Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 18. 8. 2020 14:31 | 5 komentářů
Banky lákají na odměny, ČSOB dá mladým tisícovku

Zdroj: Shutterstock

ČSOB láká mladé lidi a studenty ve věku od 18 do 26 let na tisícikorunu k založení účtu. Odměnu získá ten, kdo si nově založí Plus Konto a následně provede platbu kartou a přihlásí se do bankovní aplikace ČSOB.

Plus Konto je kmenovým běžným účtem ČSOB, na kterém jsou zdarma základní transakce nebo výběry z bankomatů ČSOB. Lidé do 26 let navíc mají bez podmínek zdarma i vedení účtu.

Mladé klienty ČSOB láká i na soutěž o iPhone 11. Do slosování o něj bude zařazen každý klient do 26 let, který do konce září splní stejné podmínky jako pro získání tisícikorunového bonusu.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Nové klienty na různé bonusy lákají i další banky. Například Equa bank do konce srpna zvýšila odměnu za doporučení ze 100 na 300 korun. Získá ji klient Equa bank, který nového klienta do banky přivede a získá ji i nový klient. Podmínkou je založení účtu on-line a do dvou měsíců alespoň jedna platba kartou. 300 korun doporučiteli i doporučenému nabízí i Expobank, její nabídka platí až do konce letošního roku.

Doporučitelskou akci má nyní aktivní třeba i UniCredit Bank. Tomu, kdo nového klienta doporučí, slibuje procento z jeho karetních transakcí v příštích dvanácti měsících. Kdo doporučí alespoň tři klienty, dostane 2 % z jejich transkací, kdo alespoň tři, dostane se na 3 %. Za měsíc lze takto nejvíce získat 200 korun.

Air Bank zase do konce srpna láká na založení účtu, ke kterému nabízí akci „10 % zpět“. Banka novým klientům v prvních dvou měsících po aktivaci účtu vrátí deset procent z útrat platební kartou, maximálně jde o 500 korun.


Čtěte víc:

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,... Další články autora.

Líbil se vám článek?

+15
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 5 komentářů

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

26. 7. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

K dětskému účtu dáme 600 Kč kapesné, láká banka

ČSOB spustila akci na podporu svého dětského účtu. Podobně jako v předchozích letech nabízí „kapesné“ v celkové výši až 600 korun. Tentokrát ne jako stovku měsíčně po dobu půl roku,... celý článek

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

25. 11. 2020 | Petr Kučera | 5 komentářů

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

Equa bank ode dneška umožňuje sjednat vkladové účty i zájemcům ve věku od 15 let. Doteď si u ní mohli založit účet lidé až od 18. narozenin.

Stavební spoření pro mladé. Porovnali jsme, kdo dá nejvíc

15. 9. 2020 | Petr Kielar | 5 komentářů

Stavební spoření pro mladé. Porovnali jsme, kdo dá nejvíc

Co nabízejí stavební spořitelny pro děti a další mladé klienty na začátku školního roku? A kde teď hledat nejlepší nabídku?

Studenti dostanou tisíce. Stačí, když vyzkoušejí účet

6. 9. 2020 | Petr Kučera | 10 komentářů

Studenti dostanou tisíce. Stačí, když vyzkoušejí účet

K nově založeným účtům nabízí řada bank v září bonusy, které je snadné získat. V některých případech nemusí jít ani o studenta, stačí se vejít do 26 let nebo vyzkoušet klasický účet... celý článek

Dětské účty: Jak si vybrat a kdo přidá na kapesné

1. 9. 2020 | Petr Kučera | 3 komentáře

Dětské účty: Jak si vybrat a kdo přidá na kapesné

Kdo dá nejvyšší úrok, všechny výběry zadarmo nebo originální kartu? Projděte si nový přehled bankovních účtů pro školáky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.