lidem, kteří ji mohou splatit s úrokovou sazbou 2% z jakékoli požadované částky. Dělám to v terénu - Půjčka na párty - Finanční financování - hypotéka - Investiční úvěr - Půjčka na auto - Konsolidace dluhu - splácení úvěru - Osobní půjčka - Zasekli jste se Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420723691859
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2022 17:59 | Radmila Kante

Rád bych vám všem řekl, že jsem byl schopen ukončit svůj problém s rozvodem a obnovit své manželství znovu, nevím, co se stalo mému manželovi, že podal žádost o rozvod, snažil jsem se mu to rozmluvit, ale neposlouchal mě, neměl jsem jinou možnost, než hledat pomoc, kdekoli mě napadlo, a dal se do toho, abych kontaktoval DR Ajayi a teď jsem rád, že jsem ho požádal o pomoc. Protože nebýt doktora Ajayiho, nevím, co by se stalo s mým manželstvím, protože jsem svého manžela milovala a nemohla jsem vystát jeho ztrátu. Kouzlo fungovalo jako kouzlo, můj manžel se změnil a začal projevovat lásku místo rozvodu, který plánoval. Jsem příliš šťastný, že je teď pro mě všechno na svém místě. Rád bych doktora Ajayi doporučil každému, kdo prochází manželskými problémy a chce je ukončit. Pokud potřebujete pomoc skutečného kouzelníka, kontaktujte Dr Ajayi na Whatsapp / Viber: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com, věřím, že vás nezklame.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2021 18:16 | liliannikky

Jmenuji se Lilian N. Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi Dr. saguru poskytl tím, že mi pomohl získat zpět mého bývalého manžela pomocí jeho kouzla magie a lásky. Byla jsem vdaná 6 let a bylo to tak hrozné, protože mě můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem na internetu narazil na e-mail Dr.saguru o tom, jak pomohl tolika lidem získat jejich ex zpět a pomoci napravit vztah. a aby byli lidé ve vztahu šťastní. Vysvětlila jsem mu svou situaci a pak jsem vyhledala jeho pomoc, ale k mému překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem, a tady teď slavím, protože můj manžel se nadobro změnil. Vždy chce být se mnou a bez mého dárku nemůže nic udělat. Opravdu si užívám své manželství, jaká skvělá oslava. Budu pokračovat ve svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, PAK TEĎ KONTAKTUJTE LÉKAŘE SAGURU PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU: drsagurusolutions@gmail.com nebo whatsapp ho +12098373537 Je jedinou odpovědí na váš problém a díky němu se budete ve vztahu cítit šťastní. a jeho také perfektní in 1 KOUZLO LÁSKY 2 VYHRAJTE EX ZPĚT 3 PLOD LŮNA 4 PROPAGACE KOUZEL 5 OCHRANA PROTI KOUZLU 6 OBCHODNÍ KOUZLO 7 DOBRÉ PRÁCE 8 KOUZLO LOTERIE a KOUZLO SOUDNÍHO PŘÍPADU
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2021 12:41 | Sarah Ben

Právě jsem získal svého bývalého manžela zpět díky pomoci odborníků na kouzla lásky Dr. OBO Můj manžel mě opustil pro jinou ženu, byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěla jsem ho zpět. Udělala jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho získala, ale to bylo všechno marně, slíbil jsem, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, abych se raději obrátil na kouzelníka, aby mi pomohl seslat kouzlo, abych ho přivedl zpět. Nezbylo mi nic jiného, ??než to zkusit. Poslal jsem zprávu kouzelníkovi jménem DR OBO, který mě ujistil, že není žádný problém a že bude vše v pořádku po dobu 48 hodin. Vrhl kouzlo a obnovil lásku a pouto mezi mnou a mým manželem a vrátil se ke mně po 48 hodinách. Z výsledku mám stále radost jeho práce. Už neplač, požádej o pomoc DR OBO. Zde jeho kontakt, e-mail: dr.obohealinghome1411@gmail.co mMůžete ho také WhatsApp na +2348115365326
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2021 10:08 | Vypořádání SJM

Jsme s manželem rozvedeni, probíhá soudní tahanice o děti a blíží se vypořádání SJM. Manžel měl v době před manželstvím byt do kterého jsme se sestěhovali. Manžel byt prodal realitní kanceláři a peníze z prodeje použil na úhradu našich společných dluhů. Zároveň nám RK prodala byt zpět na hypotéku která spolu s bytem již patří do SJM. Rozvedli jsme se, já se odstěhovala do podnájmu a on teď pravděpodobně jak avizoval bude chtít zaplatit polovinu dluhů které umořil penězi z prodeje. Já nic nemám ani mi nikdo nepůjčí. Myslíte, že by se na tento případ dalo také použít ,,náhrada za prostředky vnesené do SJM přichází v úvahu jen v těch případech, kdy jsou použity současně se společnými prostředky manželů na pořízení určité věci, a to za předpokladu, že taková věc ke dni zániku SJM existuje, resp. nebyla spotřebována či neztratila hodnotu“? Manžel zůstal v bytě, já po něm nic nechci ikdyž cena bytu v současné době je jednou tolik vyšší, jen ať mě vyváže z hypotéky. Máte zkušenost s tímto případem?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2021 11:14 | Ivana

