Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 18. 8. 2020 | 5 komentářů
Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Zdroj: Shutterstock

ČSOB láká mladé lidi a studenty ve věku od 18 do 26 let na tisícikorunu k založení účtu. Odměnu získá ten, kdo si nově založí Plus Konto a následně provede platbu kartou a přihlásí se do bankovní aplikace ČSOB.

Plus Konto je kmenovým běžným účtem ČSOB, na kterém jsou zdarma základní transakce nebo výběry z bankomatů ČSOB. Lidé do 26 let navíc mají bez podmínek zdarma i vedení účtu.

Mladé klienty ČSOB láká i na soutěž o iPhone 11. Do slosování o něj bude zařazen každý klient do 26 let, který do konce září splní stejné podmínky jako pro získání tisícikorunového bonusu.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Nové klienty na různé bonusy lákají i další banky. Například Equa bank do konce srpna zvýšila odměnu za doporučení ze 100 na 300 korun. Získá ji klient Equa bank, který nového klienta do banky přivede a získá ji i nový klient. Podmínkou je založení účtu on-line a do dvou měsíců alespoň jedna platba kartou. 300 korun doporučiteli i doporučenému nabízí i Expobank, její nabídka platí až do konce letošního roku.

Doporučitelskou akci má nyní aktivní třeba i UniCredit Bank. Tomu, kdo nového klienta doporučí, slibuje procento z jeho karetních transakcí v příštích dvanácti měsících. Kdo doporučí alespoň tři klienty, dostane 2 % z jejich transkací, kdo alespoň tři, dostane se na 3 %. Za měsíc lze takto nejvíce získat 200 korun.

Air Bank zase do konce srpna láká na založení účtu, ke kterému nabízí akci „10 % zpět“. Banka novým klientům v prvních dvou měsících po aktivaci účtu vrátí deset procent z útrat platební kartou, maximálně jde o 500 korun.


Čtěte víc:

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+21
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 5 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

15. 6. 2022 | Petr Kučera | 9 komentářů

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

Moneta přichází s novým Rodinným účtem. Vedle moderní aplikace chce zaujmout hlavně nadprůměrným úrokem na spořicím účtu: 5 % ročně do limitu 50 tisíc korun.

Spoření pro děti: Vyšší úrok jen tak nedostanou, odejít je těžší

26. 4. 2022 | Olga Skalková | 9 komentářů

Spoření pro děti: Vyšší úrok jen tak nedostanou, odejít je těžší

Převést úspory ze špatně úročeného účtu pro děti může být komplikované. Ale nevzdávejte to. Banky musí umožnit přinejmenším převod na jiný produkt vedený na jméno dítěte, a to i u konkurence. celý článek

Air Bank snižuje minimální věk pro dětský účet

28. 3. 2022 | Petr Kučera

Air Bank snižuje minimální věk pro dětský účet

Air Bank snížila minimální věkovou hranici pro používání dětského účtu na osm let. Dosud měla hranici 10 let věku – nejvyšší mezi bankami, které dětský účet nabízejí.

Dětské účty: Banky přidají kapesné i lepší spoření

1. 9. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

Dětské účty: Banky přidají kapesné i lepší spoření

Kdo dá nejvyšší úrok, všechny výběry zadarmo nebo originální kartu? Projděte si nový přehled bankovních účtů pro školáky.

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

26. 7. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

ČSOB spustila akci na podporu svého dětského účtu. Podobně jako v předchozích letech nabízí „kapesné“ v celkové výši až 600 korun. Tentokrát ne jako stovku měsíčně po dobu půl roku,... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.