Modrá pyramida rozšíří představenstvo

| rubrika: Aktuality | 27. 1. 2020 17:09

Modrá pyramida promění od začátku března 2020 představenstvo, původní tříčlenné se rozšíří na čtyřčlenné.

Novým členem se stane Jaroslav Ševčík, který bude mít zodpovědnost za řízení rizik a vymáhání a za schvalování a čerpání úvěrů. Do skupiny Komerční banky, pod kterou Modrá pyramida patří, nastoupil v roce 2008 a do Modré pyramidy přišel v červnu 2019 na pozici manažera řízení rizik a vymáhání.

Jaroslav Ševčík

Jaroslav Ševčík

Od začátku dubna se novým členem stane i Vladimír Pojer, který bude mít na starosti finance, administraci a správu spořících produktů, rozvoj aplikací a řízení změn a příjem a zpracování dokumentů. Pojer do KB nastoupil v roce 2006, v Modré pyramidě dosud nepůsobil.

Vladimír Pojer

Vladimír Pojer

Dosavadní člen představenstva Ladislav Šilha odchází do Komerční banky na pozici Tribe leadra Omnichannel sales. Šilha působí v KB od roku 1999, od roku 2010 řídil v Modré pyramidě finance a o čtyři roky později se stal členem jejího představenstva a náměstkem generálního ředitele.

Předsedou představenstva a generálním ředitelem Modré pyramidy zůstává Pavel Jirák. Kromě jiného má na starosti spokojenost zaměstnanců, interní a externí komunikaci a rozvoj digitálních služeb.

Posledním členem představenstva je Aleš Mašanský, který má na starost oblast distribuce a marketingu.


Už jste to četli? Stavební spořitelny lákají na bonusy. Kde dostanete nejvíc?

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.