Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

Finexpo | rubrika: Publicistika | 5. 11. 2019
Před dvěma lety stáhla z televize Rada pro reklamu Twista Splatitele. Twisto ale s propagací finančních služeb na hraně pokračuje. Přilétá Kapitán Galaxy.
Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

„To je dobrá planeta.“ Tak mimozemský Kapitán Galaxy hodnotí Zemi, na které se rozhodl žít po svém. Třeba se sprchovat v automyčce a platit za to zlatými trenkami. Pointa třicetivteřinového reklamního spotu, kterým Twisto vstoupilo do nové sezóny, posunula prezentaci finančních služeb v Česku o kus dál. „Twisto dává svým zákazníkům svobodu volby, zda platit rovnou, nebo později. Svobodně jsme přistoupili i ke své prezentaci. Věříme, že komunikace finanční instituce může být zábavná, aniž by ztratila na své serióznosti. Tento způsob života zosobňuje Kapitán Galaxy, a to včetně nového sloganu: Plať po svém,“ říká ředitel marketingu Lukáš Janoušek.

Kromě hlavního spotu se Kapitán Galaxy objeví i v dalších šesti produktových videích, v nichž Twisto představuje svoje hlavní funkce. Mezi těmi je služba Twisto Pay, díky které je možné na stovkách e-shopů nakupovat jedním kliknutím a platit až po vyzkoušení zboží, odložená platba s nulovým navýšením pro nové zákazníky nebo platební karta.

Twisto také představí službu Snap, umožňující platit faktury a složenky pouhým vyfocením, a službu Split, jež dělí hromadné platby mezi víc lidí. „Zákazníci se nás začali ptát, jestli také budou moci platit spodním prádlem. Zatím to nejde, ale zlaté trenky s kapsičkou na mini platební kartu budou součástí merchandisingu,“ říká Ania Cingrošová, šéfová kreativního týmu Twista.

Kapitán Galaxy je součástí webu, na sociálních sítích vyhlašuje různé soutěže a má i svůj playlist na Spotify. „Chtěli jsme dostat Kapitána Galaxy na co nejvíc platforem a to se, myslím, podařilo,“ doplňuje Cingrošová.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Pod celou kampaní je podepsáno na 160 lidí. Kromě marketingového týmu Twista se na ní podílely čtyři další agentury. Největší podíl má kreativní agentura Symbio, spot vytvořila společnost Nice.film.

Rozhovor s Kapitánem Galaxy

Jsi Kapitán Galaxy, to už víme. Ale čeho jsi vlastně kapitán?

Vlastního života především. Taky kapitánuju svou expediční vesmírnou loď.

A odkud jsi? Jak se jmenuje tvoje planeta?

Je to důležité? Lepší je vědět, jaké planety mě nejvíc ovlivnily. Takže Nowimantis V. tancem a vřelostí. Pouštní planeta Kalahaari IV. písečnou meditací. A nesmím zapomenout na Kwintar XI. Zdejší démoni mě hodně poučili.

Tvoje loď se jmenuje Twisto, občas rukama ukazuješ písmeno T, ano, jako zrovna teď. Co máš s Twistem společného?

Řekl bych, že přístup k životu. Žiju si po svém, platím po svém a díky Twistu se nemusím o nic starat. Mám s ním přehled, jaký jsem míval po vesmíru. Je to dobrá parta. Galaxiálně úžasná.

Investujte do indexu S&P 500!

Investujte do indexu S&P 500!

Zabezpečte svou budoucnost. Investujte do akcií globálních firem jako Apple či Coca-Cola díky fondu EFEKTIKA! S předpokládaným výnosem přes 7 % ročně.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

twisto

A tohle už jste četli?

Nový trik, jak vykrást účet. Používá robota

7. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 4 komentáře

Nový trik, jak vykrást účet. Používá robota

Před novou variantou telefonního podvodu, která má lidi přimět k tomu, aby odevzdali zločincům přístup do svého bankovnictví, varuje ČSOB. Lidem jménem banky volá hlasový automat, který... celý článek

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

6. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

Čeští a ukrajinští policisté rozkryli dva gangy takzvaných bazarových podvodníků. Při operacích s krycími názvy RIP a Victory zadrželi na Ukrajině několik desítek lidí, nyní už obviněných. celý článek

Zájem o platby na číslo mobilu překvapil. Přidalo se půl milionu lidí

6. 12. 2023 | Olga Skalková

Zájem o platby na číslo mobilu překvapil. Přidalo se půl milionu lidí

Místo čísla bankovního účtu příjemce stačí, když odesílatel zná číslo jeho mobilního telefonu. Do nové služby Platba na kontakt se během tří týdnů od startu zaregistrovalo skoro půl... celý článek

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Partners Financial Services