Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Modrá pyramida

| 13. 11. 2003
Vážená paní Hilkovicová,

vzhledem k tomu, že nebudete chtít čerpat úvěr na Vaší smlouvu, doporučujeme Vám ji nevypovídat a spořit si na ni dál. Sdělujeme, že smlouvu není nutné vypovídat k pěti letům, protože smlouva je uzavírána na dobu neurčitou s tím, že je nutné odspořit minimálně 5 let od založení smlouvy, abychom Vám mohli vyplatit veškeré státní podpory a nemuseli jsme je vracet Ministerstvu financí.

Znamená to, že na smlouvu si můžete spořit dál např. 6,7,8, apod. let a získáte za každý další odspořený rok státní podporu s tím, že smlouvu pak můžete kdykoli vypovědět a to bez jakýchkoli ztrát státních podpor, protože povinnou 5-ti letou lhůtu jste již jednou na tuto smlouvu odspořila. Dále spoříte za stejných podmínek /tj. výše státní podpory, úroky, úrok.bonus apod./.

Spořit si na smlouvu můžete až do výše Vaší cílové částky, tj. až do Kč 250.000,--.

Pokud máte zájem o uzavření smlouvy o stavebním spoření na Vaše dítě,doporučujeme Vám ji uzavřít co nejdříve, nejpozději do konce roku, tak aby byla uzavřena za stávajících podmínek.

Rádi bychom Vám nabídli nejpohodlnější a nejrychlejší možnost uzavření smlouvy o stavebním spoření a to pomocí našich webových stránek www.modrapyramida.cz kde vyplníte virtuální formulář a odešlete ho.

Smlouva je Vám zpracována do 24 hodin a odeslána poštou domů k podpisu včetně hodnotného dárku. Šetříte tak svůj čas a ještě získáte dárek.

Pokud uzavřete smlouvu o stavebním spoření přes internet pomocí našich webových stránek www.modrapyramida.cz na minimální cílovou částku 200.000,--Kč a zaplatíte poplatek za uzavření smlouvy nejpozději do 31.12.2003 bude Vám připsána prémie ve výši 500,--Kč na Váš spořící účet.

Při uzavření smlouvy o stavebním spoření na člověka do 29 let včetně je tento klient automaticky zahrnut do Junior programu /tj. oproti ostatním klientům získá slevu 25% na poplatku/, poplatek při uzavření smlouvy činí v rámci tohoto programu 0,75% z cílové částky.
U ostatních klientů činí tento poplatek 1% z cílové částky.

Uzavřením smlouvy o stavebním spoření s Modrou pyramidou získáte následující výhody:
- státní příspěvek 25% - až 4500 Kč ročně
- 2% pevného nezdaněného úroku z úspor
- největší nabídka úvěrů ze stavebního spoření
- JUNIOR program - spoření pro mladé do 29 let se slevou 25% z úhrady za uzavření smlouvy
- Program IMPULS - úvěry od nulové akontace
- Ekoprogram - úvěry s příspěvkem od státu na financování s ekologických zdrojů vytápění
- Revitalizační program - výhodné úvěry na opravy panelových domů se státní dotací
- možnost odpočtu zaplacených úroků z úvěrů od základu daně z příjmu
- pojištění vkladů
- Klub Modrá Pyramida
- slevová klientská karta - slevy na nákupy ve více než 500 obchodech různých oborů
- bezplatné poradenství

Nejbližší pobočku Modré pyramidy je možné najít pomocí našich webových stránek www.modrapyramida.cz po zadání PSČ na spodní lištu našeho portálu. Systém Vám vyhledá 10 nejbližší poboček.
Pobočku ale není nutné navštěvovat a vše je možné vyřídit přes naše webové stránky

Hezký den

VSS KB, a.s.
klientský servis

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-7
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK