Velká soutěž s Expobank. O foťák, který dělá opravdové fotky. Hned

redakce Peníze.CZ | rubrika: Kvíz | 15. 8. 2020 | 1 komentář
Chtěli byste foťák, který udělá cvak a za chviličku z něj vyleze fotka? Taková ta opravdová na papíře? Tak si o něj s námi zkuste zahrát.
Velká soutěž s Expobank. O foťák, který dělá opravdové fotky. Hned

Zdroj: Shutterstock

Prázdniny jsou v půlce a za chvíli na ně budeme jenom vzpomínat. To se nejlíp dělá nad albem s fotkami. Máte? Ruku nahoru, kdo má třeba z loňského roku pár opravdových fotek? Jeden, dva… Ne, nikdo. A teď ruku nahoru, kdo má fotky „někde v počítači“, rozházené po různých složkách, nachystané, že se to jednou setřídí a protřídí a popíše. Aha!

Dali jsme hlavy dohromady a připravili pro vás malý soutěžní kvíz. Expobank CZ jako partner soutěže do něj věnovala hlavní cenu: foťák. A právěže ne foťák, který znamená další špatně popsané složky v počítači, ale foťák, který dělá opravdové fotky. A co víc – foťák, který dělá fotky hned. Na místě. Žádné hledání, kde by vám to vyvolali, žádné čekání. Takže až potkáte Jardu Jágra, nejenomže si uděláte selfie, ale rovnou si ho necháte podepsat. Slovy svého času nejslavnějšího českého buldozeru – kdo z vás to má?

Aby to nebylo málo, budeme udělovat ceny tři. První dostane fotoaparát a sadu speciálních papírů, bez kterých to nejde. Na druhého a třetího čeká roční předplatné nejbáječnějšího časopisu, a dokonce se budou moct rozhodnout, jestli dají přednost nejbáječnějšímu Finmagu, nebo nejbáječnější Heroine.

Pravidla soutěže

Fujifilm instax mini 9Zdroj: Expobank

Fujifilm instax mini 9

  • Soutěž je určená fanouškům webu Peníze.cz na Facebooku a/nebo Twitteru. Pokud jste nám ještě nedali lajk, najdete nás na Faceboku tady a na Twitteru zde.
  • Níž najdete pět kvízových otázek. Pokud správně odpovíte na většinu z nich, dozvíte se od nás tajné heslo.
  • Tajné heslo napište do předmětu e-mailu.
  • Do textu e-mailu pak napište svoje kontaktní údaje. Skladovat je budeme jen po dobu soutěže, nikomu je nedáme a po vyhodnocení soutěže je smažeme.
  • Přiložte taky odkaz na svůj facebookový nebo twitterový profil.
  • Odešlete ho na adresu soutez@penize.cz.
  • Z e-mailů se správným předmětem, které dojdou na uvedenou adresu do 17. srpna (včetně), vylosujeme tři výherce. První z nich dostane fotoaparát FujiFilm Instax mini 9 od partnera soutěže Expobank CZ, dva další pak předplatné jednoho z časopisů vydavatelství Partners media podle vlastního výběru.
  • Z jedné e-mailové adresy a k jednomu facebookovému/twitterovému účtu lze soutěžit jen jednou.

Co dokáže běžný účet NEO od Expobank CZ?

Cena zlata se v minulém týdnu dostala nad 2000 dolarů za unci. Analytik Lukáš Kovanda na Penězích napsal, že:

Peníze.cz psaly o studii, která porovnala cenu nového bytu s průměrnými výdělky. Vychází z ní, že

Jak často vychází časopis Finmag?

Kdo je na obálce posledního čísla časopisu Heroine?

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Můžete nás sledovat i na sociálních sítích. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag,... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

A tohle už jste četli?

Velký bratr dohlédne i na knihu jízd. Policie smí dávat data

8. 8. 2022 | Jana Divinová

Velký bratr dohlédne i na knihu jízd. Policie smí dávat data

Údaje ze statických policejních kamer podél silnic se uchovávají až pět let. A neslouží zdaleka jen k pátrání po ukradených autech. Nejvyšší správní soud rozhodl, že je v pořádku, když... celý článek

V cizině teď můžete ušetřit desetinu. Banky mají akci

3. 8. 2022 | Petr Kučera | 2 komentáře

V cizině teď můžete ušetřit desetinu. Banky mají akci

mBank a ČSOB vrátí klientům až desetinu částky, kterou v zahraničí zaplatí kartou. U obou akcí je potřeba splnit podmínky.

Spořitelna dá 15% slevu na nákupy ve dvou řetězcích

2. 8. 2022 | Petr Kučera | 25 komentářů

Spořitelna dá 15% slevu na nákupy ve dvou řetězcích

Lidé, kteří platí kartou od České spořitelny, mohou během srpna ušetřit až 500 korun při nákupech v řetězcích Albert a Globus.

Odložené platby jsou čím dál populárnější. Utáhne EU šrouby?

2. 8. 2022 | Jana Divinová | 7 komentářů

Odložené platby jsou čím dál populárnější. Utáhne EU šrouby?

Je to jednoduchý nástroj, jak platit za nákupy na internetu. Fakticky jde o půjčky, které ale plně nepodléhají stejné regulaci jako ostatní úvěry pro spotřebitele. Evropská unie teď... celý článek

Varování ze starého železa. Stavte se ve sběrně a připravte se na krizi, říká ekonom

31. 7. 2022 | Jana Divinová | 22 komentářů

Varování ze starého železa. Stavte se ve sběrně a připravte se na krizi, říká ekonom

Výkupní ceny ve sběrnách surovin jsou prý lakmusovým papírkem, který ukazuje kondici ekonomiky. Propad cen druhotných surovin je varování, že hospodářství míří do hluboké krize a že... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.