Dvě revoluce a jeden porod

redakce Peníze.CZ | rubrika: Kvíz týdne | 20. 4. 2013
A dvakrát přehled o příjmech a výdajích OSVČ, pro zdravotní pojišťovnu a pro sociálku. Pak taky dvakrát zlato, nějaká ta burza, akcie – dělo se tenhle týden dost a my o lecčem psali. Zkuste se vyzkoušet – jak jste četli, jak do těch peněz vidíte, jak to válíte.
Dvě revoluce a jeden porod

Devátého dubna byla trojská unce zlata za 1587 dolarů. A přesně o týden později?

Evropská centrální banka udělala studii o tom, co kdo v eurozóně vlastní. Jak – inspirována ČTK – o výsledcích referovala redakce slovutného serveru iHNed?

Klub investorů pro nás hodnotí firmy z pražské burzy. V čem vidí potenciální nebezpečí u firmy TMR?

Neomezené volání za lidštější ceny. Od minulého týdne u všech tří velkých operátorů. Najednou. Začala si Telefónika. Za kolik nabízí svoje neomezené volání?

Do kdy musí odevzdat podnikatel, který využívá služeb daňového poradce, odevzdat přehledy o příjmech a výdajích sociálce a zdravotní pojišťovně?

Petr Nečas tuhle spočítal, že sKarta – ne celý projekt, ale ta plastová kartička o sobě – je drahá. Kolikrát je podle pana premiéra dražší oproti běžným cenám na trhu?

Jako by to nestačilo s telefony, máme revoluci taky v doručování. Tedy prý. Její jméno je balíkomat. A provozovat je u nás hodlají hned tři společnosti. Přestože Česká pošta o nich mluvila už loni, první funkční balíkomaty zprovoznil Tomáš Slevomat Čupr. Jak jim říká?

Víte kolik je v Česku porodnic?

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Očima expertů: Konec zlaté bubliny?

19. 4. 2013 | Ondřej Tůma | 26 komentářů

Očima expertů: Konec zlaté bubliny?

Investoři třeští oči při pohledu na klesající cenu zlata. Dočkali jsme se smutného konce zlaté pohádky? Na to jsme se zeptali analytika Aleše Michla, ekonoma Lukáše Kovandy, komoditního... celý článek

Revoluce v cenách mobilních tarifů? Sotva!

18. 4. 2013 | Ondřej Tůma | 14 komentářů

Revoluce v cenách mobilních tarifů? Sotva!

Nové tarify mobilních operátorů nejsou skutečnou cenovou revolucí. A jejich „převratné“ nabídky skrývají pěkné háčky.

Rok do voleb, čas na populární opatření!

18. 4. 2013 | Petra Dlouhá | 17 komentářů

Rok do voleb, čas na populární opatření!

Kormidelník nepopulární vlády začíná počítat: do voleb zbývá rok. Pokud Petr Nečas nechce dopadnout jako kapitán Schettino, odřít si zadek o dno a nechat flotilu ztroskotat, musí změnit... celý článek

Naši nejdražší: Parťák u porodu. Kolik si připlatíte?

16. 4. 2013 | Jitka Šorfová | 8 komentářů

Naši nejdražší: Parťák u porodu. Kolik si připlatíte?

Porod může být zkušenost pozitivní i otřesná. Je dobré, když při ní máte někoho, koho se můžete držet, obrazně a třeba i doslova. Většina žen si přeje mít u porodu partnera, některé... celý článek

Balíková revoluce je tady. Dá doručovatelům mat balíkomat?

15. 4. 2013 | Ondřej Tůma | 12 komentářů

Balíková revoluce je tady. Dá doručovatelům mat balíkomat?

Kolikrát si s vámi doručovatel hrál na schovávanou? Kolikrát jste stáli frontu na poště? Hned tři projekty slibují ještě letos přinést alternativu k obojímu: žádné čekání na doručovatele,... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.