Dvě revoluce a jeden porod

| rubrika: Kvíz týdne | 20. 4. 2013
A dvakrát přehled o příjmech a výdajích OSVČ, pro zdravotní pojišťovnu a pro sociálku. Pak taky dvakrát zlato, nějaká ta burza, akcie – dělo se tenhle týden dost a my o lecčem psali. Zkuste se vyzkoušet – jak jste četli, jak do těch peněz vidíte, jak to válíte.

Devátého dubna byla trojská unce zlata za 1587 dolarů. A přesně o týden později?

Evropská centrální banka udělala studii o tom, co kdo v eurozóně vlastní. Jak – inspirována ČTK – o výsledcích referovala redakce slovutného serveru iHNed?

Klub investorů pro nás hodnotí firmy z pražské burzy. V čem vidí potenciální nebezpečí u firmy TMR?

Neomezené volání za lidštější ceny. Od minulého týdne u všech tří velkých operátorů. Najednou. Začala si Telefónika. Za kolik nabízí svoje neomezené volání?

Do kdy musí odevzdat podnikatel, který využívá služeb daňového poradce, odevzdat přehledy o příjmech a výdajích sociálce a zdravotní pojišťovně?

Petr Nečas tuhle spočítal, že sKarta – ne celý projekt, ale ta plastová kartička o sobě – je drahá. Kolikrát je podle pana premiéra dražší oproti běžným cenám na trhu?

Jako by to nestačilo s telefony, máme revoluci taky v doručování. Tedy prý. Její jméno je balíkomat. A provozovat je u nás hodlají hned tři společnosti. Přestože Česká pošta o nich mluvila už loni, první funkční balíkomaty zprovoznil Tomáš Slevomat Čupr. Jak jim říká?

Víte kolik je v Česku porodnic?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.