Informace o zpracovávání osobních údajů a souhlas s jejich zpracováváním

| rubrika: Publicistika | 12. 9. 2007

Osobní údaje budou zpracovávány společností SALVE GROUP, a.s., se sídlem Praha 1, Opletalova 25, IČO 271 32 986 v fyzické i elektronické podobě v rozsahu: jméno, příjmení, bydliště, telefonní spojení, elektronická pošta, za účelem plnění smluvních vztahů, z důvodu poskytování informací vážících se ke smluvnímu vztahu a dále z důvodu nabídky dalších služeb společnosti. Osobní údaje mohou být zpřístupněny smluvním partnerům společnosti přímo poskytující určitý druh služeb. Subjekt údajů má právo k přístupu k osobním údajům způsobem stanoveným zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „Zákon“). Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Další práva spojená se zpracováváním osobních údajů upravuje zejména ust. § 21 Zákona. Oznámí-li písemně subjekt údajů společnosti, že nesouhlasí se zpracovávání osobních údajů pro účely nabízení dalších služeb společnosti, společnost jeho osobní údaje z této evidence vyřadí.

Svůj souhlas se zasílám informací a sdělení o nových službách nabízených společností může subjekt údajů kdykoli zdarma odvolat prostřednictvím e-mailové adresy společnosti.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.