Dokonalý zvuk: Co přinesla kampaň #MakingSoundVisible od Toshiba TV

Protext | rubrika: Tisková zpráva | 20. 11. 2023
Dokonalý zvuk: Co přinesla kampaň #MakingSoundVisible od Toshiba TV

Zdroj: Protext

Hongkong 20. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - 

Společnost Toshiba TV si dala za cíl vytvářet odolné televizory s dynamickým zvukem a obrazem. Významným příkladem tohoto jejího úsilí je model Z870.

Nedávná kampaň #MakingSoundVisible ("Zvuk v obraze") pak překonala představu o modelu Z870 jako o pouhém centru domácí zábavy. Díky podpoře uznávaných hudebních producentů kampaň představila Z870 jako mnohem více, než jen televizní obrazovku – jako ukázku profesionální kvality zvuku. Interakce na sociálních sítích během kampaně ukázaly v celé šíři výjimečnou hloubku zvuku a vizuální čistotu, které tvoří podstatu tohoto modelu.

Díky sadě funkcí navržených pro moderní dobu slibuje televizor Toshiba Z870 mimořádný úspěch. Jeho charakteristickým rysem je technologie Mini-LED, která působivě prolíná hutný zvuk s živým obrazem a dotváří tak zážitek z hudební tvorby.

Zárukou dokonalého zvuku je použitá technologie Dolby Atmos, slibující trojrozměrný zvukový vjem. Každý tón tak vychází právě tak mocný a podmanivý, jak jej producent zamýšlel. To vše doplňuje basový reproduktor REGZA Bass Woofer Pro, který obohacuje hudbu o hluboké basy a přenese posluchače přímo do srdce živých koncertů, kde dunivý rytmus rezonuje davem.

Za velkolepým zvukovým výkonem modelu Z870 stojí systém REGZA Engine ZRi vybavený umělou inteligencí, který optimalizuje každý decibel pro dokonale pohlcující zážitek.

Stejně jako jeho oceňovaní předchůdci je i Z870 vybaven technologií Quantum Dot Color, která díky miliardě přesných barevných odstínů mění každý jednotlivý snímek v realistickou scénu. O pozoruhodný kontrast se stará funkce lokálního stmívání Full Array Local Dimming PRO, zatímco certifikace IMAX Enhanced posouvá vizuální stránku na další úroveň a je zárukou vynikající kvality obrazu pro filmový zážitek.

Jak už nyní víme díky kampani #MakingSoundVisible, nový televizor Toshiba Z870 zprostředkovává dokonalé splynutí zvuku a obrazu, nabízí pohlcující zážitek šitý na míru vychutnávání hudby a mění hranice domácí zábavy.

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou více než 70letou historii výroby špičkových televizorů. Díky vrozenému smyslu pro inovace vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pro více informací sledujte Toshiba TV na sítích Facebook, Instagram, Twitter a YouTube.

Kontakt

Elina Cao

elina.cao@smplcty.marketing

 

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2279906/image_5022994_15113111.jpg 

 

Investujte do indexu S&P 500!

Investujte do indexu S&P 500!

Zabezpečte svou budoucnost. Investujte do akcií globálních firem jako Apple či Coca-Cola díky fondu EFEKTIKA! S předpokládaným výnosem přes 7 % ročně.

Sdílejte článek, než ho smažem

Další tiskové zprávy

Vlakem do Pardubic nejen pro vánoční perník

Vlakem do Pardubic nejen pro vánoční perník

Pardubice 6. prosince 2023 (PROTEXT) - Nejen za vůní vánočního perníku, ale také za industriální fotovýstavou se v tyto dny cestuje z různých koutů republiky do vyhlášených Pardubic.... celý článek

Česko-katarský výbor otevřel kancelář v Dauhá

Česko-katarský výbor otevřel kancelář v Dauhá

Praha 6. prosince 2023 (PROTEXT) - V pondělí 4. prosince došlo k zásadní události pro další rozvoj česko-katarských obchodních vztahů. Česko-katarskému výboru při Hospodářské komoře... celý článek

Nejstarší osídlení Ostravy přibližuje třetí medaile ze seriálu Osm století města

Nejstarší osídlení Ostravy přibližuje třetí medaile ze seriálu Osm století města

Ostrava 6. prosince 2023 (PROTEXT) - Z osmiletého cyklu zlatých a stříbrných medailí Dějiny Ostravy – Osm staletí města se v adventním čase představuje třetí v pořadí. Zastavuje se... celý článek

Na bezpečnost dodávek elektřiny ve Švýcarsku bude dohlížet softwarové řešení Griffin od společnosti Unicorn Systems

Na bezpečnost dodávek elektřiny ve Švýcarsku bude dohlížet softwarové řešení Griffin od společnosti Unicorn Systems

Praha 6. prosince 2023 (PROTEXT) - Švýcarský provozovatel přenosového systému Swissgrid uzavřel se společností Unicorn Systems smlouvu o dodání významné části řešení v rámci programu... celý článek

Nedostatek opravářů spotřebičů řeší nový vzdělávací projekt

Nedostatek opravářů spotřebičů řeší nový vzdělávací projekt

Praha 6. prosince 2023 (PROTEXT) - Česko se dlouhodobě potýká s nedostatkem řemeslníků. Mezeru na pracovním trhu pomáhá zacelit projekt Naučíme vás to opravit, který sdružuje několik... celý článek

Partners Financial Services