U kterých půjček se nemusí uvádět RPSN

| rubrika: Kvíz týdne | 23. 7. 2011
U kterých půjček se nemusí uvádět RPSN
Četli jste v uplynulém týdnu pozorně články na Peníze.cz? Vyzkoušejte si v našem kvízu, co všechno jste si zapamatovali. Po jeho vyplnění se dozvíte správné odpovědi.

Kdo v ČNB dbá, zda mají obchodníci v oblasti kapitálového trhu, bankovnictví, pojišťovnictví či penzijních fondů ve svých propagačních brožurách pravdivé údaje?

Jak byla ČNB na základě těchto pěkných úspěchů překřtěna v komentáři Tomáše Prouzy?

Víte, jak se cizím slovem říká nadměrnému obchodování s cennými papíry, při němž se makléř pakuje na poplatcích, na prospěch klienta nehledě a k nule jeho účet veda?

Nová sekce se základními ekonomickými ukazateli České republiky, kterou jsme tento týden na Peníze.cz představili, se jmenuje

U kterých úvěrů se nemusí uvádět roční procentní sazba nákladů (RPSN)?

Kolik hodin by bylo možné pracovat na dohodu o provedení práce podle novely zákoníku práce, která prošla prvním čtením ve Sněmovně.

Jaká bude příští rok sazba DPH na většinu zboží?

Současný důchodový systém České republiky je založený na modelu

Jak se jmenuje první český podnikatelský akcelerátor?

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+7
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.