První nákup do 1500 Kč zdarma, láká Skip Pay před Vánoci

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 24. 11. 2022
První nákup do 1500 Kč zdarma, láká Skip Pay před Vánoci

Zdroj: Skip Pay

Lidé, kteří si nově založí ověřený účet Plus u služby Skip Pay, dostanou v rámci marketingové akce až 1500 korun na první nákup. Nabídka nemá žádné další podmínky ani omezení (například nějaká minimální hodnota samotného nákupu).

Skip Pay, která se zaměřuje hlavně na odložené platby, má v listopadu ještě další akci: U všech listopadových nákupů se Skip Pay je prodloužená splatnost bez poplatků až do 20. ledna, zatímco standardně je do 20. dne následujícího měsíce.

Kdo nezaplatí včas, může požádat o prodloužení splatnosti. Cena za něj jsou tři koruny za každých sto půjčených korun na další měsíc. Když si tedy půjčíte třeba pět tisíc, bude poplatek za prodloužení splatnosti dělat 150 korun (třikrát 50 stovek). Kdo o prodloužení nepožádá a včas nesplatí, bude platit 200 korun za každou upomínku, která chodí vždy po pěti dnech po splatnosti. Třeba za 15 dnů je to tedy 600 korun (třikrát pětdnů po 200 korunách). Od 30. dne zpoždění se navíc připisuje 10 % z dlužné částky.

Skip Pay je nový název pro dřívější Mall Pay, který dnes patří do skupiny ČSOB. Pro nakupujícího funguje odložená platba podobně jako kreditní karta: když zaplatí dluh do určeného data, jde prakticky o bezúročnou půjčku.

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+7
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Skutečné slevy při Black Friday. Podívejte se, kdo nejvíc čaroval

28. 11. 2022 | Jakub Balada

Skutečné slevy při Black Friday. Podívejte se, kdo nejvíc čaroval

Díky Hlídači shopů si můžete ověřit, jaká je skutečná sleva a jestli ji obchodníci uměle nezvyšují. Jakub Balada z datového startupu Apify popisuje, co hlídač zjistil během letošního... celý článek

Notáři poradí zadarmo. Už v úterý

20. 10. 2022 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Notáři poradí zadarmo. Už v úterý

Notářská komora ČR pořádá v úterý 25. října šestý ročník Dne otevřených dveří. Stejně jako v předchozích dvou letech se kvůli koronavirovým omezením uskuteční jen po telefonu.

mBank vrátí až 2000 Kč z nákupů na internetu

19. 10. 2022 | Petr Kučera

mBank vrátí až 2000 Kč z nákupů na internetu

Velkorysou akci na podporu své virtuální své eKarty spustila mBank. Až do 15. prosince vám na účet vrátí peníze, které s touto kartou zaplatíte za nákupy na internetu – limitem jsou... celý článek

Triky se slevami musí skončit. Pravidla zpřísní

3. 10. 2022 | Petr Kučera

Triky se slevami musí skončit. Pravidla zpřísní

Poslanci schválili novelu, která má pomoct spotřebitelům i poctivějším obchodníkům. Pomůže?

Spořitelna prodlužuje 15% slevu na nákupy v řetězcích

30. 9. 2022 | Petr Kučera

Spořitelna prodlužuje 15% slevu na nákupy v řetězcích

Lidé, kteří platí kartou od České spořitelny, mohou ušetřit až 500 korun při nákupech v řetězcích Albert a Globus také během října. Banka totiž prodloužila akci o další měsíc. Strop... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.