Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Trápí vás finanční otázky k bydlení? Vyzkoušejte řešení s Wüstenrotem

| rubrika: PR Článek | 9. 7. 2018
Stačí jedna návštěva a máte vystaráno.

Výhodné stavební spoření, atraktivní hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, ale i třeba nadstandardní spořicí účet. S finančním poradcem Wüstenrotu je možné vyřešit během jedné návštěvy veškeré otázky týkající se financování bydlení.

Wüstenrot klade důraz na maximální jednoduchost a férovost produktů. A to nejen z pohledu klienta, ale i finančních poradců. Proto v letošním roce nezahálí. Už na jaře vylepšil nabídku stavebního spoření a je také jednou z mála bank, která i v době letních prázdnin pokračuje v akční podpoře hypoték. Kdo bude chtít vyřídit hypotéku ještě před tím, než vstoupí v platnost přísnější pravidla ČNB pro hodnocení příjmů, může do 30. září získat zpracování a poskytnutí úvěru u Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky na cokoliv zdarma. U Hypotéky Refin je navíc možné získat interní ocenění nemovitosti za sníženou cenu. V neposlední řadě je možné s Wüstenrotem výhodně refinancovat účelové úvěry.

Stavebko s úrokovou sazbou 1,2 % ročně

Úspory se do začátku života hodí – ať už třeba na studium, nebo jako nezbytná suma vlastních prostředků pro nákup nemovitosti, a proto před nedávnem představila Wüstenrot – stavební spořitelna nový tarif s úrokovou sazbou 1,2 % ročně. Díky státní podpoře až dva tisíce korun se může roční zhodnocení vyšplhat dokonce na 4,5 % ročně (bez poplatků a srážkové daně). Lze ho sjednat jednoduše on-line nebo přímo u finančních poradců. Úroková sazba je garantovaná, bez speciálních podmínek, bonusů či věkových omezení. Navíc pro děti a mladé do 24 let věku je bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Hypotéka s úrokovou sazbou za 2,34 %

Wüstenrot nabízí řešení i pro ty, kdo mají již něco naspořeno a uvažují o koupi bytu nebo domu. Hypotéku je možné získat až na 90 % hodnoty pořizované nemovitosti. Sazbu s tříletou fixací lze pořídit již za 2,34 % a není nutné, aby zájemce převáděl běžný účet. Navíc díky akci nemusí hradit poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru ve výši 2400 korun.

Kdokoli se chystá naopak vlastní bydlení stavět, narazí u Wüstenrotu na vylepšenou Hypotéku na výstavbu. Na rozjezd stavebních prací může získat až 100 % současné hodnoty nemovitosti. Peníze dostane přímo na svůj běžný účet a vlastní úspory použije až později. Navíc maximální částka jednotlivých čerpání v rámci výstavby činí až dva miliony korun, což ušetří čas nejen s papírováním, ale i za poplatky průběžné návštěvy odhadce.

Refinancování půjček s výhodným úrokem za 4,39 %

Pro ty, kdo si na bydlení již půjčili například u stavební spořitelny, ale vysoké splátky se nepříjemně zakusují do jejich rozpočtu, je možné u Wüstenrotu s Půjčkou ProBydlení refinancovat účelové úvěry za bezkonkurenční sazbu 4,39 %. Bez zajištění nemovitostí se dá získat až 800 000 korun. Stačí jen bezproblémové splácení za posledních 12 měsíců a odměnou bude ušetření peněz nejen na splátkách, ale i za uzavření smlouvy o stavebním spoření, které je nedílnou součástí překlenovacího úvěru Půjčka ProBydlení. V rámci časově omezené akce Wüstenrot odpouští poplatek, který je standardně 1 % z cílové částky, například u cílové částky 500 000 korun se jedná o 5000 korun.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

-3
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK