Chybí vám peníze na splácení drahých půjček? Převeďte je ke konkurenci a slučte je

PR článek | rubrika: PR Článek | 11. 9. 2017
Splácíte nevýhodnou půjčku? Splátka je pro vás vysoká, a tak každý měsíc máte problém vyjít s penězi? Ať už je vaším pravidelným výdajem splátka jedné půjčky nebo deseti, naděje na zlepšení tu je. Řešením je refinancování a konsolidace úvěrů. Díky těmto finančním produktům se zbavíte nevýhodných půjček a získáte opět výhodný dluh.
Chybí vám peníze na splácení drahých půjček? Převeďte je ke konkurenci a slučte je

Před podpisem smlouvy každý zájemce o úvěr hledá ty nejlepší podmínky. Porovnává nabídky bank i nebankovních společností a hledá půjčku bez zbytečných poplatků a s nízkým úrokem. Zpočátku výhodná půjčka ale může být po dlouhém a složitém vybírání ani ne za pět let nevýhodná. Proč?

  • Především v případě hypoték může skončit doba fixace a doposud nízká úroková sazba poskočit až o jeden či dva procentní body.
  • V práci přijdete o zaměstnání arodinné příjmy se rapidně ztenčí a už nezbývá na měsíční splátku, jejíž výše vám doposud skvěle vyhovovala.
  • Rozpočet domácnosti se často změní i například s příchodem nového člena rodiny, kdy se výdaje výrazně zvýší a příjmy kvůli odchodu na rodičovskou výrazně sníží.

Pokud vám nyní podmínky úvěru nevyhovují, není nic snazšího než využít výhodné refinancování půjček. Stávající úvěr tak převedete ke konkurenci, která vám nabídne nové a lepší podmínky.

Refinancování úvěru vám přinese nové lepší podmínky pro splácení

Díky refinancování je možné na svůj starý úvěr začít nahlížet jako na úplně nový. Získáte novou dobu splatnosti, novou výši splátky, nové datum splatnosti, nižší úrokovou sazbu, zvýšíte si půjčenou sumu, zbavíte se nesmyslných poplatků, zrušíte nepotřebné související produkty a především ušetříte.

Na druhou stranu ale refinancování není jen o samých výhodách. Tím největším mínusem pro mnohé je nezbytná administrativa. Pokud chcete refinancovat půjčku, musíte se začít zajímat včas, vyjednat s bankou nové lepší podmínky a stávající úvěr převést. Nejste v tom ale sami, s výběrem vhodného refinancování vám může pomoci finanční portál půjčka.co.

Konsolidace řeší problém několika drahých úvěrů

Máte-li více nevýhodných dluhů najednou, pak rozhodně nemusíte refinancovat každý zvlášť. V případě více půjček je konsolidujte. Konsolidace je sloučení několika úvěrů do jednoho, díky čemuž získáte dokonalý přehled o svých dluzích.

Konsolidovat můžete bankovní a nebankovní úvěry i hotovostní půjčky. Stejně tak můžete sloučit do jednoho úvěru splátky v rámci splátkového prodeje, kreditní karty, kontokorentu a leasingu.

Konsolidace vám pomůže dostat se z nepříjemné dluhové pasti. Vhodná je i pro dlužníky s nižší bonitou, jako jsou senioři nebo maminky na mateřské. Chybí-li vám tak na splátky vašich dluhů, zapomeňte na sjednání nového úvěru a raději stávající půjčky konsolidujte. I tak dostanete novou nižší výši splátky.

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Státní půjčky pro mladé: Letošní rozpočet nebude stačit

10. 5. 2021 | Olga Skalková

Státní půjčky pro mladé: Letošní rozpočet nebude stačit

Díky vylepšeným pravidlům roste zájem o úvěry z programu Vlastní bydlení. Pro většinu mladších zájemců o vlastní bydlení ve větších městech to ale přesto není řešením.

Bydlení zdražuje nejvíc za posledních deset let

6. 5. 2021 | Jiří Hovorka | 13 komentářů

Bydlení zdražuje nejvíc za posledních deset let

Ceny nemovitostí na začátku letošního roku rostly nejrychleji za posledních přinejmenším deset let. Průměrná tržní cena bytů v prvním čtvrtletí stoupla meziročně o víc jak 13 procent.... celý článek

Zonky mění poplatky u Rentiéra. Vstupní končí, průběžný roste

4. 5. 2021 | Jiří Hovorka | 7 komentářů

Zonky mění poplatky u Rentiéra. Vstupní končí, průběžný roste

Zonky mění poplatky u své služby Rentiér. Pro nové smlouvy uzavřené od dneška ruší vstupní poplatek ve výši 1,9 % a naopak zvyšuje poplatek za správu z 2,4 na 2,9 %. Podmínky pro stávající... celý článek

Hypotéky zdražuje i poslední z velké trojky

3. 5. 2021 | Jiří Hovorka

Hypotéky zdražuje i poslední z velké trojky

Česká spořitelna zvýšila od začátku května úrokové sazby u hypoték. Reaguje tak na aktuální vývoj na hypotečním trhu, říká Filip Belant, šéf oddělení bydlení v České spořitelně.

Pomoc už potřebují i lidé ze střední třídy, říká dluhová poradkyně

27. 4. 2021 | Jiří Hovorka | 14 komentářů

Pomoc už potřebují i lidé ze střední třídy, říká dluhová poradkyně

Epidemie výrazně zhoršila situaci rodičům malých dětí. Museli s nimi zůstat doma kvůli zavřené škole, klesl jim příjem a často úplně přišli o práci. Do dluhů se dostali i malí podnikatelé.... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.