Krize bydlení: Hypotéka 2019 opět přinese diskuze s českými i slovenskými odborníky

| rubrika: FINEXPO | 19. 8. 2019
Aktuální propad objemu nově sjednaných hypotečních úvěrů má mnoho příčin a komplexní odpovědi na aktuální otázky lze najít pouze v odborné diskuzi napříč trhem a obory. Přední české i slovenské odborníky proto do Prahy přináší konference Hypotéka 2019.

Placená prezentace

Setkání zahájí generální ředitel Hypoteční banky, Jiří Feix, prezentací na téma „Jaká jsou pravidla přežití v současné válce o klienta?” a do diskuze o situaci na českém a slovenském hypotečním trhu se k němu mj. zapojí i Jan Frait z České národní banky a Marek Ličák z Národné banky Slovenska.

Další bloky se budou věnovat digitalizaci hypotečního produktu i problematice předčasného splacení hypotéky a výkladu účelně vynaložených nákladů a k panelovým diskuzím se připojí např. Michael Pupala z Wüstenrot Financial Group, Filip Hanzlík z ČBA, Vojtěch Belling z ČNB či Jan Sadil z ČSOB.

http://www.smithnovak.cz/konference/hypoteka-2019.html

Odpolední program konference se zaměří na (ne)dostupnost bydlení a příčiny i dopad aktuálního vývoje trhu nemovitostí. Krize bydlení se nedotýká pouze tržních hráčů a poskytovatelů hypoték, závěrečný blok se proto bude věnovat pohledu klienta a socioekonomickým i urbánním souvislostem.

Rozdílnosti i podobnosti situace na slovenském hypotečním trhu nám může být v mnohém příkladem i varováním, a proto se do diskuzí s českými odborníky připojí mimo Marka Ličáka z NBS také Peter Golha z Tatra banky a Zdenko Štefanides z VÚB.

Již třináctý ročník konference Hypotéka proběhne 26. září v hotelu Andel’s na pražském Smíchově. Této přední lokální akce na aktuálními témata hypotečního trhu se každoročně účastní vrcholní představitelé bank, stavebních spořitelen, technologických i poradenských společností. Více informací o programu i časově omezené akci 3 za cenu 2 najdete na stránkách konference.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.