Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 18. 8. 2020 | 5 komentářů
Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Zdroj: Shutterstock

ČSOB láká mladé lidi a studenty ve věku od 18 do 26 let na tisícikorunu k založení účtu. Odměnu získá ten, kdo si nově založí Plus Konto a následně provede platbu kartou a přihlásí se do bankovní aplikace ČSOB.

Plus Konto je kmenovým běžným účtem ČSOB, na kterém jsou zdarma základní transakce nebo výběry z bankomatů ČSOB. Lidé do 26 let navíc mají bez podmínek zdarma i vedení účtu.

Mladé klienty ČSOB láká i na soutěž o iPhone 11. Do slosování o něj bude zařazen každý klient do 26 let, který do konce září splní stejné podmínky jako pro získání tisícikorunového bonusu.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Nové klienty na různé bonusy lákají i další banky. Například Equa bank do konce srpna zvýšila odměnu za doporučení ze 100 na 300 korun. Získá ji klient Equa bank, který nového klienta do banky přivede a získá ji i nový klient. Podmínkou je založení účtu on-line a do dvou měsíců alespoň jedna platba kartou. 300 korun doporučiteli i doporučenému nabízí i Expobank, její nabídka platí až do konce letošního roku.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Doporučitelskou akci má nyní aktivní třeba i UniCredit Bank. Tomu, kdo nového klienta doporučí, slibuje procento z jeho karetních transakcí v příštích dvanácti měsících. Kdo doporučí alespoň tři klienty, dostane 2 % z jejich transkací, kdo alespoň tři, dostane se na 3 %. Za měsíc lze takto nejvíce získat 200 korun.

Air Bank zase do konce srpna láká na založení účtu, ke kterému nabízí akci „10 % zpět“. Banka novým klientům v prvních dvou měsících po aktivaci účtu vrátí deset procent z útrat platební kartou, maximálně jde o 500 korun.


Čtěte víc:

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,... Další články autora.

Spořící účet plně online

Spořící účet plně online

Spořte s úrokem 5,3 % ročně bez podmínek

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+31
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 5 komentářů

A tohle už jste četli?

Banky lákají školáky na bonusy. Která dá k novému účtu nejvíc?

5. 9. 2023 | Kateřina Hovorková

Banky lákají školáky na bonusy. Která dá k novému účtu nejvíc?

Některé banky připravily k začátku školnímu roku akce, které mají přilákat dětské klienty. Na nově založené účty jim připíšou i několik set korun. Nabízejí i zajímavé úročení vkladů,... celý článek

Odměna 3000 Kč jen za zkoušku, láká banka. Podmínku splníte snadno

28. 8. 2023 | Petr Kučera | 7 komentářů

Odměna 3000 Kč jen za zkoušku, láká banka. Podmínku splníte snadno

Peníze zdarma – jenom za trochu vašeho času. Ale kromě toho třeba poznáte, že jiná banka má lepší účet než ta vaše. Koneckonců víc účtů v různých bankách se může hodit vždycky.

Kapesné od ČSOB. K dětskému účtu nabízí hru o peníze

31. 5. 2023 | redakce Peníze.CZ

Kapesné od ČSOB. K dětskému účtu nabízí hru o peníze

Až 600 korun nabízí mládeži od osmi do osmnácti let ČSOB. Akce je zaměřená na sběr nových zákazníků, peníze tedy můžou získat jen ty děti, které si mezi 1. červnem a 30. zářím založí... celý článek

Spořitelna přichází se spořicím účtem pro děti. Bonus získáte snadno

29. 5. 2023 | Kateřina Hovorková

Spořitelna přichází se spořicím účtem pro děti. Bonus získáte snadno

Spořicí účet pro děti zatím v nabídce České spořitelny, největší banky podle počtu klientů, chyběl. Co teď nabízí a jak vychází v porovnání s konkurencí?

Spořitelna zjednoduší podmínky pro Plus účet bez paušálu

20. 10. 2022 | Petr Kučera | 1 komentář

Spořitelna zjednoduší podmínky pro Plus účet bez paušálu

Od února 2023 stačí čtyři platby kartou za měsíc. Odpadne podmínka pravidelného příjmu a využívání dalšího z vybraných produktů skupiny ČS.

Partners Financial Services