Nová životní pojišťovna Youplus spouští první produkt

pk | rubrika: Aktuality | 21. 6. 2019 14:00

Nová pojišťovna Youplus začne od pondělí 24. června prodávat svůj první produkt v Česku – životní pojištění nazvané 4U (For You). Označuje ho jako vlajkovou loď a čistokrevné rizikové pojištění bez investic.

„Chceme klienty oslovit evolučním a novátorským přístupem, komplexností produktu, zajímavou cenou, ale i jednoduchostí sjednání smlouvy. Samozřejmostí je velká variabilita, transparentní pojistné podmínky, důraz na individuální posuzování rizikového profilu klienta, či bezpapírové sjednání. Jako první na trhu umožníme plnohodnotné on-line oceňování rizik, což zkrátí sjednání nebo změnu smlouvy z řádu dnes běžných dnů na vteřiny,“ říká Ľubor Vrlák, šéf pojišťovny pro Česko a Slovensko.

Zmiňuje řadu výhod. Například zkoumání zdravotního stavu při sjednání pojištění zohledňuje vyléčené nemoci a úrazy pouze pět let zpětně (deset let v případě chirurgického zákroku a hospitalizace). U pojištění pro případ smrti umožňuje pojišťovna výplatu poloviny pojistné částky v případě terminálního stádia onemocnění.

U pojištění pracovní neschopnosti si lze sjednat i zpětné plnění od prvního dne. K dalším výhodám podle pojišťovny patří krytí pro případ jednorázových rizikových sportovních a zážitkových aktivit za standardní cenu.

Pojišťovna Youplus sjednává smlouvy jen prostřednictvím partnerů. Podrobnosti o tom, kdo za nováčkem stojí, čím se chce odlišovat a co dál plánuje, jsme přinesli už v podrobném březnovém článku.

Na český trh letos vstupuje také další nová pojišťovna. Jmenuje se Simplea a patří do finanční skupiny Partners, stejně jako vydavatel webu Peníze.cz.

Čtěte víc:

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Tady je nejvíc nehod. Nová mapa nebezpečných silnic

22. 9. 2020 | Jiří Hovorka | 16 komentářů

Tady je nejvíc nehod. Nová mapa nebezpečných silnic

Nejrizikovější úseky na českých silnicích najdete v Ústí nad Labem, v Hodoníně a u České Lípy. Ukazuje to Automapa Allianz, která vychází z oficiálních policejních statistik.

Pojištění dlouhodobé péče pomáhá těm, na které klasické životní pojištění nemyslí

25. 7. 2020 | Martin Vlnas

Pojištění dlouhodobé péče pomáhá těm, na které klasické životní pojištění nemyslí

„Je to produkt, který umožní poradci klidně spát,“ pochvaluje si Petr Němeček, ředitel externí distribuce pojišťovny NN její nové životní pojištění NN Orange. Jeho specialitou je pojištění... celý článek

Pojišťovna odmítla platit za invaliditu, soud se ženy zastal

1. 7. 2020 | Jiří Hovorka | 7 komentářů

Pojišťovna odmítla platit za invaliditu, soud se ženy zastal

Dlouhý spor se znovu obrací, tentokrát ve prospěch ženy, které pojišťovna nechtěla vyplatit plnění za invaliditu. Uspěla s ústavní žalobou.

Život po životě. Proč nepodcenit pojištění

5. 3. 2020 | Lukáš Patrman | 2 komentáře

Život po životě. Proč nepodcenit pojištění

Spousta lidí ignoruje životní pojištění, protože si nechce připustit, že se může stát něco špatného. Jeho smysl se naplno projeví ve chvíli, kdy je zle.

Změny ve státní podpoře penzijka a životka. Stát chystá společný limit

26. 11. 2019 | Jiří Hovorka | 37 komentářů

Změny ve státní podpoře penzijka a životka. Stát chystá společný limit

Daňové odpočty pro spoření na důchod a životní pojištění se můžou spojit do jediného limitu. Počítá s tím ministerstvo financí.

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.