Spotřebitelské úvěry

PR článek | rubrika: Publicistika | 5. 9. 2017
Každý z nás má sen nebo cíl, kterého se snaží dosáhnout. Často je na jeho realizaci zapotřebí určitá částka, kterou můžeme získat ve formě spotřebitelských úvěrů.
Spotřebitelské úvěry

Tento typ financování spočívá v obdržení určité částky a splácení spolu s úroky podle splátkového kalendáře. Bez ohledu na cíl, ať už je to úžasný výlet nebo koupě auta nebo neočekávaný výdaj, který způsobuje velké zatížení domácího rozpočtu, měli bychom pečlivě zkontrolovat a porovnat všechny finanční instituce a jejich nabídky. K tomu můžeme využít, oblíbené na finančním trhu, srovnávací webové stránky, pomocí nichž můžeme prověřit, které nabídky jsou pro nás nejlepší, spolu s úrokovou sazbou úvěru.

Srovnávací finanční webové stránky se nejčastěji používají ve skandinávských zemích, mezi jinými v Norsku. Lidé žijící v Norsku, kteří hledají úvěry, často využívají webové stránky, jelikož šetří čas i peníze. Seznam úvěrů dostupných na finančním trhu v nejlepším Norském porovnávači úvěrů lze nalézt mimo jiné na adrese https://anbefalteforbrukslån.no.

Stejně tak se můžete podívat na jinou webovou stránku, která pomáhá spotřebitelům najít správnou půjčku, která pomůže splnit každý zvolený osobní cíl nebo financovat neočekávané výdaje, jedná se o stránku Norskkreditt.no. Každý spotřebitel v Norsku chce najít speciální nabídku, která představuje splátku individuálně přizpůsobenou potřebám zákazníka a nezatěžuje rozpočet domácnosti. Bezpečnost splácení úvěru a nízká úroková sazba jsou nejčastěji zvažované prvky, které nejčastěji rozhodují o výběru nejlepší nabídky předložené úvěrovou institucí.

Při porovnávání a výběru úvěrové společnosti stojí za to věnovat pozornost nabízeným úrokovým sazbám splácení úvěru. Úroková sazba výrazně ovlivňuje výši splátky úvěru, kterou zaplatíme podle smlouvy a připojeného splátkového kalendáře. Měsíční splátka, která je v nich uvedena, bude značně zatěžovat náš domácí rozpočet, a proto musíme racionálně odhadnout své příjmy a výdaje, abychom byli schopni splácet úvěr bez problému ve stanovené lhůtě.

Při výběru finanční instituce, která poskytuje úvěry, bychom měli také vyhledat informace dostupné na internetových fórech nebo jiných porovnávačích. Pokud se rozhodnete pro konkrétní finanční instituci, můžeme ověřit model úvěrové smlouvy, kde jsou obsažena ustanovení týkající se možnosti předčasného splacení půjčky nebo případné činnosti související s pozastavení splátek v případě špatné finanční situaci dlužníka. Paragrafy týkající se ochrany spotřebitele jsou velmi důležité a chrání nás v případě nepředvídatelných životních situací. Proto je také dobré sáhnout po názorech spotřebitelů, kteří daný úvěrový produkt již využívali. Budeme-li se řídit nejvyšším počtem pozitivních hodnocení, budeme mít jistotu dobré spolupráce mezi finanční institucí a dlužníkem.

Rychlé řešení škod na majetku

@SubmitCaption

Zvládněte nečekané situace v klidu. Více než 30 % škod na majetku vyřešíme již v den jejich nahlášení.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Pro výpisy a ověření jinam. S poštami končí i Czech Pointy

7. 6. 2023 | Kateřina Hovorková | 3 komentáře

Pro výpisy a ověření jinam. S poštami končí i Czech Pointy

Společně s pobočkami České pošty zanikne i 158 kontaktních míst veřejné správy. Bez náhrady. Lidé budou muset pro výpisy z rejstříků a ověření listin jinam. Projděte si seznam rušených... celý článek

Nový podvod ovládne váš telefon, varuje policie

6. 6. 2023 | redakce Peníze.CZ

Nový podvod ovládne váš telefon, varuje policie

Nový typ podvodu evidují kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje specializující se na kybernetickou kriminalitu.

Novinky na dovolené u moře. Pozor na zákazy a poplatky

6. 6. 2023 | Jana Divinová | 1 komentář

Novinky na dovolené u moře. Pozor na zákazy a poplatky

Chystáte se v létě do Chorvatska, Španělska, Itálie nebo Řecka? Vybrali jsme novinky pro turisty a jejich kapsy.

Česká pošta testuje ještě pomalejší doručování. Zavede ho v létě

2. 6. 2023 | Gabriel Pleska | 1 komentář

Česká pošta testuje ještě pomalejší doručování. Zavede ho v létě

Ekonomické zásilky, které Česká pošta dodávala do dvou dní od podání, bude od 1. července doručovat až do tří dní od podání. Změnu, kterou státní podnik dnes oznámil, doprovází i zdražení... celý článek

Raiffeisenbank dočasně odpustí poplatek za online směnárnu

1. 6. 2023 | Petr Kučera

Raiffeisenbank dočasně odpustí poplatek za online směnárnu

Služba Směnárna, která je součástí mobilního bankovnictví Raiffeisenbank, bude během června zdarma. Standardně za ni banka účtuje paušální poplatek 39 korun měsíčně.

Partners Financial Services