Stavební spořitelny lákají na bonusy i v novém roce

| rubrika: Aktuality | 6. 1. 2020 11:10 | 2 komentáře

Českomoravská stavební spořitelna (Liška) láká na začátku roku nové klienty na akční nabídky. Nejvíc dá těm, kteří si zároveň sjednají další produkty z mateřské skupiny ČSOB. Při sjednání stavebního spoření, běžného účtu a penzijního spoření bonus dělá 4500 korun.

Liška také láká na založení stavebního spoření pro děti do šesti let. Při cílové částce do 150 tisíc korun je bez vstupního poplatku, který jinak činí procento z cílové částky. Klient tak může „získat bonus“ až 1500 korun.

Podobnou akci má na začátku nového roku i Raiffeisen stavební spořitelna. Ta nabízí slevu 1500 korun na poplatku za sjednání u všech smluv, tedy nejen u dětských. Podle výpočtů webu Stavebky.cz je stavební spoření od Raiffeisen nyní nejvýhodnější na trhu.

Investovat a šetřit!

Jasně, nachystat se na stáří. Dobře si vychovat hodně šikovných dětí, pořídit si byt, aby se nemusel platit nájem, a zahrádku, aby si člověk sám vypěstoval lacino dobroty.

Ale k tomu pořád investovat a šetřit.

Rádi poradíme s výběrem a pomůžeme porovnat. U vybraných podílových fondů neplatíte vstupní poplatek.

Českomoravská stavební spořitelna nabízela vyšší bonus při sjednání stavebka zároveň s běžným účtem už na podzim loňského roku. „U klientů měla tato nabídka velký úspěch, přispěla k růstu zájmu o stavební spoření a velmi dobrým prodejním výsledkům Lišky. Letos v této podpoře budeme pokračovat,“ říká Jochen Maier, člen představenstva ČMSS.

Liška teď nabízí tři druhy bonusů. Nejméně (2500 korun připsaných na účet stavebního spoření) získá ten, kdo si sjedná najednou stavební spoření a spoření na důchod u ČSOB Penzijní společnosti. Stejný bonus na účet stavebního spoření a další tisícovku na běžný účet získá, kdo si se stavebním spořením zřídí ČSOB Plus Konto nebo Premium Konto. Kdo si zřídí úplně všechno, dostane 3500 korun na stavební spoření a 1000 korun na běžný účet.

K získání bonusů je nutné splnit určité podmínky. Především je potřeba nejdřív uhradit poplatek za sjednání stavebního spoření. Na běžný účet zřízený v ČSOB pak musí během prvního půl roku vždy přijít alespoň 5000 korun ve třech po sobě jdoucích měsících. Na bonus za zřízení běžného účtu dosáhnou jen ti, kteří dosud konto v ČSOB nemají nebo ho tam neměli v posledních 12 měsících. Penzijní spoření zase musí být zřízeno s minimálním měsíčním příspěvkem aspoň ve výši 300 korun.

Prémii pak Liška vyplatí nejdříve po půl roce od podepsání smlouvy. Mezi podmínkami je totiž i to, že si klient v prvním půl roce po podpisu smlouvy nevezme od stavební spořitelny zvýhodněný překlenovací úvěr. Stavební spořitelna pak bonus vyplatí do dvou měsíců po splnění všech podmínek.


Už jste to četli?

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.