Aegon v Česku skončil. Klienti od října spadají pod NN

| rubrika: Aktuality | 1. 10. 2019 12:33

Od začátku října se v Česku spojila NN životní pojišťovna s Aegon Pojišťovnou. Druhá jmenovaná zanikla, jejím nástupem se stala NN Životní pojišťovna s celkem přibližně 400 tisíci klienty. NN je teď třetí největší životní pojišťovnou v Česku.

Nákup životní pojišťovny Aegon v ČR a životní pojišťovny i penzijní společnosti Aegon na Slovensku oznámila NN už loni v srpnu. Mezitím získala všechna potřebná povolení regulátorů.

„Spojují nás holandské kořeny a teď i společná budoucnost. Sdílíme také stejné hodnoty ohledně péče o klienty, ať už jde o krytí rizik či zajištění spokojeného stáří. Po sloučení tu pro ně budeme v ještě lepší formě,“ říká Maurick Schellekens, generální ředitel NN ČR.

Většině klientů pojišťovny Aegon v Česku už podle zástupců společnosti NN dorazil dopis, který je o změně vlastníka informuje a shrnuje veškeré související praktické informace.

„Všechny klienty ujišťuji, že se pro ně nic nemění. I po sloučení zůstávají podmínky jejich smlouvy i kvalita životního pojištění zcela zachovány. Nemusí nic zařizovat ani měnit,“ zdůrazňuje Schellekens.


Čtěte dále:

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.