Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

Finexpo | rubrika: Publicistika | 5. 11. 2019
Před dvěma lety stáhla z televize Rada pro reklamu Twista Splatitele. Twisto ale s propagací finančních služeb na hraně pokračuje. Přilétá Kapitán Galaxy.
Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

„To je dobrá planeta.“ Tak mimozemský Kapitán Galaxy hodnotí Zemi, na které se rozhodl žít po svém. Třeba se sprchovat v automyčce a platit za to zlatými trenkami. Pointa třicetivteřinového reklamního spotu, kterým Twisto vstoupilo do nové sezóny, posunula prezentaci finančních služeb v Česku o kus dál. „Twisto dává svým zákazníkům svobodu volby, zda platit rovnou, nebo později. Svobodně jsme přistoupili i ke své prezentaci. Věříme, že komunikace finanční instituce může být zábavná, aniž by ztratila na své serióznosti. Tento způsob života zosobňuje Kapitán Galaxy, a to včetně nového sloganu: Plať po svém,“ říká ředitel marketingu Lukáš Janoušek.

Kromě hlavního spotu se Kapitán Galaxy objeví i v dalších šesti produktových videích, v nichž Twisto představuje svoje hlavní funkce. Mezi těmi je služba Twisto Pay, díky které je možné na stovkách e-shopů nakupovat jedním kliknutím a platit až po vyzkoušení zboží, odložená platba s nulovým navýšením pro nové zákazníky nebo platební karta.

Twisto také představí službu Snap, umožňující platit faktury a složenky pouhým vyfocením, a službu Split, jež dělí hromadné platby mezi víc lidí. „Zákazníci se nás začali ptát, jestli také budou moci platit spodním prádlem. Zatím to nejde, ale zlaté trenky s kapsičkou na mini platební kartu budou součástí merchandisingu,“ říká Ania Cingrošová, šéfová kreativního týmu Twista.

Kapitán Galaxy je součástí webu, na sociálních sítích vyhlašuje různé soutěže a má i svůj playlist na Spotify. „Chtěli jsme dostat Kapitána Galaxy na co nejvíc platforem a to se, myslím, podařilo,“ doplňuje Cingrošová.

Pod celou kampaní je podepsáno na 160 lidí. Kromě marketingového týmu Twista se na ní podílely čtyři další agentury. Největší podíl má kreativní agentura Symbio, spot vytvořila společnost Nice.film.

Rozhovor s Kapitánem Galaxy

Jsi Kapitán Galaxy, to už víme. Ale čeho jsi vlastně kapitán?

Vlastního života především. Taky kapitánuju svou expediční vesmírnou loď.

A odkud jsi? Jak se jmenuje tvoje planeta?

Je to důležité? Lepší je vědět, jaké planety mě nejvíc ovlivnily. Takže Nowimantis V. tancem a vřelostí. Pouštní planeta Kalahaari IV. písečnou meditací. A nesmím zapomenout na Kwintar XI. Zdejší démoni mě hodně poučili.

Tvoje loď se jmenuje Twisto, občas rukama ukazuješ písmeno T, ano, jako zrovna teď. Co máš s Twistem společného?

Řekl bych, že přístup k životu. Žiju si po svém, platím po svém a díky Twistu se nemusím o nic starat. Mám s ním přehled, jaký jsem míval po vesmíru. Je to dobrá parta. Galaxiálně úžasná.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

twisto

A tohle už jste četli?

Kontokorent, kreditka, refinancování. Pozor, i tohle jsou půjčky

27. 11. 2020 | Gabriel Pleska | 1 komentář

Kontokorent, kreditka, refinancování. Pozor, i tohle jsou půjčky

Když se něčemu říká půjčka, hned víte, na čem jste. Jeden si půjčuje od druhého, peníze musí včas vrátit a něco za to zaplatí. Pak jsou tu ještě půjčky, které se tak nejmenují. A ani... celý článek

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

25. 11. 2020 | Petr Kučera | 5 komentářů

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

Equa bank ode dneška umožňuje sjednat vkladové účty i zájemcům ve věku od 15 let. Doteď si u ní mohli založit účet lidé až od 18. narozenin.

Twisto má nákup na třetiny. Úrok zaplatí e-shopy

25. 11. 2020 | Jiří Hovorka

Twisto má nákup na třetiny. Úrok zaplatí e-shopy

Platební aplikace Twisto nově umožňuje platby za nákup nad 1500 korun rozložit na třetiny. Nová služba funguje ve vybraných e-shopech a je bez úroků. Ten uhradí e-shopy, přijde je na... celý článek

Platba odešla bez vašeho vědomí. Pozor na podvod

23. 11. 2020 | Petr Kučera | 9 komentářů

Platba odešla bez vašeho vědomí. Pozor na podvod

Česká národní banka (ČNB) upozorňuje na podvodné telefonní hovory z bezplatné telefonní linky 800 205 205, při kterých jsou jménem ČNB od osob vyžadovány citlivé informace k platbám,... celý článek

Komerční banka měla výpadek internetového bankovnictví

23. 11. 2020 | Petr Kučera

Komerční banka měla výpadek internetového bankovnictví

Komerční bance od dnešního rána nefungovalo internetové bankovnictví MojeBanka. Klienti zatím mohli použít mobilní aplikaci, která je dál funkční.

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.