Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

Finexpo | rubrika: Publicistika | 5. 11. 2019
Před dvěma lety stáhla z televize Rada pro reklamu Twista Splatitele. Twisto ale s propagací finančních služeb na hraně pokračuje. Přilétá Kapitán Galaxy.
Twisto má novou tvář: Kapitána Galaxy ve zlatých trenkách

„To je dobrá planeta.“ Tak mimozemský Kapitán Galaxy hodnotí Zemi, na které se rozhodl žít po svém. Třeba se sprchovat v automyčce a platit za to zlatými trenkami. Pointa třicetivteřinového reklamního spotu, kterým Twisto vstoupilo do nové sezóny, posunula prezentaci finančních služeb v Česku o kus dál. „Twisto dává svým zákazníkům svobodu volby, zda platit rovnou, nebo později. Svobodně jsme přistoupili i ke své prezentaci. Věříme, že komunikace finanční instituce může být zábavná, aniž by ztratila na své serióznosti. Tento způsob života zosobňuje Kapitán Galaxy, a to včetně nového sloganu: Plať po svém,“ říká ředitel marketingu Lukáš Janoušek.

Kromě hlavního spotu se Kapitán Galaxy objeví i v dalších šesti produktových videích, v nichž Twisto představuje svoje hlavní funkce. Mezi těmi je služba Twisto Pay, díky které je možné na stovkách e-shopů nakupovat jedním kliknutím a platit až po vyzkoušení zboží, odložená platba s nulovým navýšením pro nové zákazníky nebo platební karta.

Twisto také představí službu Snap, umožňující platit faktury a složenky pouhým vyfocením, a službu Split, jež dělí hromadné platby mezi víc lidí. „Zákazníci se nás začali ptát, jestli také budou moci platit spodním prádlem. Zatím to nejde, ale zlaté trenky s kapsičkou na mini platební kartu budou součástí merchandisingu,“ říká Ania Cingrošová, šéfová kreativního týmu Twista.

Kapitán Galaxy je součástí webu, na sociálních sítích vyhlašuje různé soutěže a má i svůj playlist na Spotify. „Chtěli jsme dostat Kapitána Galaxy na co nejvíc platforem a to se, myslím, podařilo,“ doplňuje Cingrošová.

Pod celou kampaní je podepsáno na 160 lidí. Kromě marketingového týmu Twista se na ní podílely čtyři další agentury. Největší podíl má kreativní agentura Symbio, spot vytvořila společnost Nice.film.

Rozhovor s Kapitánem Galaxy

Jsi Kapitán Galaxy, to už víme. Ale čeho jsi vlastně kapitán?

Vlastního života především. Taky kapitánuju svou expediční vesmírnou loď.

A odkud jsi? Jak se jmenuje tvoje planeta?

Je to důležité? Lepší je vědět, jaké planety mě nejvíc ovlivnily. Takže Nowimantis V. tancem a vřelostí. Pouštní planeta Kalahaari IV. písečnou meditací. A nesmím zapomenout na Kwintar XI. Zdejší démoni mě hodně poučili.

Tvoje loď se jmenuje Twisto, občas rukama ukazuješ písmeno T, ano, jako zrovna teď. Co máš s Twistem společného?

Řekl bych, že přístup k životu. Žiju si po svém, platím po svém a díky Twistu se nemusím o nic starat. Mám s ním přehled, jaký jsem míval po vesmíru. Je to dobrá parta. Galaxiálně úžasná.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

twisto

Simplecoin

A tohle už jste četli?

Půjčka na nečekané výdaje? Víme, na které si dát pozor

22. 6. 2022 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Půjčka na nečekané výdaje? Víme, na které si dát pozor

Může být férová, nebo se taky pořádně prodražit. Nový žebříček ukazuje, u koho se nespálíte a komu se radši vyhnout.

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

15. 6. 2022 | Petr Kučera | 9 komentářů

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

Moneta přichází s novým Rodinným účtem. Vedle moderní aplikace chce zaujmout hlavně nadprůměrným úrokem na spořicím účtu: 5 % ročně do limitu 50 tisíc korun.

ČSOB zpřísní ověření bez Smart klíče. Za aplikaci dá odměnu

15. 6. 2022 | Petr Kučera | 16 komentářů

ČSOB zpřísní ověření bez Smart klíče. Za aplikaci dá odměnu

Klienty ČSOB, kteří ještě nepoužívají ověřovací aplikaci Smart klíč, čeká od 20. června při práci s internetovým bankovnictvím častější zadávání přihlašovacího hesla.

Nevýhodný kurz DCC už umí blokovat i největší banka

14. 6. 2022 | Petr Kučera | 15 komentářů

Nevýhodný kurz DCC už umí blokovat i největší banka

Dobrá zpráva před dovolenou v cizině: Česká spořitelna se přidává k menším bankám a ukazuje, že platební kartu lze před nechtěnou službou chránit líp.

Ke sdílení bankomatů se chtějí přidat další dvě banky

14. 6. 2022 | Olga Skalková | 2 komentáře

Ke sdílení bankomatů se chtějí přidat další dvě banky

Spojená síť přinese výhody hlavně těm klientům, kteří zatím neměli výběry z konkurenčních bankomatů zdarma. Ve druhé fázi budou dostupnější i vkladomaty.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.