Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Soutěžte s Equa bank o 3 nabité CCS karty po 1500 Kč

| rubrika: Kvíz | 30. 10. 2018
Tenhle kvíz má šťávu. Pro tři z vás, kteří dokážou dobře odpovídat na otázky o půjčování peněz s Equa bank – která tu šťávu kvízu dodává. Kdo má půjčky v malíku, může mít i v nádrži.

Než se do toho ale pustíte, musíme si pro jistotu rychle prosvištět pravidla. Však to znáte: my víme, že vy víte, vy víte, že my víme, že víte – ale stejně to musí zaznít. Správně byste ještě měli odkliknout, že jste pravidlům porozuměli a že s nimi souhlasíte, a odevzdat vzorek DNA. Taky na to jednou dojde.

Zatím to ale zvládneme o něco jednodušeji:

O několik řádků níž se rozkládá nevelký kvíz. Týká se Equa bank, která nedávno oslavila narozeniny a ráda se o trochu šlehačky rozdělí i s vámi. Pro tři úspěšné řešitele kvízu přichystala prima ceny. Konkrétně poukázky CCS nabité patnácti sty korunami.

Otázky kvízu jsou zacílené především na půjčování peněz. Pokud budete pátrat po nápovědě, zkuste článek na JsmePartners. A nebo to vemte zgruntu a pošlete si na adresu jan.rubas@equabank.cz žádost o přidělení REFRESH školení.

Když budete v kvízu odpovídat dost správně, po jeho vyplnění a odkliknutí se dozvíte tajné heslo. Když ho pak do poledne 14. listopadu pošlete na e-mail soutez@penize.cz, jste ve slosování. Tajné heslo napište rovnou do předmětu zprávy. V mejlu samotném už pak nemusí být vůbec nic, jen vaše jméno a kontaktní údaje.

Po poledni 14. listopadu, až bude soutěž uzavřena, vylosujeme z došlých mejlů tři výherce, pro které v Equa bank nachystali čerpání.

Hodně štěstí!

Poznámka drobným písmem pod čarou: Do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz. 

Koho z centrály Equa bank je možné kontaktovat ohledně konzultace sazeb spotřebitelských úvěrů?

Jaké je maximální možné množství úvěrových produktů, které lze konsolidovat RePůjčkou – Konsolidací?

Kolik let působí Equa bank na českém trhu?

Jaké podklady jsou potřebné pro vyřízení RePůjčky?

Na jakou minimální úrokovou sazbu je možné se dostat v rámci spotřebitelských úvěrů u Equa bank?

Jaká je maximální splatnost Minutové půjčky?

Vytisknout

Líbil se vám článek?

0
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK