Modrá pyramida má po 24 letech novou mluvčí

| rubrika: Aktuality | 9. 1. 2020 12:05 | 1 komentář

Novou tiskovou mluvčí stavební spořitelny Modrá pyramida je od ledna Šárka Nevoralová. Nahradí Hanu Vaněčkovou, která tuto pozici zastávala 24 let.

„Děkujeme Hance za to, jak úspěšně komunikaci řídila. Je natolik s Modrou spjatá, že by bylo škoda, kdyby své zkušenosti nepředávala dál. Proto jsme rádi, že u nás i nadále zůstává a bude mít na starosti interní komunikaci,“ říká Pavel Jirák, generální ředitel Modré pyramidy.

Šárka Nevoralová

Šárka Nevoralová

Devětadvacetiletá Šárka Nevoralová přichází do Modré pyramidy z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), kde od roku 2017 působila jako tisková mluvčí. Má přes deset let zkušeností s externí i interní komunikací, pracovala i v oddělení komunikace Úřadu vlády, České televizi či agentuře Ogilvy PR nebo CONPRO. Vystudovala mediální studia na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

V Modré pyramidě, která patří do skupiny Komerční banky, bude Nevoralová zodpovědná za externí a interní komunikaci a CSR projekty.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.