Realitní zprostředkování zažívá zlaté časy. „Sháníme nové kolegy,“ zní z realitky

PR článek | rubrika: FINEXPO | 20. 9. 2021
Vysoká poptávka po nemovitostech a růst jejich cen představuje příležitost pro kvalitní makléře. Dobrou zprávou je také nedávné schválení zákona o realitním zprostředkování. Na makléře jsou kladeny vyšší nároky než dříve. Jde tedy o váženou profesi.
Realitní zprostředkování zažívá zlaté časy. „Sháníme nové kolegy,“ zní z realitky

Zdroj: Shutterstock

Komerční spolupráce

Realitní kanceláře proto hledají makléře do svých řad, do nových i stávajících poboček. „Hledáme nové kolegy napříč celou ČR, kteří mají chuť a motivaci učit se novým věcem,“ říká Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě NEXT REALITY. Kvalitní makléř by měl mít kromě odbornosti v realitách a sledování nových trendů i vhled do oboru financí, marketingu a obchodu a stavebnictví. Vedle toho by to měl být člověk komunikativní, samostatný a zároveň schopný týmové práce. V případě franšízanta ještě platí, že by měl mít schopnost vést a motivovat lidi.

„Ani začínající makléři se ale nemusí bát. V NEXT REALITY budou důkladně proškoleni pomocí interního vzdělávacího programu, následně budou připraveni na zkoušku podle zákona o realitním zprostředkování, kterou následně absolvují v našich prostorách,“ dodává Petr Zelenka.

NEXT REALITY coby špičková česká realitní skupina prochází nejúspěšnějším obdobím v historii. V prvním pololetí se dočkala obratu 126 milionů korun, což představuje v meziročním srovnání 90procentní nárůst. S tím ale souvisí výzva. A to je právě potřeba rozšířit řady makléřů a franšízantů, aby NEXT REALITY mohla uspokojit stále se zvyšující požadavky svých klientů.

Proč pracovat právě v oboru realit?

  • Realitní zprostředkování je založeno na provizním systému. Každá uzavřená transakce tak představuje zisk. Díky velké poptávce po nemovitostech a jejich aktuálně vysokých cenách si schopní makléři nyní přijdou na velmi zajímavé výdělky.
  • Je to práce, kde plníte lidem jejich sny. Každý touží po vlastním bydlení a dobrý makléř je osobou, která tento cíl dokáže splnit. Pokud jste empatický a spolehlivý, váš klient to ocení. Naši nejlepší makléři dostávají desítky pozitivních referencí.
  • Tato práce je všechno, jen ne stereotypní. Každý klient je jiný, každá nemovitost je jiná. Makléř se neustále učí něco nového, zlepšuje své komunikační dovednosti, reflektuje nové trendy.

Proč pracovat právě pro NEXT REALITY?

  • NEXT REALITY je jeden z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu. Má síť poboček po celé České republice. Neustále rostou, za první polovinu letošního roku otevřeli osm nových poboček a zaznamenávají nejvyšší obraty v historii.
  • Makléři mohou těžit z množství obchodních příležitostí a využívat široké nabídky služeb. U NEXT REALITY může každý kromě zisku z prodeje realit dosáhnout ve spolupráci s finanční skupinou Partners na další příjem v doporučování klientů na finanční produkty.
  • Pro klienty, kteří nemají dostatečný vlastní kapitál na nákup nemovitostí nebo si nechtějí/nemohou vzít hypotéku, má NEXT REALITY řešení v podobě „družstevního financování“ (vlastní projekt Chytře bydlím), kdy klientovi profinancuje jeho nemovitost skrze družstvo, ve spolupráci s renomovanou bankou, kde největší výhodou je, že oproti klasické hypotéce nemusí klient prokazovat příjmy a nemovitost si může pořídit v každém věku, což u standardního hypotečního úvěru nelze.
  • NEXT REALITY nabízí také možnost investic a výkupů přes Českomoravský realitní fond, což přináší pro makléře další zajímavé obchodní příležitosti.
  • I když je NEXT REALITY velká společnost, jsou pořád jedna rodina. Panuje zde přátelské prostředí a pořádají každoročně velké množství akcí, kde se setkávají makléři z celé republiky.

Vše podstatné o práci makléře nebo franšízanta naleznete ZDE a ZDE

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Vaše peněženka po volbách. Co čekat od nové vlády

11. 10. 2021 | Petr Kučera | 114 komentářů

Vaše peněženka po volbách. Co čekat od nové vlády

Dosavadní opozice získala většinu v Poslanecké sněmovně. Než se koalicím Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN podaří sestavit vládu, připomeňme si, s jakými plány šly do voleb.... celý článek

Žebříček nejbohatších Čechů má novou jedničku

6. 10. 2021 | Jiří Hovorka | 3 komentáře

Žebříček nejbohatších Čechů má novou jedničku

Nejbohatším Čechem je Renáta Kellnerová s rodinou. Vdova po zakladateli a hlavním majiteli PPF Petru Kellnerovi ovládá spolu se svou rodinou majetek v hodnotě 374,7 miliardy korun.... celý článek

Vyšší daň pro bohaté? Spočítali jsme, kolik opravdu platí ze mzdy

6. 10. 2021 | Jiří Hovorka | 51 komentářů

Vyšší daň pro bohaté? Spočítali jsme, kolik opravdu platí ze mzdy

Progresivní zdanění práce už v Česku funguje. A je výraznější, než se zdá při pohledu na samotnou daňovou sazbu. S výší mzdy roste i celková sazba odvodů. S jednou výjimkou: kdo si... celý článek

Zvýšit odvody OSVČ? Co strany chystají pro podnikatele

5. 10. 2021 | Michal Hron, Ondřej Tůma, redakce Peníze.CZ | 40 komentářů

Zvýšit odvody OSVČ? Co strany chystají pro podnikatele

Jsou živnostníci a další podnikatelé černými pasažéry, kteří do systému odvádějí mnohem méně než zaměstnanci? Nebo jsou naopak těmi nejméně náročnými cestujícími, protože se o sebe... celý článek

Jak jsou otevřené obchody ve svátek 28. září

27. 9. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

Jak jsou otevřené obchody ve svátek 28. září

Zákaz prodeje o svátcích se týká osmi dnů v roce. Které to jsou a jaké obchody mají výjimku? Tady je aktuální přehled.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.