Dobrý den,mám přítele,kterého bych si chtěla vzít.Vlastním byt,který je psaný na mě již řadu let.Chtěla bych, aby ho jednou zdědily moje děti.V případě,že by se se mnou cokoli stalo,zajímá mě,jak je to s majetkem,který jsem měla před uzavřením manželství.Děkuji za odpověd.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2021 8:35 | Jana

Dobrý den, manžel se před rokem odstěhoval ode mě a dětí a "odklání si" společné peníze. Lze toto jednání považovat za trestný čin? Můžeme se s dětmi proti tomuto jednání nějak bránit? Děkuji za odpověď
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2020 11:33 | Annette

Jmenuji se Annette Schmidt. Zdravím všechny, kdo čtou toto svědectví. Byl jsem odmítnut mým manželem po šesti (6) letech manželství jen proto, že na něj měla kouzlo jiná žena a on mě i děti nechal trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo sesilatele na této e-mailové adrese priestezemun908@yahoo.com pomohlo ženě získat zpět svého manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dávám vědět, že toto kouzelné sesilatele má moc přivést milence zpět. protože jsem teď šťastná se svým manželem. Díky Velkému. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu: priestezemun908@yahoo.com NEBO prostřednictvím jeho čísla WhatsApp +234 803 042 5673
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2020 11:32 | Annette

Jmenuji se Annette Schmidt. Zdravím všechny, kdo čtou toto svědectví. Byl jsem odmítnut mým manželem po šesti (6) letech manželství jen proto, že na něj měla kouzlo jiná žena a on mě i děti nechal trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo sesilatele na této e-mailové adrese priestezemun908@yahoo.com pomohlo ženě získat zpět svého manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dávám vědět, že toto kouzelné sesilatele má moc přivést milence zpět. protože jsem teď šťastná se svým manželem. Díky Velkému. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu: priestezemun908@yahoo.com NEBO prostřednictvím jeho čísla WhatsApp +234 803 042 5673
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2020 15:58 | Jindřich Novák

Dobrý den, mohu svému synovi odkázat (poslední vůlí) svůj podíl na nemovitosti v SJM a svůj podíl na členství v bytovém družstvu v SJM?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2020 0:51 | Lucie

Dobrý den. Mám dotaz ohledně dluh na alimentech. Ex přítel je angličan a máme spolu dceru. Zjistila jsem, že na dceru pobírá v Anglii dětské přídavky, zhruba 6.000 korun měsíčně. Nikdy mi nic neplatil,prý neměl příjem. Teď se bude v česku ženit. Chtěla bych vědět,jaký mám nárok na tyto peníze a zda dluh z těch peněz spadá i na novomanželku,jelikož tyto peníze užívá i ona.S Dcerou se vůbec nestýkají.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2020 15:15 | anna

Zdravím! K tomuto tématu chci doporučit právníky https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/ . Nedávno jsme se s takovou situaci setkali též.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2020 17:46 | Dáša

Dobrý den,mám otázku,s manželem sme postavili dům na pozemku jeho rodičů,ten v trvání našeho manželství rodiče manželovi prepsali jako dar. Na postavení tohoto domu jsme si vzali úvěr. Mám nárok na vyplacení z domu po rozvodu? Musím zaplatit půlku úvěru na dům?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2020 19:57 | Žaneta Poskočilová

Dobrý den, z článku jsem pochopila,že na dědictví po mé sestře můj manžel nemá nárok. Platí to i tehdy když si z těchto peněz ještě za manželství koupím byt?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2019 19:32 | Lukáš

Dobrý den, zdedim po Babice barák za svobodna.Pote když se ozenim a někdy přijde rozvod, má moje manželka nárok na barák? Děkuji za odpověď.
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2019 15:20 | David

Dobrý den, manželka před svatbou vlastnila byt, na který se vázala hypotéka.Vzali jsme se a byt prodali. Hypotéku jsme uhradili v plné výši a zbylo nám 400.000,-- Jsou tyto peníze již SJM?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 8. 2017 15:02

Citace - Aleš / 13.07.2015 20:28

Dobrý den, novým zákonem od 2014 se projevila neschopnost našich vládnoucích úředníků. Je totálně nesmyslným počinem uzákonit dluhy spadající na druhého manžela, který ani o nich nemusí vědět. Stát neumí tyto dluhy sám vymoci, proto je jednodušší, když najde dalšího chudáka, který je bude muset zaplatit. Smutné...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 9. 2016 19:53 | Pavel

Dobry den ,ze svého duchodu jsem zakoupil los a vyhral jsem jistou castku penez,patri tyto peníze do SJM ?
Dekuji
+81
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2015 20:28 | Aleš

Dobrý den, novým zákonem od 2014 se projevila neschopnost našich vládnoucích úředníků. Je totálně nesmyslným počinem uzákonit dluhy spadající na druhého manžela, který ani o nich nemusí vědět. Stát neumí tyto dluhy sám vymoci, proto je jednodušší, když najde dalšího chudáka, který je bude muset zaplatit. Smutné...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Čermák

žurnalista

Jiří Dienstbier

politik

Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Dienstbier
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services