CO SI O TOM MYSLÍTE: Zaslouží si Česká pošta plánované zdražení dopisů?

Česká pošta po třech letech plánuje výrazné zdražení některých služeb. Jejich kvalita se však za tuto dobu někde příliš nezměnila. Myslíte si, že v takovém případě má Česká pošta na zdražování právo? Napište své názory a přečtěte si zkušenosti ostatních čtenářů.

Místo: malá pošta na okraji Prahy. Čas: jedno odpoledne před třemi lety. V ponuré místnosti se u jedné přepážky tlačí asi deset lidí. Někteří ve frontě stojí už více než dvacet minut. A řada se nehýbe. Úřednice totiž nemůže najít v krabici, kde pošta skladuje doporučené dopisy, ten pravý. U dalších tří přepážek, kde by se dopisy mohly také vydávat, je zatažený závěs. Jsou zavřené.

Dnes, o tři roky později, Česká pošta podle Hospodářských novin plánuje výrazné zdražení zásilek. Za obyčejný dopis se od ledna nebude platit 7,50 ale deset korun. Prý kvůli rostoucím cenám energií, pohonných hmot a zvyšujícím se platům. Pošta se hájí, že v uplynulých třech letech na cenu za dopisy nesáhla. Jenže za ony tři roky se nezměnily ani poměry na zmiňované pražské poště. Prostředí je stále neútulné a u přepážek stojí ve zbytečných frontách rozzlobení zákazníci. Teď budou mít k vzteku o důvod víc: dražší známky.

Co si myslíte o kvalitě služeb České pošty? Naštvala vás pošta či její zaměstnanci? Co by pomohlo zlepšit prostředí na poštách i poskytované služby?

PODĚLTE SE O NÁZOR S OSTATNÍMI ČTENÁŘI.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-5
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 56 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

25. 10. 2007 10:02, Hanka

Dobrý den, také nesouhlasím se zdražováním! Způsobí to pouze to, že lidé budou radši více SMSkovat a méně posílat dopisy! Doplatí na to pouze firmy, pro které je korespondence nutná nebo raději přejdou na emailový způsob.

+75
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

20. 12. 2007 16:07, Eva

Dobrý den všem také nesouhlasím s tím aby pošta zdražovala znánky balíky je to nehoráznost je pravdou ,že nedoručují zásilky včas jako mě a mamince měl příjít balíček k Vánocům od tety a ještě jsme ho nedostaly je to síla a to si ještě dovolují chtít na lidech více peněz za služby ,ale jaké vážení přátelé.

-8
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (56 komentářů) příspěvků.
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.