Hrajte s UniCredit Bank o originál fotbalového míče ADIDAS

redakce Peníze.CZ | rubrika: Kvíz | 13. 5. 2019
Po té chladnější části roku nás opět hřeje sluníčko a naše aktivity se stále víc začínají přesouvat ven. Například do parků nebo na hřiště, kde je ideální využít volnou chvilku k uspořádání fotbalového turnaje s přáteli.
Hrajte s UniCredit Bank o originál fotbalového míče ADIDAS

Nemáte k podobné aktivitě ideální nebo případně vůbec žádný míč? Nevadí. O získání nového a kvalitního fotbalového míče značky ADIDAS v hodnotě 2500 Kč si s námi totiž můžete zasoutěžit.

Důvod, proč se naší soutěže zúčastnit, je jednoduchý, protože fotbal patří bezesporu k jedné z nejoblíbenějších her na celém světě a my věříme, že tento originální dárek udělá radost nejen vám, ale i komukoliv z vašich blízkých.

Co je potřeba udělat, abyste měli šanci míč získat? Stačí zodpovědět několik otázek, a pak si už jen počkat, zda si štěstí vybere právě vás.

Pokud na kvízové otázky odpovíte správně, po odeslání kvízu se vám objeví tajné heslo. Heslo poté přepište do předmětu e-mailu a zprávu zašlete na adresu soutez@penize.cz. Do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz.

V e-mailu samotném uveďte svoje jméno a kontaktní údaje. Zprávu s tajným heslem musíte poslat nejpozději do půlnoci v pátek 31. května. Následně dne 3. června vylosujeme z doručených e-mailů výherce, se kterým se domluvíme na způsobu předání výhry.

Počet pokusů o vyplnění kvízu není omezen, ale z jedné e-mailové adresy bude do soutěže zařazen pouze jeden e-mail s heslem, opakované zprávy budou z losování vyřazeny.

Přejeme všem hodně štěstí.

Jaký počet výběrů z bankomatů ostatních bank má klient s běžným účtem UniCredit Bank – U konto zdarma?

Po jak dlouhou dobu poskytuje UniCredit Bank svým klientům garanci sjednaných podmínek u účtu U konto?

UniCredit Bank vyplácí poradcům Partners zajímavou provizi za sjednání účtu U konto on-line. Vyplácí se tato provize i v případě sjednání účtu k hypotečnímu či spotřebitelskému úvěru?

U hypotéka KOMBINOVANÁ umožňuje klientům použít až 40 % z výše úvěru (max. 1 milion korun) neúčelově. O kolik % se navyšuje úroková sazba oproti U HYPOTÉCE účelové s LTV do 80 %?

Ovlivňuje u produktu PRESTO Půjčka s nejnižší splátkou na trhu scoring klienta úrokovou sazbu?

UniCredit Bank je součástí přední evropské bankovní skupiny UniCredit. Kolik klientů skupina UniCredit obsluhuje na všech 32 trzích, kde dnes působí?

V loňském roce uplynulo 150 let od založení Živnostenské banky, předchůdkyně dnešní UniCredit Bank. Jaké další významné výročí bankovního trhu jsme si v loňském roce připomněli?

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag, Heroine a Footbal Club. Můžete nás sledovat... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Liška končí. Stavební spořitelna vymění maskota

30. 3. 2023 | Petr Kučera

Liška končí. Stavební spořitelna vymění maskota

Stavební spořitelna ze skupiny ČSOB změní po třiceti letech svého maskota. Lišku vystřídá chameleon, kterého ČSOB začala používat v reklamě a marketingové komunikaci v roce 2021.

Nejoblíbenější značkou je Air Bank, ukázal průzkum zkušeností

30. 3. 2023 | Petr Kučera

Nejoblíbenější značkou je Air Bank, ukázal průzkum zkušeností

Air Bank se stala vítězem průzkumu 100 nejlepších zákaznických zkušeností v?Česku, který každoročně sestavuje KPMG ČR na základě padesáti tisíc klientských hodnocení. Před rokem skončila... celý článek

Do banky i bez aplikace. Ověřovací SMS neskončí, couvá Moneta

29. 3. 2023 | Petr Kučera | 18 komentářů

Do banky i bez aplikace. Ověřovací SMS neskončí, couvá Moneta

Ještě na konci minulého týdne se Moneta snažila přesvědčit klienty, že jiná možnost od 1. dubna nebude. Potvrzovací SMS měly skončit bez náhrady.

Sparta karta! Banka má speciální nabídku pro fanoušky

28. 3. 2023 | Petr Kučera

Sparta karta! Banka má speciální nabídku pro fanoušky

Platební kartu v barvách svého oblíbeného týmu už mohou mít i příznivci fotbalového klubu AC Sparta Praha. Klub a banka ČSOB ji slavnostně představili při nedělním ženském derby se... celý článek

Kartou až od 50 Kč. Může obchod omezit platby nebo chtít příplatek?

28. 3. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Kartou až od 50 Kč. Může obchod omezit platby nebo chtít příplatek?

Smí obchodník stanovit minimální limit pro platbu kartou? Může zavést příplatek za bezhotovostní platbu, nebo naopak odměnu za úhradu v hotovosti? Vysvětlíme to.

Partners Financial Services