Chybí vám peníze na splácení drahých půjček? Převeďte je ke konkurenci a slučte je

| rubrika: PR Článek | 11. 9. 2017
Splácíte nevýhodnou půjčku? Splátka je pro vás vysoká, a tak každý měsíc máte problém vyjít s penězi? Ať už je vaším pravidelným výdajem splátka jedné půjčky nebo deseti, naděje na zlepšení tu je. Řešením je refinancování a konsolidace úvěrů. Díky těmto finančním produktům se zbavíte nevýhodných půjček a získáte opět výhodný dluh.

Před podpisem smlouvy každý zájemce o úvěr hledá ty nejlepší podmínky. Porovnává nabídky bank i nebankovních společností a hledá půjčku bez zbytečných poplatků a s nízkým úrokem. Zpočátku výhodná půjčka ale může být po dlouhém a složitém vybírání ani ne za pět let nevýhodná. Proč?

  • Především v případě hypoték může skončit doba fixace a doposud nízká úroková sazba poskočit až o jeden či dva procentní body.
  • V práci přijdete o zaměstnání arodinné příjmy se rapidně ztenčí a už nezbývá na měsíční splátku, jejíž výše vám doposud skvěle vyhovovala.
  • Rozpočet domácnosti se často změní i například s příchodem nového člena rodiny, kdy se výdaje výrazně zvýší a příjmy kvůli odchodu na rodičovskou výrazně sníží.

Pokud vám nyní podmínky úvěru nevyhovují, není nic snazšího než využít výhodné refinancování půjček. Stávající úvěr tak převedete ke konkurenci, která vám nabídne nové a lepší podmínky.

Refinancování úvěru vám přinese nové lepší podmínky pro splácení

Díky refinancování je možné na svůj starý úvěr začít nahlížet jako na úplně nový. Získáte novou dobu splatnosti, novou výši splátky, nové datum splatnosti, nižší úrokovou sazbu, zvýšíte si půjčenou sumu, zbavíte se nesmyslných poplatků, zrušíte nepotřebné související produkty a především ušetříte.

Na druhou stranu ale refinancování není jen o samých výhodách. Tím největším mínusem pro mnohé je nezbytná administrativa. Pokud chcete refinancovat půjčku, musíte se začít zajímat včas, vyjednat s bankou nové lepší podmínky a stávající úvěr převést. Nejste v tom ale sami, s výběrem vhodného refinancování vám může pomoci finanční portál půjčka.co.

Konsolidace řeší problém několika drahých úvěrů

Máte-li více nevýhodných dluhů najednou, pak rozhodně nemusíte refinancovat každý zvlášť. V případě více půjček je konsolidujte. Konsolidace je sloučení několika úvěrů do jednoho, díky čemuž získáte dokonalý přehled o svých dluzích.

Konsolidovat můžete bankovní a nebankovní úvěry i hotovostní půjčky. Stejně tak můžete sloučit do jednoho úvěru splátky v rámci splátkového prodeje, kreditní karty, kontokorentu a leasingu.

Konsolidace vám pomůže dostat se z nepříjemné dluhové pasti. Vhodná je i pro dlužníky s nižší bonitou, jako jsou senioři nebo maminky na mateřské. Chybí-li vám tak na splátky vašich dluhů, zapomeňte na sjednání nového úvěru a raději stávající půjčky konsolidujte. I tak dostanete novou nižší výši splátky.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.