Komerční banka má novou šéfku komunikace

| rubrika: Aktuality | 3. 2. 2020 12:14

Ředitelkou komunikace Komerční banky je od začátku února Hana Kovářová. V KB bude mít za úkol dále posunout a zkvalitňovat veškeré komunikační aktivity, a to nejenom v rámci samotné banky, ale i celé Skupiny KB.

Kovářová nahrazuje Kateřinu Šušákovou, která v Komerční bance působila do konce října loňského roku.

Hana Kovářová

Hana Kovářová

„Z profesního hlediska jsem sledovala, jak dynamicky se Komerční banka pouští do změn ve své interní struktuře, do digitalizace, otevřeného bankovnictví a inovací. Prostředí velkých změn je pro mě osobně příležitost tvořit a využívat nové a dobře zacílené způsoby komunikace ke klientům s jednoduchým a srozumitelným sdělením. Jsem proto velmi ráda, že se nyní mohu do tohoto procesu přerodu Komerční banky aktivně zapojit,“ říká Kovářová.

Do Komerční banky přichází z pozice marketingové ředitelky Raiffeisenbank, kde působila od roku 2014. Čtyři roky před tím zastávala stejnou pozici v České pojišťovně. Byla také součástí týmu, který v České republice zakládal pojišťovnu Direct. Působila i v poradenské společnosti Accenture. Hana Kovářová vystudovala Fakultu informatiky a statistiky na pražské Vysoké škole ekonomické, poté získala titul MBA na Sheffield Halam University.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

banky, komerční banka

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.