Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Modrá pyramida prodloužila akční nabídku Moudrého spoření do konce února

Datum: 27. 1. 2012
Až do konce února prodloužila Modrá pyramida možnost uzavřít Moudré spoření s oblíbenou akční nabídkou „2 % + 2 %“ s prémií až 2 000 Kč. Hlavní výhodou je nadstandardní zhodnocení prostředků, které klient vloží na svůj účet.

K běžným 2 % úroku z vkladu totiž Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši 2 %. Klient tak může počítat s tím, že částka, kterou vloží na svůj účet v průběhu tzv. upisovacího období, které trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy, bude úročena bezkonkurenční úrokovou sazbou 4 % po dobu jednoho roku.

Díky prémii 2 000 Kč navíc klient získá tuto výhodnou smlouvu až do cílové částky 200 000 Kč zcela ZDARMA, tzn. bez poplatku za uzavření smlouvy.

Podmínky jsou velice jednoduché - stačí si do 29. února 2012 založit  stavební spoření u Modré pyramidy s cílovou částkou maximálně 1 000 000 Kč a vložit na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč, čímž klient získá úrokové zvýhodnění + 2 %. V případě, že klient vloží počáteční vklad ve výši alespoň 20 000 Kč, získá kromě úrokového zvýhodnění navíc i zmíněnou finanční prémii.

Tato nabídka je vhodná i pro bytová družstva a SVJ, která tak mohou nadstandardně zhodnotit naspořené prostředky ve fondu oprav a případně  pak i využít  Renoúvěru Multi pro modernizaci či celkovou revitalizaci bytového domu.  

Modrá pyramida přišla jako první  s nabídkou úrokového zvýhodnění k účtu stavebního spoření již v  roce2010 atento produkt si velmi rychle získal velkou oblibu. Důkazem je výrazný úspěch v prestižní soutěži  Hospodářských novin – Nejlepší banka a pojišťovna 2011. V této soutěži obsadil produkt Moudré spoření 2. místo v kategorii BANKOVNÍ INOVÁTOR, o kterém hlasovali klienti a veřejnost. 

Muzeum bankovek

Největší sbírka platných i historických bankovek na českém internetu.

Muzeum bankovek

Vědí vaši kamarádi, na které světové bankovce je nejhezčí bagr?
Víte, proč se říká, že někdo vyhrál o prsa vietnamské ženy? Pravdu se dozvíte jedině v našem muzeu bankovek
Víte jak vypadá „Obyčejný člověk“? My ano! I bankovky v našem Muzeu bankovek dokážou být politicky nekorektní…
Křiví tvář Klementa Gottwalda syfilis, nebo milostpaní Marta? Přemýšlejte s námi v Muzeu peněz
Studoval Saturnin Lenina, nebo Lenin Saturnina? Pravdu o hrozivé bojovné bradě najdete jedině v našem Muzeu bankovek
Co je impozantnější? Bankovka s deseti nulami nebo čepec malajského krále? Pravdu se dozvíte jedině v našem Muzeu bankovek

Udělejte přátelům radost a pošlete jim peníze!

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK