Buřinka prodlouží akci na stavební spoření bez vstupního poplatku

| rubrika: Aktuality | 29. 5. 2019 13:50 aktualizováno 08:40

Stavební spořitelna České spořitelny prodlužuje akci, při níž láká na prémii až 2000 korun. V praxi jde o to, že odpustí poplatek za sjednání smlouvy, který jinak činí procento z takzvané cílové částky. Když tedy uzavřete spořicí smlouvu, na které chcete našetřit třeba 170 000 korun, běžný poplatek bude 1700 korun.

Akce měla původně skončit 25. června, Buřinka ji ale prodloužila do 31. července. Jde podle ní o součást oslav 25 let od založení této spořitelny.

Na stavební spoření bez úvodního poplatku dosáhne jenom ten, kdo si ho sjedná online. Má dvě možnosti: buď kompletní sjednání online, nebo sepsání smlouvy na webu a její podepsání na pobočce České spořitelny.

Buřinka v případě sjednání smlouvy bez poplatku za uzavření slibuje po započtení státního příspěvku zhodnocení až 3,6 procenta ročně – pokud ukládáte 20 tisíc korun za rok, k nimž stát přidá dva tisíce korun. Úrok od spořitelny je jedno procento.

Konkurenční Českomoravská stavební spořitelna má v akci do konce června každou druhou smlouvu v rodině bez vstupního poplatku.

Tip: Porovnání stavebního spoření: Kdo nabízí nejlepší?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.