Wüstenrot má v akci spořicí účet s úrokem 1,7 % na rok

| rubrika: Aktuality | 11. 7. 2019 14:01 | 2 komentáře

Wüstenrot nabízí do odvolání spořicí účet s úrokem ve výši 1,7 procenta, který garantuje na 12 měsíců od podpisu smlouvy. Pro nové klienty je spoření s tímto úrokem bez podmínek.

Během úvodního roku je možné akční úrok získat na neomezenou výši vkladu. Neplatí tedy limit ve výši 1,5 milionu korun, který Wüstenrot jinak u spořicího účtu v úrokovém lístku má.

Stávajícím klientům pak Wüstenrot nabízí bonus ve výši 0,7 procenta, ale jen na nové vklady. I v tomto případě je bonus garantovaný na jeden rok.

Maximálně tak mohou stávající klienti získat úrok ve výši také 1,7 procenta. Mají to ale složitější než noví klienti. Základní úrok je totiž 0,5 procenta, bonus je 0,7 procenta a dalších 0,5 procenta jde získat při fixaci peněz na 12 měsíců.

Bez fixace tedy stávající klienti mohou na nové vklady získat úrok 1,2 procenta.

Nejvyšší úrok na spořicím účtu momentálně nabízí Moneta Money Bank, která láká na dvě procenta při založení účtu on-line. Dvouprocentní úrok platí na vklady do jednoho milionu korun, případná část nad tuto sumu je úročena 0,5 procenty.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.