Stojíme před závažnou otázkou

| rubrika: Kvíz týdne | 9. 2. 2013
Ačkoli – ono je vlastně těch otázek sedm a zdaleka ne každá je až tak závažná. Snažili jsme se totiž přinášet i dobré zprávy, třeba: kontroly nezaměstnaných na poštách končí, škodovky zlevnily a odpisované akcie se můžou otočit strmě vzhůru. Náš pravidelný kvíz ale samozřejmě odkazuje i ke článkům, které se čtou nevesele. Zas tolik těch dobrých zpráv, aby na kvíz stačily samy, ještě není.

Škodovka se vytasila s novým ceníkem. Za kolik je teď nejlevnější Fabia?

Je to rok a několik měsíců, co se vymyslelo, že někteří nezaměstnaní se budou chodit hlásit na poštovní Czech POINTy. Na jakou sumu zněla smlouva, kterou ministerstvo práce uzavřelo s Českou poštou?

Tři firmy. Která z nich nepatřila mezi největší loňské akciové propadáky?

Perlička z historie látkové výměny. Která americká vládní agentura vyvíjela vlastní pleny?

Za sto tisíc si koupíte zájezd u cestovní kanceláře. U pojištěné cestovní kanceláře. Krachne a pojišťovna vám vyplatí pět tisícovek. Fakt. Psali jsme o cestovce, která padla loni v červenci. Jak se jmenovala?

Šéfová energetického regulačního úřadu tvrdí, že zjistila, že se v minulých letech nekale manipulovalo s výkupními cenami za solární elektriku. A že nás to všecky stálo...

Prodej future kontraktu a současný nákup kontraktu s pozdějším datem expirace se nazývá:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.