Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Soutěž v rytmu zrozená. Se Swingem od Generali

| rubrika: Kvíz | 13. 11. 2018
Nebudete vědět, co chcete vyhrát spíš. V nové soutěži, kterou jsme pro vás připravili s pojišťovnou Generail, se hraje o tři ceny, jedna je lepší než druhá a s každou budete vypadat o něco víc profi.

Hlavní výhra je opravdová lahůdka. Pamatujete si, jak Sovák, Libíček a Brodský šijou u Adama?

Můžete zažít něco podobného, i když pravda v menším. Přesto je to zážitek hodný doporučení. Navíc vám po něm taky něco senzačního zbude. 

  • První cena pro jednoho z úspěšných řešitelů kvízu je poukaz na košili nebo halenku z pražského krejčovského salonu JD. Se vším všady: na první návštěvě si vyberete materiál a pečlivě vás přeměří centimetrem, pak bude na další návštěvě zkouška, pak předání – jak to má být. Poukaz platí rok, takže se nemuíste bát, že by vám případně propadl, než se dostanete do Prahy.
  • Druhá cena je sada psacích potřeb Parker. Jasně, trend říká pryč od papíru, pryč – ale ledacos se ještě podepisovat musí. A uznejte, že je něco jiného podat klientovi svého Parkera, než mu hrozit jednorázovou reklamní propiskou. 
  • Třetí cena je balíček originální české kosmetiky od firmy Manufaktura.

 

Pravidla jsou jednoduchá a nejspíš je už znáte: o kousek níž vidíte soutěžní otázky a k nim sady navržených odpovědí. Správná je vždycky pouze jedna možnost. Otázky se týkají životního pojištění Swing od Generali, měly by pro vás tedy být oříškem snadno rozlousknutelným. Nebo ne?

Když zvládnete odpovídat dostatečně správně, po odeslání kvízu se dozvíte tajné heslo. Když ho pak do poledne poslední listopadové středy (28. 11) pošlete na e-mail soutez@penize.cz – uveďte ho rovnou jako předmět zprávy – jste ve slosování. Tedy ještě jedna podmínka: do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz. V mejlu samotném už pak nemusí být vůbec nic, jen vaše jméno a kontaktní údaje.

Po poledni 28. listopadu, až bude soutěž uzavřena, vylosujeme z došlých mejlů všechny tři výherce.

Hodně štěstí!

Jaká je čekací doba na diagnózu u invalidity?

Je z předběžného pojištění (klient je pojištěn do počátku pojištění zdarma) plněno i v případě, že smlouva nevznikne?

Je zkoumán zdravotní stav klienta, pokud si chce v průběhu pojištění navýšit pojistné částky?

Je u pracovní neschopnosti plněna i neschopnost následkem chemoterapie?

Na co se vztahuje akce PLUS?

Vytisknout

Líbil se vám článek?

0
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK