Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Trend online vzdělávání: Co všechno nabízí portál VímVíc.cz?

| rubrika: Když se řekne | 17. 8. 2016
V zahraničí online vzdělávací platformy zaujímají v rámci osobního rozvoje na internetu už tradiční místo. U nás zažívají boom. Co všechno se schovává právě pod projektem vzdělávací platformy VímVíc?

Možná jste zaznamenali zvyšující se popularitu online vzdělávacích platforem. Jednou z nich je portál VímVíc.cz, což je velmi dynamicky se rozvíjející projekt, který se zabývá HR, tedy představením zajímavých pracovních příležitostí, spoluprací s firmami a online vzdělávacími kurzy.

„VímVíc vám pomůže získat certifikát znalosti MS Excel, ale i novou práci.“

Online kurzy, školení a webináře

Platformy s takovým zaměřením jsou ve světě velmi populární, u nás jsou rychle rostoucí novinkou, která si získává stále víc fanoušků a uživatelů jak v Česku, tak na Slovensku. Samotná vzdělávací platforma VímVíc nabízí téměř 100 online kurzů, od sportovního zaměření, přes IT až po zdravou výživu, jógu pro začátečníky, paleo dietu a hubnutí. A kurzy stále přibývají.

Nově také VímVíc spustil affiliate program, do kterého je možné se zaregistrovat a poté sdílet nabídku kurzů u sebe na stránkách či na blogu. Z každého prodeje uskutečněného přes odkaz sdílející obdrží 25 procent z ceny.

Školení přesně na míru?

VímVíc nenabízí jen online kurzy, ale také „offline školení“. Díky tomu se mohou jedinci vzdělávat přímo v prostorách VímVíc a nově se připravuje i speciální školící místnost. V současnosti probíhá školení Excelu, výkladu horoskopů a připravuje se také školení olejomalby. VímVíc bude také poskytovat školení na míru pro firmy dle jejich potřeb.

Pracovní nabídky a video představení firem

Druhá část VímVíc se zaměřuje na HR vertikálu. Spolupracuje s konkrétními firmami, pro které na svých stránkách vytváří unikátní obsah, sdílí fotky a videa z jejich prostředí a hlavně – zveřejňuje jejich nabídky práce. Na rozdíl od konkurence dělá v rámci profilu také výkonnostní kampaně na hledání nových zaměstnanců.

Nová práce díky novým znalostem

Celá filozofie projektu tkví jednoduše v tom, že se můžete vzdělávat, v čem potřebujete online z pohodlí domova, a poté díky tomu můžete na stránkách VímVíc rovnou najít práci, pro kterou už díky absolvovanému kurzu máte lepší kvalifikaci.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

+4
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK