Nejzajímavější bankovní pobočka: Hlasujte a vyhrajte

Nejzajímavější bankovní pobočka: Hlasujte a vyhrajte
Představili jsme vám desítku poboček, na které jsou jednotlivé české banky hrdé. Teď je na vás, abyste zvolili tu, která se vám zdá nejzajímavější. Ukažte bankám, do jaké pobočky byste chodili nejraději, a můžete vyhrát.

Do banky se už nechodí pro peníze. Do banky se má chodit pro radu, co s penězi udělat. S tímto heslem české peněžní ústavy předělávají své pobočky. Ty mají být pro klienty dostupné a uživatelsky přátelské. Z přepážek mizí bezpečnostní skla, z boxů jednotlivých bankovních úředníků se stává malý obývák. To vše, aby se klient cítil dobře a měl pocit, že bance na něm záleží, dodávají designéři, kteří bankám v přeměně poboček pomáhají.

Je přitom jedno, zda jde o zbrusu novou moderní budovu, či o pobočku v úctyhodném historickém paláci. Filosofie je podobná. Odlišnosti jsou jen barvách a odvaze bank a jejich architektů udělat z návštěvy banky opravdový zážitek.

Představili jsme vám deset poboček, na které jsou jednotlivé banky pyšné. Jsou mezi nimi skoro futuristické projekty, které klasickou banku, jak ji klienti znali ještě před pár lety, skoro nepřipomínají. Jiné banky ukázaly, jak dokážou sladit zajímavou starší architekturu s moderním vybavením pobočky. Česká spořitelna a Komerční banka nechaly nahlédnout do honosných paláců, které patrně ohromí kohokoli už u vstupu.

Za pozornost určitě stojí fakt, že většina nominovaných poboček není v Praze. Do hry se dostalo Brno, České Budějovice, Jihlava či Chodov u Karlových Varů.

Na vás nyní je, abyste vybrali tu pobočku, která se vám líbí nejvíce. Takovou, do níž byste chodili rádi, která na vás působí příjemně a zároveň důvěryhodně. Hlasovat můžete až do pátku 26. června.

Pokud se přihlásíte jako registrovaný uživatel Peníze.cz (stačí najet myší v menu na sekci Komunita) a odhlasujete, dostanete se do slosování o zajímavé ceny. Odměníme dvacítku hlasujících.

Hlasujte zde pro nejzajímavější českou bankovní pobočku

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.