Půjčit si peníze v moderní době je velmi snadná záležitost

PR článek | rubrika: FINMARKET | 22. 6. 2017
Mikroúvěr, co vyřeší finanční problémy vaší domácnosti? Rozhodně nebuďte udiveni, je to otázka pár minut. V době, která nabízí internetové připojení snad všude, si půjčíte peníze doslova obratem.
Půjčit si peníze v moderní době je velmi snadná záležitost

Rychlá půjčka bez zástavy a ručitele

Půjčky ihned na účet? S nimi je život o poznání snadnější. Jen několik málo osobních údajů, které zůstanou díky šifrování v absolutním bezpečí. Nemusíte zodpovídat zbytečně osobní otázky, jako například v jak velkém bytě žijete nebo jestli máte domácí zvířata. Skutečně intimní data nejsou zapotřebí, klasický kontaktní formulář nebankovní půjčky má jen několik kolonek, poskytnete zhruba tolik informací o sobě, kolik je uvedeno na standardním občanském průkazu. Zvládnete to za pár minut, peníze tak mohou přijít na účet skutečně bleskově. Bez poplatků předem, bez rizika, bez nekonečného čekání.

Nečekejte nic složitého, dnešní mikroúvěry jsou doopravdy snadno sjednatelné po internetu. Nemusíte na nic čekat a nikam volat, svobodně si zvolíte částku, kterou potřebujete. Může to být tisícikoruna, ale klidně také pět tisícovek. Není nutné uvádět důvod, proč si půjčku hodláte sjednat. Tady je svoboda volby na klientovi, důležité je snad jen jediné – včas a v pořádku všechno splatit!

Možnost oddálit splátky

V případě, že vám do splátkového kalendáře vstoupí nějaký nečekaný faktor, jako je například porouchané auto, nedoplatek za plyn nebo jiné nutné výdaje, nemusíte se hned obávat. Nečekaných možností, které mohou nastat, je opravdu dost – a těžko jim lze účinně předcházet. I proto přicházejí nebankovní instituce poskytující úvěry s možností odkladu splátek za mírný poplatek, který nepříjemnou situaci na nějakou dobu vyřeší. Za poplatek maximálně v řádu stokorun lze o například o týden či měsíc oddálit splatnost, čímž si uvolníte ruce, a nebudete si pak dělat zbytečné vrásky.

Půjčka ihned dostojí svému jménu na sto procent, je bezpečná a současně velmi diskrétní. Nebude o ní vědět nikdo z rodiny nebo sousedů, žádná veřejná publicita kvůli sjednání mikroúvěru nehrozí. Je to prosté, nemusíte vycházet z bytu a čekat na kamenné pobočce, než na vás konečně přijde řada.

Pokud spěcháte, je půjčka ihned na účet nejlepším možným řešením. Ne vždy se může na výplatu peněz bez problémů čekat třeba tři nebo pět dnů, ideálně by to mělo být prakticky obratem. A také ano: ihned poté, co vyplníte krátký kontaktní formulář, se celý proces spustí – během několika minut dostanete vyrozumění o tom, zda půjčka byla, nebo nebyla přijata. Poté už načerpání peněz nic nebrání.

FINMARKET je rubrika zasvěcená obsahu, který připravujeme ve spolupráci s obchodními partnery na míru společnostem, které chtějí seznámit čtenáře se svými produkty nebo službami.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Bezúročná rezerva u kontokorentu v Air Bank končí

18. 1. 2023 | Petr Kučera

Bezúročná rezerva u kontokorentu v Air Bank končí

Air Bank ke konci března zruší možnost bezúročného čerpání kontokorentu do výše 3000 korun. Tu nabízela klientům od srpna 2021.

Twisto výrazně zdraží, zdarma už nedá ani virtuální kartu

16. 12. 2022 | Petr Kučera

Twisto výrazně zdraží, zdarma už nedá ani virtuální kartu

Služba Twisto od začátku března zdraží na dvojnásobek. Tarif Standard nově přijde na 99 korun měsíčně (dosud 49 Kč), tarif Premium na 199 Kč měsíčně (dosud 99 Kč).

Nejdostupnější rychlé půjčky. Porovnali jsme nejen cenu

14. 12. 2022 | Petra Černinská

Nejdostupnější rychlé půjčky. Porovnali jsme nejen cenu

Kdo nabízí nejdostupnější spotřebitelské půjčky před výplatou? Finanční magazín Lundea porovnal dvacet seriózních nebankovních poskytovatelů, kteří nabízejí takzvané půjčky před výplatou... celý článek

První nákup do 1500 Kč zdarma, láká Skip Pay před Vánoci

24. 11. 2022 | Jiří Hovorka

První nákup do 1500 Kč zdarma, láká Skip Pay před Vánoci

Lidé, kteří si nově založí ověřený účet Plus u služby Skip Pay, dostanou v rámci marketingové akce až 1500 korun na první nákup. Nabídka nemá žádné další podmínky ani omezení (například... celý článek

První banky půjčí hotovost z bankomatu zdarma

23. 11. 2022 | Petr Kučera | 8 komentářů

První banky půjčí hotovost z bankomatu zdarma

Výběr kreditkou z bankomatu je za běžných podmínek nevýhodný. Banky si za něj účtují buď vyšší poplatek, nebo ho hned úročí, někdy i obojí současně. ČSOB teď u všech karet umožní půjčit... celý článek

Partners Financial Services